Obrazek

Jesienne zawody Formuła Hunter Classic - Wrocław

Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

Tylko uwaga, ze mną i Ewelinką będzie też niedźwiedź ten co zawsze! Nie będę suki karmił przed... Kogoś sobie wybierze na miejscu 8)
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

misioooo pisze:Tylko uwaga, ze mną i Ewelinką będzie też niedźwiedź ten co zawsze! Nie będę suki karmił przed... Kogoś sobie wybierze na miejscu 8)
Oj to z tydzień musisz jej nie karmić :hihi:
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kamazek »

Ty się takimi drobiazgami nie przejmuj :!: Jedyne co potrzebujesz (i to jest bezwzględnie wymagane) w tym towarzystwie, to poczucie humoru :hihi: Tam same wariaty przyjeżdżają :faza: a wynikiem nikt się nie przejmuje :hihi:
Ale ja już mojej małżowinie ślubnej powiedziałem, że na pewno coś wygram i dlatego dostałem zgodę na wyjście z domu ponad grafik wyjść :(
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

kamazek pisze:
Ty się takimi drobiazgami nie przejmuj :!: Jedyne co potrzebujesz (i to jest bezwzględnie wymagane) w tym towarzystwie, to poczucie humoru :hihi: Tam same wariaty przyjeżdżają :faza: a wynikiem nikt się nie przejmuje :hihi:
Ale ja już mojej małżowinie ślubnej powiedziałem, że na pewno coś wygram i dlatego dostałem zgodę na wyjście z domu ponad grafik wyjść :(
Kupisz coś po drodze :hihi: :D
Albo zaproś małżonkę na wspólne wyjście ;) Nie musisz przecież mówić, że na strzelnicę :hihi:
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

kamazek pisze:
Ty się takimi drobiazgami nie przejmuj :!: Jedyne co potrzebujesz (i to jest bezwzględnie wymagane) w tym towarzystwie, to poczucie humoru :hihi: Tam same wariaty przyjeżdżają :faza: a wynikiem nikt się nie przejmuje :hihi:
Ale ja już mojej małżowinie ślubnej powiedziałem, że na pewno coś wygram i dlatego dostałem zgodę na wyjście z domu ponad grafik wyjść :(
W powrotnej drodze kupisz jakiegoś karpia czy coś ..... Yyyy sorki to nie to hobby :hm: Powiesz ze trafiałeś, ale wszystko uciekło do lasu 8)
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

mimut pisze: Powiesz ze trafiałeś, ale wszystko uciekło do lasu 8)
Ewentualnie pogadaj z Danielem, Qbusiem lub Rysiem. Na pewno znają adresy sklepów we Wrocławiu, gdzie mógłbyś pucharek nabyć. Wtedy spokojnie będziesz mógł wrócić do domku, a i z kolejnym wyjściem ponad grafik, nie będzie problemu :lol: :PP
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

kamazek pisze:powiedziałem, że na pewno coś wygram i dlatego dostałem zgodę na wyjście z domu ponad grafik wyjść :(
A czy to musi być coś "materialnego" ? ;) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kamazek »

A czy to musi być coś "materialnego" ? ;) .
No tak, przyjemność przebywania w tak doborowym towarzystwie braci strzeleckiej musi być większą nagrodą niż wszelkie puchary i medale :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 600
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zaskoor »

misioooo pisze:Tylko uwaga, ze mną i Ewelinką będzie też niedźwiedź ten co zawsze! Nie będę suki karmił przed... Kogoś sobie wybierze na miejscu 8)


fajnie, czyli znowu Michał "zje" sporo kiełby :))
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: diacon-fox »

zaskoor pisze:
misioooo pisze:Tylko uwaga, ze mną i Ewelinką będzie też niedźwiedź ten co zawsze! Nie będę suki karmił przed... Kogoś sobie wybierze na miejscu 8)


fajnie, czyli znowu Michał "zje" sporo kiełby :))
znając apetyt Miśki...wszyscy mamy pojedzone :lol:
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Panie i panowie, przypominam o konieczności wypełnienia formulaża zgłoszeniowego na zawody we Wrocławiu.
Dla uczestników będą zamówione pamiątkowe buttony więc kto się nie zapisze niestety nie dostanie takowego.


Zamówienie na przypinki składam 21.10.2016r więc ostateczny termin zgłoszenia to 20.10.2016r.
Oczywiście na zawody można ostatecznie przyjechać i bez zapisywania się , ale wtedy nie ma co liczyć na button.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
moni_w86
Posty: 26
Rejestracja: 27 cze 2016, 10:45

Post autor: moni_w86 »

Ja już się doczekać nie mogę naszego przyjazdu :D Nie ważne czy ostatnie miejsce, liczy się fakt, że to będzie spędzony czas w bardzo fajnym towarzystwie i mam nadzieje że jakaś figurkę uda mi się położyć ;)
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Są dwa takie same tematy i robi się galimatias, więc ten zamykam a dalsze dyskusje tu
http://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=14779
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Zablokowany