Obrazek

Tawerniaki na exporcie

Wszyscy co ich rozwiało po świecie..
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

no na to niestety nie mam wpływu co kto sobie pomyśli Piotrze ;) Ale to miejsce bezlitośnie weryfikuje umiejętności i przy okazji zmusza do spojrzenia z szerszej perspektywy na wiedzę którą posiadamy. Mnie i Ciebie Rivington też doświadczyło . Ile razy po zawodach i drapałem się w łeb z pytaniem " o co tu chodzi ?" to nie jestem w stanie policzyć. Nawet dzisiaj momentami głupiałem, czego świadkiem był Michał.
Awatar użytkownika
Sorbi
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 80
Rejestracja: 24 gru 2012, 7:53

Post autor: Sorbi »

Nie nie Panowie żebyście mnie źle nie zrozumieli ja tam pojadę poprawić wynik :cisza:
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Post autor: Farmer »

gdzie i kiedy w ten wekkend ?
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

No i udało się spotkać w Emley Moor
Obrazek
Postrzelaliśmy, zrobiliśmy dość owocny trening przed jutrzejszymi (dzisiejszymi właściwie) zawodami rundy zimowej NEFTA.. 2 razy zmoczył nas deszcz, wysuszyło słońce.. a potem przyszedł czas na powrót i prozę dnia.. a w zasadzie wieczoru.. :hihi:
Obrazek
Ale przynajmniej Sorbi się wyśpi.. Nie będzie miał wymówki: ".. aaa.. bo niewyspany bełem.." :hihi:
Koło połednia dam znać jak nam poszło i czemu tak chuj..wyśmienicie.. ;)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

:spoko:
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

No i co..? I psinco.. :/
Ja zdążyłem się zapisać, ale chłopaki się kapkie zaspali i załapali sie na 2 sesję po południu, a że to nie wchodziło w grę - zamiast strzelać zawody pojechaliśmy do Emley popyckać.. No.. ale zanim sie zebraliśmy to -( jak zwykle gupi ma szczęście )- Mimut nawet raz nie szczelił a pucharek dostał.. Obrazek No.. to za 1 miejsce w naszych letnich zawodach jako gość.. i jeszcze mu się należy za 3 miejsce w klasyfikancji generalnej ale mu gdzieś wsionkł ten pucharek..
No ale teraz na Emlej
Najpierw poszliśmy na mały tor z klęczaka i tam Mimutowi się udało nas opyckać - miał chyba 7 pudeł na 29 celów.. pojem ja ( 8) ) 10 i Adrian ze Sorbim mięli po 11..
A potem na drugi tor żeśmy poszli i tym razem z leżaka tłukąc się Miszcz nie popisał, bo się mu raptem Mimutowi psim sfędem udało ze mną zremisować 4ma pudłami.. a dalej był Adrian i Sorbi ale już zapomniałem ile nie trafili ale nie szkodzi bo dużo tego było i by im fstd było jakbym pamiętał.. :hihi:
No więc coś postrzelaliśmy i choć na zawodach nie byliśmy to frajda była i wogóle. :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Sorbi
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 80
Rejestracja: 24 gru 2012, 7:53

Post autor: Sorbi »

:cisza: nie było najgorzej drugi tor skończyłem bez 7 :PP
Jednak wyższość kolegów trzeba zaznaczyć cały tor bez czterech i to z jednym zerem :lol:
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Post autor: Farmer »

pozdrowienia z importu :)
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Z tego co widzę to koło 11 powinno już przestać padać.. ;)
Ale gumiaki są wskazane.. ;)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

No i znowu wyszło że muszę się osobiście zająć opisywaniem wrażeń..
Mimut był tak sqpiony na czekającym go zadaniu że nawet nie wyjmował telefonu żeby się nie rozpraszać.. co mu dało w sumie 58 punktów.. (bez wiatru i na swoim własnym torze.. :PP )
Fotki mamy dzięki Maćkowi który poświęcił się dla grupy i rozproszył się na chwilę żeby fotki zrobić.. przez co mu aż 3 punkty w sumie uciekły (57)- a strzelał na "cudzym" torze .. ;)
No a Ja z Adrianem.. żeśmy się starali dużo nie nastrzelać, coby tym dwóm z Umarexami wstydu nie narobić, bo jakżeśmy dzień wcześniej trenowali na Emley to im cuś nie żarło.. No a wkońcu się okazało że niepotrzebnie, bo dali radę a przez to ja skończyłem na 51 a Adrian na 53 punktach.. :maruda:
Tak to jest jak się człek stara o innych .. ;(
I co za to mięliśmy?
Żeby chociaż colę kupili albo po piwie.. a tu nic.. tylko: " A to Wam tak słabo poszło..? "
:PP

A.. niech mają.. :D
No a teraz parę foci:

"Grupa trzymająca władzę"
Obrazek

"Władza trzymająca grupę"
Obrazek

Trochę plenerów..
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Przechwałki:
Obrazek Obrazek

"Selfie"
Obrazek

Dobra .. już muszę kończyć pisaninę bo mi od tych selfiaczy zaczyna się matryca w monitorze wypalać.. :D
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

No idzie Wam troszkę lepiej niż mi :hihi: GRATULACJE!!!
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Mamutowicz pisze:.....I co za to mięliśmy?
Żeby chociaż colę kupili albo po piwie.. a tu nic.. tylko: " A to Wam tak słabo poszło..? "
:PP
się ciesz Panie że nie było 50, bo byś wracał z bolącymi nerkami do domu ;)
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

No i gdzie je ten opis?

Mimut był na zawodach, naszczelał.. filmików i fotek, ale się mu nie kce nic napisać leniowi.. :PP
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Mamutowicz pisze:No i gdzie je ten opis?

Mimut był na zawodach, naszczelał.. filmików i fotek, ale się mu nie kce nic napisać leniowi.. :PP
No właśnie Mariusz. Dawaj co masz bo w pracy jestem i się nudzę :hihi:
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Zacznę może od początku. Kilka tygodni temu dostałem propozycje startu w zawodach Gathering. Zawody jak zawody, niby nic szczególnego, ale jednak inne niż reszta w sezonie. Niektórzy określają je jako najtrudniejsza impreza roku. Żeby móc wystartować w Gathering trzeba się zakwalifikować w trakcie dużej ligi UKHFT. Załapać się może tylko 120 strzelców z całego kraju. Jednym słowem startuje 120 najlepszych w UK. Zawody odbywają się na terenie Furnace Mill Fishery. Piękna baza wędkarska i strzelecka z możliwością noclegu itp. Super ukształtowany teren pod HFT/FT. Można strzelać w każdych możliwych konfiguracjach terenowych. Kąty góra i dół, las i otwarty teren, a nawet nad woda i do wody ;) Tor 40 figurkowy w możliwie najtrudniejszej opcji( w końcu strzela top 120 w UK) daje naprawdę wycisk, również kondycyjny. Całą noc i jeszcze nad ranem padał deszcz, wiec wilgotność bardzo duża. Temperatura +2, zmarznięte paluchy i wiatr który ciężko wyczuć w tym terenie. Taki mniej więcej obraz można przedstawić z wczorajszego dnia. Musze przyznać że to były dla mnie najtrudniejsze zawody roku, choć bardzo udane. Wystrzelałem 4 pkt mniej od obecnego mistrza Europy, wiec nie było tak źle ;)
A tutaj kilka fotek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
i krótkich filmików
https://youtu.be/Dlaqp-ndEQg
https://youtu.be/2SG4jQddBr0
https://youtu.be/vxT9QezU8Pk
https://youtu.be/apAy4xYoFAE
https://youtu.be/PXNkVIxz6Ec
https://youtu.be/U7sA55ZL4Ok
https://youtu.be/k-ejiAkkQkc
ODPOWIEDZ