Obrazek

DOC 3-9/40 vs Leapers UTG 3-9/40 AO EZ-TAP

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Majki pisze:do czego służy przedłużka do obiektywu?
To jest osłona przeciwsłoneczna :lol: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

ale mówisz o klapkach gumowych czy o takim tubusie 40 mm stalowym? bo klapki gumowe takie zaślepki też mam :D
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki, i jak sie luneta sprawuje, zadowolony, moja wlasnie dotarla na poczte....
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

tak zadowolony,ale wiatrówka musi iść do alchemika :D i za mocno dokręciłem wieżyczki i kliki mi się zepsuły...nie wiem czy wieżyczki maja być dokręcone na full czy tak lekko,jak były lekko to wydawało mi się że się przestawia,więc dokręciłem na full.wyregulowałem spust bo do lunety ten co miałem to tragedia,ciągle testuje,wystrzelałem już ok tysiąca śrutów.Na tarczy słabo mi idzie,ale w puszkę z 30m o 21:00 trafiam za każdym razem :) na 30 metrów na tarczy próbowałem to średnio mi idzie...pozostaje tuning i myślę,że będzie super :) napisz jak tam Twoja bo jestem ciekawy Twojej opini :) pozdrawiam :)
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:tak zadowolony,ale wiatrówka musi iść do alchemika :D i za mocno dokręciłem wieżyczki i kliki mi się zepsuły...nie wiem czy wieżyczki maja być dokręcone na full czy tak lekko,jak były lekko to wydawało mi się że się przestawia,więc dokręciłem na full.wyregulowałem spust bo do lunety ten co miałem to tragedia,ciągle testuje,wystrzelałem już ok tysiąca śrutów.Na tarczy słabo mi idzie,ale w puszkę z 30m o 21:00 trafiam za każdym razem :) na 30 metrów na tarczy próbowałem to średnio mi idzie...pozostaje tuning i myślę,że będzie super :) napisz jak tam Twoja bo jestem ciekawy Twojej opini :) pozdrawiam :)
Ja swoja wyslalem do Debowego, powiem Ci ze nie ten sprzet. Jak jeszcze dociazylem kolbe, to wiatrowka kopie moze w 10% z tym co bylo w fabryce. I nia do puszki z 30m wale ale na otwartych przyrzadach (sru-glu).
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

przyjdzie i kolej na mnie,muszę się najpierw z kimś z nich ugadać :) i czekać aż będą pieniążki :) ile zapłaciłeś za robote?
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:przyjdzie i kolej na mnie,muszę się najpierw z kimś z nich ugadać :) i czekać aż będą pieniążki :) ile zapłaciłeś za robote?
220zl wraz z przesylka, ale warto bylo.
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Awatar użytkownika
ChlebO
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2016, 20:51
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: ChlebO »

Mój DoC jest chyba uszkodzony, co sesje gubi zero, co ustawię 0, odłożę broń i wracam w wolnym czasie do strzelania, nie mogę nic trafić, strzelam i skupienie totalnie w innym miejscu niż celuję :( , chyba dostałem jakoś wadliwa wersję od Dębowego, muszę zadzwonić do niego
aktualnie nic :(
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

ChlebO pisze:Mój DoC jest chyba uszkodzony, co sesje gubi zero, co ustawię 0, odłożę broń i wracam w wolnym czasie do strzelania, nie mogę nic trafić, strzelam i skupienie totalnie w innym miejscu niż celuję :( , chyba dostałem jakoś wadliwa wersję od Dębowego, muszę zadzwonić do niego
To działaj energicznie :!: Masz czas tylko do niedzieli :D
Awatar użytkownika
ChlebO
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2016, 20:51
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: ChlebO »

Trudno przyjadę z tym co mam :)
aktualnie nic :(
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Postrzelasz z naszych :D
KrzysiekP
Posty: 110
Rejestracja: 03 kwie 2015, 14:01
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: KrzysiekP »

Jeżeli skupienie masz w innym miejscu nie obstawiałbym winy celownika a Twoją.
Innymi słowy, witaj w świecie sprężyn.
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

KrzysiekP pisze:Jeżeli skupienie masz w innym miejscu nie obstawiałbym winy celownika a Twoją.
Innymi słowy, witaj w świecie sprężyn.
I to może być właśnie to, szczególnie jeśli optyka nie była przefuksowana.
Awatar użytkownika
ChlebO
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2016, 20:51
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: ChlebO »

hmm, raczej wątpię , idę zeruje i wszystko git, trafiam w co chce i jak chce (dziś z 50 metrów 5 kinder jajek zdjąłem w 5 strzałach, odkładam sprzęt i przy następnym strzelaniu bije mega nie w punkt celowania, rozumiem odstępstwa typu zerwanie strzału i tak dalej, ale to trafiasz w miarę blisko punktu celowania, a nie że na 5 strzałów bije wszystkie 5 w kupie ale np. mega za nisko i w prawo. A po regulacji wieżyczkami znowu trafiam w cel?, Czyli co mam wadę wzroku co kilka dni się zmienia i od nowa muszę regulować?. Pojadę na spotkanie to może Janusz coś zaradzi, jak nie wysyłam na gwarancję.
aktualnie nic :(
KrzysiekP
Posty: 110
Rejestracja: 03 kwie 2015, 14:01
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: KrzysiekP »

A ile to jest mega nie w cel?
Swoją drogą w pokrowcu ci się lupka roztrzepała czy na karabinku?
Bez zbędnego gadania. Zobacz sobie w temacie wyniki do 25 m posty z kwietnia Janusza i zdjęcia tarczy z roztrzepanej lupki. Przestań szukać tłumaczeń o winie sprzętu a mniej będziesz kręcił. Info potwierdzone!
ODPOWIEDZ