Obrazek

solidni sprzedawcy.

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
Awatar użytkownika
Honda
Posty: 19
Rejestracja: 15 cze 2015, 19:16
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Honda »

http://gryfmilitaria.pl/
Wprawdzie nie ma tam chyba nic bezpośrednio do wiatrówek, za to ogólne militarne akcesoria i odzież. Kupowałem gaz pieprzowy Sabre Red, dzień pierwszy - zamówienie, dzień drugi - wysyłka, dzień trzeci - towar u mnie w domu.
Awatar użytkownika
nescafe
Posty: 8
Rejestracja: 21 lip 2016, 8:05

Post autor: nescafe »

Naczytalem sie na e-tawernie o hw50 i postanowilem sie wykosztowac i takowa sobie sprawic.
W moim przypadku NIE POLECAM WWW.SRUT.PL.

- na stronie internetowej sa obrazki i podstrony dotyczace paypal czy visa - ale zadna z tych platnosci nie istnieje - tylko przelewem albo przy odebraniu?
- po 2-3 emailu do sklep@srut.pl przestali odpowiadac na jakiekolwiek pytania
- telefon nie dziala - probowalem kilka razy w rozne dni
- nie odpisuja na wiadomosci wyslane przez ich "system sklepowy"

Mimo tak beznadziejnej obslugi od Gart - srut.pl postanowilem nacisnac kup terez. Kilka dni pozniej moja ostatnia wiadomosc jaka im zostawilem to - "prosze zamknac te zamowienie - kupie u konkurencji".

Nie mam pojecia jak Gart - srut.pl ma jakikolwiek biznes z takim podejsciem do klienta. Prosze uwazac na ten sklep.

Pozdrawiam
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

nescafe, , taka moja mała sugestia :hm: http://www.debowewiatrowki.pl/index.php ... er=product Wyjdzie troszkę drożej, ale warto :)
Awatar użytkownika
janekk4501
Posty: 251
Rejestracja: 04 cze 2010, 21:24
Lokalizacja: Straszęcin

Post autor: janekk4501 »

nescafe pisze:Naczytalem sie na e-tawernie o hw50 i postanowilem sie wykosztowac i takowa sobie sprawic.

W moim przypadku NIE POLECAM WWW.SRUT.PL.

- na stronie internetowej sa obrazki i podstrony dotyczace paypal czy visa - ale zadna z tych platnosci nie istnieje - tylko przelewem albo przy odebraniu?
- po 2-3 emailu do sklep@srut.pl przestali odpowiadac na jakiekolwiek pytania
- telefon nie dziala - probowalem kilka razy w rozne dni
- nie odpisuja na wiadomosci wyslane przez ich "system sklepowy"

Mimo tak beznadziejnej obslugi od Gart - srut.pl postanowilem nacisnac kup terez. Kilka dni pozniej moja ostatnia wiadomosc jaka im zostawilem to - "prosze zamknac te zamowienie - kupie u konkurencji".

Nie mam pojecia jak Gart - srut.pl ma jakikolwiek biznes z takim podejsciem do klienta. Prosze uwazac na ten sklep.

Pozdrawiam
Chyba masz jakiegoś pecha.
Bo ja już dokładnie dziesięć razy u nich kupowałem, ostatnio małego DOT-a .
Dzień po zamówieniu miałem towar u siebie.
Dzwoniłem do nich w tym tygodniu, w poniedziałek-odebrał pracownik od razu.
Dzwoniłem wczoraj-odebrał właściciel sklepu.
Osobiście polecam ten sklep.
A myślę w nim zrobić jeszcze poważny zakup :)
Bo ceny mają bardzo dobre , np. hw 97kt , mały DOT, śrut jsb
Karabinki hw od polskiego importera czyli z Incorsy , nie od jakichś pośredników niewiadomego pochodzenia.
A i tak się im opłaca sprzedawać.
Broń Boże żebym jakieś insynuacje któremuś sklepowi stawiał, tak ogólnie piszę, że Śrut.pl pewny jest
A najszybciej jest wysyłka pobraniowa, i to darmowa powyżej kwoty 300zł.

Jak widzę to hw 50- Oczekiwanie na dostawę u nich
W Incorsie też nie mają , czyli trzeba czekać, lub któryś ze sklepów ma w zapasie


Na dole moje drobne zamówienia, na dowód że nie jestem naganiaczem jakimś




Oczywiście jak masz możliwość kupić Dębową, to lepiej dopłacić i tam kupić od razu gotową do strzelania, tak jak radzi kolega janusz22551.
TX HC BY HOGAN -DOT 4-16x42 na OP25C
Awatar użytkownika
nescafe
Posty: 8
Rejestracja: 21 lip 2016, 8:05

Post autor: nescafe »

No ja bym pechem tego nie nazwal:

1. Zanim kliknelem "kup" w srut.pl, skontaktowalem sie przez email i sklep potwierdzil ze hw50s jest na stanie (jak ktos taki bardzo chetny moge pokazac emaile) - pozniej byla cisza.

2. Podczas kupna mozna skontaktowac sie ze sklepem "przez sklepowy systemowy czat" - pisalem i tam ale nie bylo zadnego odezwu (tez moge zrobic zrzut obrazu zamowienia)

3. Telefon zawsze wchodzil na sekretarke - dzwonilem 3 dni z rzedu 2-3 razy dziennie (moge zrobic fotke histori telefonu)

4. Sklep posiada fotke/link do formy platnosci takich jak paypal czy visa - takowej platnosci jednak nie ma - no to wg mnie jest klamstwo :)

Nie pisze tutaj zeby sie z kims wyklucac kto ma racje bo mam dowody - ogolnie pisze moje doswiadczenie i opinie o sklepie do ktorego mozna miec "pecha". Fajnie ze inni maja "szczescie", ale kupowanie nie powinno byc istota przypadku. Jest towar-zamawiam-place-dostaje. W srut.pl nie zawsze jest to kolej rzeczy.

tak na marginesie .... w akhobby kazdy email byl odpowiedziany w przeciagu 5-10 minut.

Powodzenia
Awatar użytkownika
janekk4501
Posty: 251
Rejestracja: 04 cze 2010, 21:24
Lokalizacja: Straszęcin

Post autor: janekk4501 »

nescafe pisze:
4. Sklep posiada fotke/link do formy platnosci takich jak paypal czy visa - takowej platnosci jednak nie ma - no to wg mnie jest klamstwo :)



tak na marginesie .... w akhobby kazdy email byl odpowiedziany w przeciagu 5-10 minut.

Powodzenia
No widzisz, a ja napisałem maila do akhobby i dostałem odpowiedź po trzech dniach.
No ale dostałem i wcale nie mam do tego urazy, bo jakby mi zależało na czasie, to bym dzwonił i na pewno by odebrali .
Jak nie za pierwszym razem, to za drugim
A co do płatności, fakt, mają link do płatności visa i paypal i tu może kłamią .
Choć w dziale "wysyłka" mają dokładnie opisane co i jak.
Ale ci powiem,żeby tylko takie "kłamstwa" miały sklepy internetowe, to by dobrze było.
Bo trochę przekrętów już poznałem.
Oczywiście nie w śrucie i nie w akhobby,

Ja też nie myślę się wykłócać .
Ty masz takie doświadczenia, a ja inne i git :)
TX HC BY HOGAN -DOT 4-16x42 na OP25C
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

A ja i tu i tu kupowałem, nie powiem nic złego na terminy i ceny, zawsze dobrze i solidnie dostarczony towar. Jak już mamy chwalić czy ganić, to bardzo sobie chwalę Piotrowski Optic ( taki doktorek od lupek ) Może i trudno się dodzwonić ale to tylko i wyłącznie przez nawał roboty. POLECAM, sam oddałem tam lupki do wzmocnienia i zmiany krzyża na cieńszy w Leprsiku UTG.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Goracy
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2015, 19:36

Post autor: Goracy »

Korzystał ktoś z usług sklepu http://www.serwiswiatrowy.pl/ :) Chce kupić u nich kandara CP1-M.
Awatar użytkownika
WojciechM
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2016, 14:23

Post autor: WojciechM »

Ja ostatnio zaopatrzyłem się w śrut i naboje CO2 od sprzedawcy
http://allegro.pl/show_user.php?uid=6084058

Śrut JSB exact diabolo 5,5mm 17 zł 250 szt ( nie znalazłem ani jednego zdeformowanego)
Nabój CO2 12g 1,34 szt. (porównując z Crosman - skutecznych strzałów oddałem więcej z nabojów Mosa niż z kapsuł Crosmana)
Awatar użytkownika
Pawelkrk
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2016, 11:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Pawelkrk »

janusz22551 pisze:nescafe, , taka moja mała sugestia :hm: http://www.debowewiatrowki.pl/index.php ... er=product Wyjdzie troszkę drożej, ale warto :)
Janusz ma rację, ja po przeczytaniu tony tematów na temat HW 97 KT i odbyciu rozmowy z samym Dębowym( bardzo długiej i szczegółowej) postanowiłem że kupię karabinek u niego z systemem zamkniętej sprężyny i spustem 3D zamiast fabrycznego

[ Dodano: Wto 01 Lis, 2016 10:06 ]
A co do dostawcy srut.pl, ja tam już nie zamawiam. Jak dla mnie słabo zabezpieczają paczki i towar ulega lekkiemu zniszczeniu podczas drogi do nas, albo co o zgrozo :!: może też być tak że wysyłają już lekko uszkodzony.
HW97 KT + Weaver RV9 3-9x32 AO
Awatar użytkownika
janekk4501
Posty: 251
Rejestracja: 04 cze 2010, 21:24
Lokalizacja: Straszęcin

Post autor: janekk4501 »

No jeśli tx hc orzech kupiony w śrut.pl za 2370zł ,
zapakowany w podwójne pudełko,
owinięty mnóstwem folii bąbelkowej jest słabo zabezpieczony :hm:
No chyba że ja to mam szczęście do nich :/
Mówię też o cenie i akurat ja nie jestem naganiaczem ........
To już chyba epidemia , bo gdzie wejdę na nowe forum, zaraz oferty lecą na pw
Na ogół chyba każde forum to już jest opanowane przez jakiegoś sprzedawcę towaru lub usług.
Alternatywa- hw 97kt za 2025 zł (kolega z iwebu kupił) plus około 200 zł Hogan = 2225 zł
A Hogan to Hogan , nie uwłaczając żadnemu tunerowi.
Nie sposób wspomnieć tu o Alchemiku, bo też jest bardzo dobry w hw i air air arms-ach



ps.
Polecam też Cekaus, śrut pancernie zapakowany, nie mówiąc o gratisach :)
Ostatnio zmieniony 01 lis 2016, 17:56 przez janekk4501, łącznie zmieniany 1 raz.
TX HC BY HOGAN -DOT 4-16x42 na OP25C
kuzik71
Posty: 70
Rejestracja: 28 sty 2016, 1:02

Post autor: kuzik71 »

Pawelkrk pisze:
janusz22551 pisze:nescafe, , taka moja mała sugestia :hm: http://www.debowewiatrowki.pl/index.php ... er=product Wyjdzie troszkę drożej, ale warto :)
Janusz ma rację, ja po przeczytaniu tony tematów na temat HW 97 KT i odbyciu rozmowy z samym Dębowym( bardzo długiej i szczegółowej) postanowiłem że kupię karabinek u niego z systemem zamkniętej sprężyny i spustem 3D zamiast fabrycznego

[ Dodano: Wto 01 Lis, 2016 10:06 ]
A co do dostawcy srut.pl, ja tam już nie zamawiam. Jak dla mnie słabo zabezpieczają paczki i towar ulega lekkiemu zniszczeniu podczas drogi do nas, albo co o zgrozo :!: może też być tak że wysyłają już lekko uszkodzony.
Czasem ,trzeba trochę pomysleć zanim kogoś osądzisz.....

na dowód masz film kto jest winny,i ma w dupie nasze paczki

https://www.youtube.com/watch?v=YX68CDNuebw
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

kuzik71, No tak nie do końca się zgodzę. Jeśli w jednej paczce przychodzą trzy opakowania JSB i cztery Crosmana i tylko JSB jest pogięte, to chyba nie kuriera wina. Dodam tylko, że same pudełka idealne.
Awatar użytkownika
Pawelkrk
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2016, 11:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Pawelkrk »

Co do firm kurierskich to już niestety taka patologia już tam zawsze będzie. Tego się nie wypleni, przecież oni mają "straty" wkalkulowane w ich zachowanie ;)

Dlatego tym bardziej nie rozumiem czego sprzedawcy nie przykładają się do solidnego pakowania :)
HW97 KT + Weaver RV9 3-9x32 AO
kuzik71
Posty: 70
Rejestracja: 28 sty 2016, 1:02

Post autor: kuzik71 »

janusz22551 pisze:kuzik71, No tak nie do końca się zgodzę. Jeśli w jednej paczce przychodzą trzy opakowania JSB i cztery Crosmana i tylko JSB jest pogięte, to chyba nie kuriera wina. Dodam tylko, że same pudełka idealne.
No ja się nie dziwie jak taki peudo kurier żuci paczka to tylko exsact sie pognie bo jest delikatny reszta to jakieś dziwne stopy albo cos w rodzju powlekanej stali czy czoś tak jak to jest w KTK...
ODPOWIEDZ