Obrazek

FORMUŁA HUNTER CLASSIC

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

A ja tam wolę PFHTF ;)
https://www.youtube.com/watch?v=PXE_MoDtuEE

Ktoś może im tam ten filmik pokaże - będą mieli o czym dyskutować :) Jak to tak - szampan? Figurka w krzakach? Kobiety? Ogień i kiełbasy? I bez żadnego wpisowego?! :king:
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Danielu, wiem że większość która jeździ na hft, to ludzie bawiący się strzelaniem i dla których spotkanie się z ludźmi, jest ważniejsze, niż ilość położonych figurek. Ale właśnie o to chodzi, że zawsze znajdą się tacy.... A z resztą, co tu dyskutować, Ja mam SWOJĄ brygadę tawerniaków, i już nie mogę się doczekać pikniku :lol:

[ Dodano: Sro 11 Maj, 2016 11:57 ]
misioooo pisze:A ja tam wolę PFHTF ;)
https://www.youtube.com/watch?v=PXE_MoDtuEE

Ktoś może im tam ten filmik pokaże - będą mieli o czym dyskutować :) Jak to tak - szampan? Figurka w krzakach? Kobiety? Ogień i kiełbasy? I bez żadnego wpisowego?! :king:
:up: I może sobie przypomną, po co kupili swoje pierwsze wiatrówki :lol:
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

108 pisze:Koniec pogaduch nie na temat bo się Puchaty wnerwi :cisza:
I dojebie po krawacie.


Swoją drogą , 80% DSSR powinno się zgłosić do specjalisty od głowy.

Qśwa , ręce opadają.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Jedno tylko pytanko. "Puchaty" to Qbuś? Bo nie wygląda na nerwusa :hihi: . Raczej miły, spokojny i wesoły człek ;)
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

janusz22551 pisze:Jedno tylko pytanko. "Puchaty" to Qbuś? Bo nie wygląda na nerwusa :hihi: . Raczej miły, spokojny i wesoły człek ;)
Boś nie widział miśka wcurfionego jeszcze ;) Misie to fajne są, ale jak się wnerwią...
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Nie wierzę :lol:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6436
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Lepiej nie prowokuj :lol: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Szkoda, że wcześniej nie przeczytałem ostatnich postów w tym temacie jak i na forum iweb.
Mogę tylko stwierdzić, że jesteście żałośni, nikt po za Danielem nie próbował nawiązać normalnej kulturalnej i rzeczowej dyskusji.
Startujecie z pretensjami i wulgaryzmami niszcząc tylko dobre imię i wizerunek e-tawerny.
Ja od 10 lat jestem na tym forum jak i na iweb, i nie przypominam sobie żebym choć raz wypowiadał się w takim tonie jak można było przeczytać na iweb.
Zresztą nie jest to pierwszy raz, że tawerniacy tak się wypowiadają, trudno się potem dziwić, że wielu użytkowników iweb i członków PFTA ma nie najlepsze zdanie o tawernie.
Zamiast na krytykę odpowiadać spokojne, rzeczowo, rzucać przykładami to nie, najlepiej "huzia na józia".
Większość z Was nawet nie zna tych ludzi osobiście, a jeśli chodzi o DSSR to pozostaje mi się tylko wstydzić, na szczęście znam się osobiście z nimi i wiem, że mnie nie skojarzą z tą zadymą.
Dam prosty przykład, Zdzichu "Oko" zrobił więcej dla e-tawerna w TBG czy ND niż większość z Was wszystkich razem wziętych zrobi kiedykolwiek.
Takie tematy tak mnie "zachęcają" do organizacji czegokolwiek w ramach e-tawerna, że mam serdecznie dość.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Widzisz.. Ja osobiście największy żal mam do Zdziska właśnie.. Nie mam pojęcia czemu z góry spisuje na straty coś, czego nawet jeszcze nie widział na oczy.
Osobiście mam gdzieś co ktoś sobie o mnie pomyśli.
Nie neguje niczego co Oko zrobił dla kogokolwiek.. Chwała i sława.
Fakt. Dałem się ponieść emocjom. Czy zrobiłem źle..? Nie wiem, może.. rozpatrując sprawę "ekonomicznie" to nie miało sensu, bo i tak by niczego nie zmieniło.. i akcje jak ta raz na czas wracają mnie "na ziemię" ..
czy zrobiłbym to jeszcze raz?
nie. powinienem zadawać sobie sprawę że nie dość że to nie zmieni mentalności to jeszcze podniesie "ego" niektórych jednostek..
Czy żałuję - nie. przynajmniej się czegoś dowiedziałem - jak ludzie postrzegają HFT i do czego za wszelką cenę dążą.
Wnioski?
Mam dość. Mam gdzie strzelać, mam w co się bawić. I nad tym się skupię.
tak będzie najlepiej.
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Piotrek, fakt faktem, że często Ty zaczynasz od ostrych słów, ale kierowałem swoją wypowiedź nie osobowo, bardziej chodzi mi o całokształt, nie tylko w temacie FHC.
Powściągnijcie emocje i zastanówcie się czemu służy takie obrzucanie się błotem, a no niczemu, bardziej zaszkodzi niż przyniesie coś dobrego. Powoduje tylko niechęci i rozłam, a to jest częstszym powodem niskiej frekwencji i zainteresowania zawodami w tej czy innej formule niż np. wysokość startowego.
Jest miejsce na każdy rodzaj HFT, jeśli są przyjaźnie i sympatie między strzelcami, klubami czy całymi społecznościami to wszystko przebiegnie w dobrej atmosferze z większym zainteresowaniem.
Dobry wizerunek to podstawa nie tylko marketingu handlowego !.
A jeśli chodzi o samo FHC i rozrzucanie figurek po lesie, to nie wystarczyło opisać jak to rzeczywiście wyglądało i tym samym wyprostować wątpliwości :zalamany:.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Miałem tego nie robić, ale paru rzeczy nie rozumiem. Z góry zaznaczam, że nie mam zamiaru nikogo obrażać, i nie ma w tym co napiszę żadnej złośliwości. Takie tam moje myślenie :) .
Przeczytałem chyba większość tematów z tawerny i jak najbardziej Robert, zgadzam się z Tobą, że kolega Oko zrobił bardzo dużo dla tej społeczności. Nie ma tu najmniejszych wątpliwości. Ale tym bardziej zaskakuje dyskusja kolegów z DSSR, bo to cała istota tej sprawy. Masz do nas pretensje, że bronimy swego, ale nie widzisz nic złego w tym, że koledzy z DSSR (zapewne nie świadomie), swoją dyskusją sprowadzili FHC do poziomu strzelania podwórkowego i to jeszcze zanim impreza się odbyła. Czy to jest fair? Piszesz o wstydzie jaki przynosimy, ale to chyba koledzy z DSSR powinni być zawstydzeni swoją postawą. Chyba nie na tym polega promocja strzelectwa terenowego.
Przeczytałem jeszcze raz temat na iweb i nie dopatrzyłem się jakiś obraźliwych tekstów pod adresem kolegów z DSSR a raczej żal za takie podejście do tematu. Nie mniej jednak przykro mi, że pomimo iż nie mieliśmy okazji poznać się osobiści, uważasz mnie za osobę żałosną :/ Mam jednak nadzieję, że będzie okazja się poznać, pogadać, postrzelać i może zmienisz o mnie zdanie ;)

Teraz Piotrek; To też osoba która bardzo dużo robiła i robi dla tawerny ( tu chyba też nie ma wątpliwości). I moim zdaniem, jeśli Piotrowi się coś podoba lub nie, to jak najbardziej ma prawo o tym napisać. Mam Piotrek nadzieję, że nie zrobisz tak jak na końcu napisałeś, bo bez takich ludzi jak między innymi Ty, to forum umrze śmiercią naturalną.

No i Daniel; Myślę że właśnie jemu robimy największą przykrość takim pitoleniem :!: Chłopak poświęcił mnóstwo swojego czasu, energii i zapewne nie tylko to. Po co? Żeby takie barany jak my mogli miło i przyjemnie spędzić czas. I z pewnością nie jest mu miło czytać o tym. Mam nadzieję, że Dany to twardy gość i dalej będzie robić to z taką samą pasją :!:

I DAJMY JUŻ KURNA TEMU SPOKUJ :!:
ODPOWIEDZ