Obrazek

umarex morph 3x

Kusze, łuki, paralizatory, noże, miecze, repliki, survival... Czyli inne nasze zabawki!
ODPOWIEDZ
Kubala0282
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2017, 20:59

umarex morph 3x

Post autor: Kubala0282 »

Jakie są opinie na temat umarex morph 3x. Najwyżej jaką inną wiatrówkę wybrać. Noe intersuje mnie lufa łamana. Kwota do wydania 600 zł. Za wszelkie odpowiedzi dziękuję. :zdziwko: :zdziwko:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: umarex morph 3x

Post autor: Qbuś »

:hm: Napisz jeszcze w co byś chciał trafiać, na jakie odległości, itp... I czemu nie "łamana lufa" ? Będzie łatwiej coś doradzić. ;)
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: umarex morph 3x

Post autor: kamazek »

Każda wiatrówka na stalowe kulki bb, niezależnie od ceny, służy tylko do radosnego rozwalania puszek czy butelek na małe odległości. Praktycznie wszystkie przypominają odpowiedniki broni ostrej i są stworzone dla fanów militariów.
Tutaj raczej skupiamy się na celnym strzelaniu, więc nie liczyłbym na jakieś miarodajne opinie na temat tego typu "plujek" :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Kubala0282
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2017, 20:59

Re: umarex morph 3x

Post autor: Kubala0282 »

Qbuś pisze: 21 paź 2017, 21:27 :hm: Napisz jeszcze w co byś chciał trafiać, na jakie odległości, itp... I czemu nie "łamana lufa" ? Będzie łatwiej coś doradzić. ;)
Słyszałem od osób które miały wiatrówkę z łamaną lufę że ponoć szybko się wyrabia. Myślę nad strzelaniem do kulochwytu. Odległość nie większa niż 40m
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: umarex morph 3x

Post autor: kamazek »

Do kulochwytu na 40 m nie strzela się z wiatrówek na bb-sy, bo trafienie w niego z tej odległości to cud, nawet jak doleci.
Wiatrówka z łamaną lufą może, ale nie musi szybciej się wyrobić, jeżeli jest kiepskiej jakości ( wszelkie wynalazki typu b2 czy inne magnumy lub tytany).
Do strzelania na 40 m to jakiś hatsan czy crosman, jeżeli ma być do 600 zł ( z optyką?), ale tylko po tuningu.
Można polować na używkę HW30, piekielnie celna z otwartych, ale raczej do 20 m, bo mało energetyczna.
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: umarex morph 3x

Post autor: Qbuś »

Kubala0282 pisze: 22 paź 2017, 8:04 Słyszałem od osób które miały wiatrówkę z łamaną lufę że ponoć szybko się wyrabia.
Owszem, tanie "substytuty wiatrówek" o których napisał Kol. Kamazek : ( wszelkie wynalazki typu b2 czy inne magnumy lub tytany) tak mają niestety :? . Jednak wiatrówki normalne (pożądne) nie mają problemu z "wyrabianiem się" czegokolwiek 8) . Np. Kol. Kilo posiada wiatrówkę Walther lg 51 ponad 40 letnią, po wymianie uszczelek i smarów sprzęt strzela i ftrafia jak nówka, co ostatnio udowodnił kol. Diakon-Fox kładąc z oryginalnych przyrządów celowniczych (muszka, szczerbinka) figurki HFT z ok 15-20 metrów :king: . Twierdzenie, że łamane wiatrówki szybko się wyrabiają nie jest prawdą i nie bierz tego pod uwagę, bo dobra wiatrówka "łamana" działa niezawodnie przez wiele lat 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: umarex morph 3x

Post autor: mimut »

A najlepiej dozbieraj i kup ...... Slavie!!!! :D :D :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: umarex morph 3x

Post autor: Qbuś »

Mariusz ! Fora ci się pomydliły :lol: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ