Obrazek

Kolejne HW97K

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Re: Kolejne HW97K

Post autor: mironTG »

To tak fajnie zmajstrowany spuścik że istnieje możliwość przesunięcia przód tył, zależnie od wielkości dłoni a raczej długości paluchów. Następnie góra dół bo jest skręcany na "robaczki" i oczywiście ustawienie samego spustu w takiej pozycji żeby opuszka palca leżała idealnie. Zdjęcia nie wstawię bo mi się nie chce użerać z komputerem. Zapewne koledzy zaraz to zrobią :D
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Qbuś »

Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Ok. Rozumiem. Pomyślę. Ale dopiero jak zostanę miszczem gminy i okolic w kategorii 50+ ;)

Dzwoniłem dziś do Dębowego i byłem u siebie w Serwiswiatrowy. Każda firma zachwala swoje rozwiązania techniczne.
DAYSTATE MK3 + Kandar
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Mamutowicz »

zulusj23 pisze: 17 lip 2017, 8:30 Witam,

doradźcie mi proszę w kwestii HW97 BlackLine. Na który system tuningu się zdecydować. Lazaglide w wykonaniu kilku firma na rynku czy system sprężyny zamkniętej od Dębowego. [...]
Jacek
Cóż.. Nie wiem czy Dębowy robi system sprężyny zamkniętej do HW.. Ja miałem to w TXie i ogólnie byłem zadowolony, jednak ten układ powodował że sprężyna była trochę cieńsza niż zwykła (żeby się zmieścić w tłoku razem z prowadnicą zewnętrzną) i z grubszego drutu żeby zapewnić MOC.. Przez to była mała możliwość regulacji energii podkładkami..
Po spadku vo poniżej 225m/s już nie dałem rady podnieść, bo jedna podkładka nic nie dawała a przy 2 zaczep tłoka nie łapał spustu.. :/
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Zagorek
Posty: 583
Rejestracja: 22 gru 2016, 20:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Zagorek »

Mam LGU zrobione w Serwisie Wiatrowym i jestem mega zadowolony, teraz będzie tam robione LGV. Dawid naprawdę zna się na swoim fachu. Nie opiszę co robił bo ja tylko operator karabinka ale jest więcej niż dobrze.
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Tak, sympatyczny człowiek i zdecydowanie zna się na tym.
DAYSTATE MK3 + Kandar
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejne HW97K

Post autor: foxrysza »

Mam HW 97 po "lizaniu na gładko" i cały czas myślę skąd wykombinować kasę dla Maćka na "zamkniętą sprężynę".
Miałem okazję postrzelać z HW97 po Dębowych czarach i jestem pod wielkim wrażeniem pracy tego systemu.
Maciek robi najlepsze sprężyny (zamknięte).
POLECAM :king:
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

I bądź tu człowieku mądry. Jeszcze inni zachwycają się robotą Hogana. Chyba jak przyjdzie co do czego to rzucę kostką bo moneta to tylko dwie możliwości.
DAYSTATE MK3 + Kandar
Awatar użytkownika
Zagorek
Posty: 583
Rejestracja: 22 gru 2016, 20:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Zagorek »

Bo każdy z wymienionych potrafi "zaczarować" karabinek. Mieszkasz obok serwisu to korzystaj. Łatwiej uzgodnić szczegóły, przestrzelić kilka razy przed i po (jest strzelnica), ustawić spust regulując go na miejscu pod siebie. Ja trafiłem do "Wiatrowego" bo dodatkowo Dawid czynnie działa w Lubelskiej grupie strzeleckiej i pewnie zaprosi na wspólne imprezy.
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
Awatar użytkownika
Sacia
Posty: 73
Rejestracja: 31 lip 2007, 20:44
Lokalizacja: Ziemia Łużycka

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Sacia »

Cóż.. Nie wiem czy Dębowy robi system sprężyny zamkniętej do HW..
Ja miałem ten system w HW 57, byłem bardzo zadowolony z tego patentu :)
Mam HW 97 po "lizaniu na gładko" i cały czas myślę skąd wykombinować kasę dla Maćka na "zamkniętą sprężynę".
To by było w jednym karabinku? Tak pytam czy te 2 patenty można połączyć?
Diana 56 TH + mDOT
Zoraki HP-01 Ultra v2
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejne HW97K

Post autor: foxrysza »

Łoł. A dlaczego nie , po jednym tiuningu zrobić następny.
Jak coś jest wypolerowane i dopieszczone to nie można już włożyć zamkniętej sprężyny :hm:
No proszę Cię.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Dobra, wyszło nie całkiem tak jak planowałem, trochę lepiej, trochę gorzej. Napiszę co i jak gdy kurier dostarczy przesyłkę.

Jacek.
=================================================
Własnie dotarła. Piękna jest. Trochę gorzej bo nie nowa i nie BlackLine. Trochę lepiej bo po wizycie u P. Hogana z full opcją, z dodatkami typu pokrowiec, poduszka, paczka Exact-a no i co najważniejsze dużo taniej niż musiałbym zapłacić. Zostanie na DOC-a. Deklarowany rocznik 2016, przebieg 2 paczki śrutu. Kupiona od bardzo miłego P. Leszka z równoległego forum o broni. Gdyby nie jedna rysa trudno by uwierzyć, że ktoś miał ją w rękach przede mną. Ślicznotka.
Po południu, jak czas pozwoli, zobaczymy, co będzie działo się na tarczy o ile klejony Kandar i chyba roztrzepany PP pozwolą. Jeśli strzela tak ładnie jak się prezentuje to będzie super.

Jacek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
DAYSTATE MK3 + Kandar
Awatar użytkownika
zulusj23
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2017, 20:56
Lokalizacja: Niedrzwica Duża

Re: Kolejne HW97K

Post autor: zulusj23 »

Co prawda nie ma jeszcze jednej dziurki z 30 m o której wspominał Kolega Qubuś ale ledwo zdążyłem po ulewie cokolwiek ustawić lunetę, zrobiło się ciemno i koniec zabawy...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
DAYSTATE MK3 + Kandar
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Qbuś »

Obrazek
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Kolejne HW97K

Post autor: Mamutowicz »

:up: No i bardzo ładnie :)
Nie strzelaj do takiej wielkiego czarnego kółka tylko obróć tarczę i narysuj markerem małą ktopkę (max 1cm) i do tego strzelaj - Zobaczysz że skupienia będą lepsze ;)
Ale i tak 1 grosz na 30m to wyśmienity wynik, wystarczający do strącania kapsli na 41m
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
ODPOWIEDZ