Obrazek

Gratulacje!!!

Dział poświęcony coraz popularniejszej broni czarnoprochowej
janusz22551

Re: Gratulacje!!!

Post autor: janusz22551 »

GRATULACJE! :up: :puchar:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gratulacje!!!

Post autor: Qbuś »

Obrazek
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
bambus0134
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 160
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:56

Re: Gratulacje!!!

Post autor: bambus0134 »

Witam , Wielkie dzięki za gratulacje i uznanie czasem coś tam uda się ustrzelić z przyzwoitym wynikiem ;) .

Początek był dla mnie dramatem , wszystkie pociski wraz z całym szpejem wylądowały w piachu i cały misterny plan poszedł w piz....u :placze: i załamka .
Oczywiście kolega Nosu i koledzy z Czech przyszli z pomocą i użyczyli swoich pocisków , ale niestety każda lufa jest inna i potrzebuje kalibracji tylko pod siebie .
Tyko pociski kolegi Nosu jakoś z oporem weszły w lufę ale na przyzwoity wynik nie było szansy , ale walczyć trzeba do końca i coś nie coś tam strzeliłem ale szału nie było :nie: :/ .
Na 300 m z Tyona nie było z czego strzelać .
Do 100 z Sharpsa podszedłem bez przekonania i wynik średni a mógł być lepszy , bo amunicja do karabin u dobrana wzorowo .

Na 300 metrów nigdy z niego nie strzelałem i nie miałem namiarów na ustawienie przyrządów , coś tam z kumplem ustaliliśmy na oślep znając prędkośc wylotową i współczynnik balistyczny pocisku i co do stracenia nic nie było .
Wiec zacząłem strzelać bez przekonania że w ogóle trafie w tarcze , dopiero po drugim strzale zdołałem zobaczyć przez lunętę obserwacyjną że jednak mam w tarczy dwie 9 :D .
Wtedy dotarła do mnie myśl że mogę jeszcze w miarę przyzwoity wynik zrobić i zabawa się zaczęła na całość .
A efekt tego widać powyżej .
Mossberg 223r+ Vortex Viper pst
Lee enfield .303
KBK AK-GN wz. 60
CZ 75 sp-1 i coś w .45 ACP
45-90 cp
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: Gratulacje!!!

Post autor: mimut »

Grzesiu chylę czoła i gratuluję!!!! :up:
ODPOWIEDZ