Obrazek

Kolejne HW97K

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Adminie, kurde, posłużyłem się moją ulubioną białą pinezką wbitą w tarczę, tylko po pierwszym strzale wgniotło ją centralnie w dychę i dałem sobie spokój. No i ciemno się zrobiło. Normalnie zabójcza BESTIA. Muszę ją opanować a poza tym, podobno po wizycie u P. Waldemara w ogóle nie była strzelana. Pobawię się i zobaczymy co będzie dalej. No i może moja luneta PP wcale nie jest rozstrzepana tylko Striker tak kulawo zaczął strzelać ? Trzeba będzie z ciekawości przymocować poklejonego Kandara. Może i on jest ok? No nic, kroi się fajna zabawa.
DAYSTATE MK3 + Kandar
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Szkoda, że nie mieszkam we Wrocławiu (mam tam jakąś dalszą rodzinę). Wiele mógłbym się od Was nauczyć i podpatrzeć w tym słynnym Laosie. A tak pozostaje mi kurs korespondencyjny dla studiujących wieczorowo ;)
DAYSTATE MK3 + Kandar
Awatar użytkownika
Zagorek
Posty: 583
Rejestracja: 22 gru 2016, 20:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Zagorek »

zulusj23 pisze: 20 lip 2017, 21:07 A tak pozostaje mi kurs korespondencyjny dla studiujących wieczorowo ;)
A to już tylko Twój wybór. W swojej okolicy masz dość prężną grupę.
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Czyli ?
DAYSTATE MK3 + Kandar
janusz22551

Re: Kolejne HW97K

Post autor: janusz22551 »

Zagorek pisze: 20 lip 2017, 21:19
zulusj23 pisze: 20 lip 2017, 21:07 A tak pozostaje mi kurs korespondencyjny dla studiujących wieczorowo ;)
A to już tylko Twój wybór. W swojej okolicy masz dość prężną grupę.
Można też czasem dojechać np. tu: viewtopic.php?f=8&t=15323 ;)
Awatar użytkownika
Zagorek
Posty: 583
Rejestracja: 22 gru 2016, 20:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Zagorek »

Zagorek pisze: 17 lip 2017, 21:31 Ja trafiłem do "Wiatrowego" bo dodatkowo Dawid czynnie działa w Lubelskiej grupie strzeleckiej i pewnie zaprosi na wspólne imprezy.
Z samej Niedrzwicy, Sobieszczan, Kiełczewic czy Kłodnicy zebrałbyś niezłą paczkę. Praktycznie w każdą niedzielę są spotkania kilku ale i 20 osobowe. W najbliższą niedzielę będzie mini HFT, silhouette i grill-owanie.
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Nigdy w życiu nie byłem na takich zawodach. Czy można by jakoś stanąć sobie z boku się poprzyglądać ? Można by zabrać Młodego aby też zobaczył ? Jak możesz zapytaj kogo trzeba czy wpuszczą kibiców. No i gdzie to jest planowane.
Aby nie śmiecić lepiej na PW o ile masz ochotę mnie zaprosić oczywiście.
DAYSTATE MK3 + Kandar
janusz22551

Re: Kolejne HW97K

Post autor: janusz22551 »

Nie wiem czy to do mnie, czy kolegi Zagorek, ale nie ma sensu stawać z boku i się przyglądać :) Bierzesz sprzęt, młodego i jedziesz strzelać ze wszystkimi, a w międzyczasie wytłumaczą Wam co i jak.
Awatar użytkownika
Zagorek
Posty: 583
Rejestracja: 22 gru 2016, 20:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Zagorek »

Można a nawet trzeba jak nie na te to inne. To nie są zawody tylko spotkanie towarzyskie z elementami strzelania. http://lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php
Dział spotkania/wyjazdy.
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Sorki, pisałem do krajana.
Nie, będzie kwas, najpierw muszę zobaczyć co i jak. Potem cokolwiek się przygotować i dopiero. Co z tego, że czytałem regulaminy jak nigdy w życiu nie strzelałem z postawy stojącej. Wstydzę się ;)

Dzięki Zagorek, ja się bawię w wiatrówkę od miesiąca. Nawet jeszcze nie szukałem nikogo w okolicy bo jestem za cienki w te klocki. Następne forum do dodania do ulubionych stron w przeglądarce. Dzięki.
DAYSTATE MK3 + Kandar
janusz22551

Re: Kolejne HW97K

Post autor: janusz22551 »

zulusj23 pisze: 20 lip 2017, 21:55 Sorki, pisałem do krajana.
Nie, będzie kwas, najpierw muszę zobaczyć co i jak. Potem cokolwiek się przygotować i dopiero. Co z tego, że czytałem regulaminy jak nigdy w życiu nie strzelałem z postawy stojącej. Wstydzę się ;)
Piszesz głupoty! :lol: Każdy z nas pojechał kiedyś pierwszy raz :bobas: . Jeśli Ty się wstydzisz, to pomyśl jak mi było ciężko się wybrać. Jeśli pojedziesz bez sprzętu, to będziesz żałować, że inni się bawią, a Ty się tylko przyglądasz ;) :uzi:
Awatar użytkownika
Zagorek
Posty: 583
Rejestracja: 22 gru 2016, 20:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Zagorek »

janusz22551 pisze: 20 lip 2017, 22:02
zulusj23 pisze: 20 lip 2017, 21:55
Nie, będzie kwas, najpierw muszę zobaczyć co i jak. Potem cokolwiek się przygotować i dopiero. Co z tego, że czytałem regulaminy jak nigdy w życiu nie strzelałem z postawy stojącej. Wstydzę się ;)
Piszesz głupoty! :lol: Każdy z nas pojechał kiedyś pierwszy raz :bobas: . Jeśli Ty się wstydzisz, to pomyśl jak mi było ciężko się wybrać. Jeśli pojedziesz bez sprzętu, to będziesz żałować, że inni się bawią, a Ty się tylko przyglądasz ;) :uzi:
Święte słowa dobrodzieju :up:
Amen
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

No dobra, zarejestrowałem się na forum LFS ale potrzebuję setkę dla kurażu...
DAYSTATE MK3 + Kandar
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejne HW97K

Post autor: kamazek »

Zulus, strzelanie samotne ma tylko jedną zaletę - nikt nie zabiera ci karabina, aby sobie postrzelać ;) :lol:
Ale ma też największą wadę dla początkującego - utrwalasz swoje błędy, które jako początkujący musisz popełniać !!!
Obiektywne spojrzenie bardziej doświadczonego kolegi stojącego z boku, ułatwia je eliminować, np.pracę na spuście czy przekoszanie karabinka !
Skorzystaj z rad kolegów, przełam wstyd i spotkaj się grupą strzelecką z Twojej okolicy :)
Gwarantuję, na początku wszyscy będą służyć pomocą, potem, gdy staniesz się już "swój" zacznie się "szydera", ale to chyba taki nieodłączny element rytuału :lol: :lol: :lol:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Rytuału to ja się nie boję. Przeżyłem falę w armii to i to przeżyję. Nie żebym był jakoś chorobliwie ambitny ale jakiś fason wypada trzymać. A jak jest dobre wejście to i rytuał jest łagodniejszy.
DAYSTATE MK3 + Kandar
ODPOWIEDZ