Obrazek

"Maskowanie"

Przyrządy i osprzęt do wiatrówek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WyimaginowanY
Posty: 29
Rejestracja: 12 sty 2016, 17:01

"Maskowanie"

Post autor: WyimaginowanY »

Witam! Do końca nie wiedziałem gdzie ten temat dać więc zamieściłem tutaj :D
Pytałem starszego strzelca na PW i przekierował mnie aby po prostu założyć temat. Do rzeczy.
Z tego, że lubię militaria a tam kamuflaż to podstawa :D Mam taki pomysł żeby okleić jakąś specjalną taśmą np. taką :
Obrazek albo inną :v
Oczywiście lufę oraz wszystkie ruchome części czy śruby pominę, chodzi mi o obklejenie samej obudowy :D Co sądzicie o tym? A może lepiej sobie to darować :maruda: ?
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Jeden lubi chipsy, a drugi jak mu nogi capią.. Może być fajnie, ale się nie dowiesz dopóki nie spróbujesz :hihi:
jak się to da potem odlepić to zawsze możesz wrócić do stanu "sprzed" .. :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
WyimaginowanY
Posty: 29
Rejestracja: 12 sty 2016, 17:01

Post autor: WyimaginowanY »

No i temat zamknięty :lol:
Do pewnych ludzi po prostu trzeba mieć dobry dystans i pozycję...
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

WyimaginowanY pisze:No i temat zamknięty :lol:
Się nie poddawaj tak szybko :hihi: . Może ktoś, coś napisze na temat hydrografiki? Kiedyś coś takiego widziałem na fotce i całkiem ciekawie to wyglądało.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Napiszę z własnej obserwacji: Dawne czasy, zawody w Boguszycach, kol Irak zrobił sobie "taktycznego Walthera LG200" (dużo zielonego, brązowego, czarnego, taśmy maskujące). Przed zawodami większość na "range 0" Irak też, postrzelał, pozerował, odłożył na chwilę karabinek w trawę i odszedł niedaleko, osobiście nadepnąłem go raz, inni też się o niego potykali, taki był zamaskowany. Po tym szybko karabinek uzyskał czerwony kartusz i srebrny płaszcz lufy :lol: .

Ps. Jeżeli chcesz "się bawić w snajpera", to przecież możesz, nikt ci nie zabroni, ani śmiać się nie będzie, gorzej jak gdzieś w lesie go zgubisz :hihi: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Mam Crosa 2240 z hydrografiką, źle przygotowane podłoże i po ptokach wszystko odłazi. Wyglądał zacnie, teraz nawet z szafki go nie wyciągam bo gańba :hihi:
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Qbuś pisze: Dawne czasy, zawody w Boguszycach, kol Irak zrobił sobie "taktycznego Walthera LG200" (dużo zielonego, brązowego, czarnego, taśmy maskujące). Przed zawodami większość na "range 0" Irak też, postrzelał, pozerował, odłożył na chwilę karabinek w trawę i odszedł niedaleko, osobiście nadepnąłem go raz, inni też się o niego potykali, taki był zamaskowany.
Ale maskowanie było perfekcyjne :lol: Ja osobiście jestem zdania, że najlepiej wygląda drewienko w kolorze drewienka :D

[ Dodano: Pią 15 Sty, 2016 10:37 ]
mironTG, a przygotowanie robiłeś sam, czy osoba która nakładała hydrografike ?
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Nie wiem kto przygotował bo taki odkupiłem. Celne toto jest, na 10m robiłem jedną dziurkę z Walterkiem na grzbiecie. Teraz leży, może kiedyś coś z nim zrobię, miałem CP 1 ten mi lepiej pasował.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

Ja tego używałem i używam na swoim karabinku i Karolki. Nie tyle dla taktycznego wyglądu co dla ochrony drewna/laminatu i lunety przed otarciami i obiciami. Jest to taki materiał który klei się do siebie nie zostawiając śladu na karabinku po odwinięciu. Coś jak bandaż elastyczny i rzep w jednym.
Awatar użytkownika
WyimaginowanY
Posty: 29
Rejestracja: 12 sty 2016, 17:01

Post autor: WyimaginowanY »

"się bawić w snajpera"
Haha :D O tym nie myślałem :D Po prostu chciałem mieć jakiś kamuflaż :D Ale faktycznie lepiej nie spuszczać go z oka :hihi:
Awatar użytkownika
WyimaginowanY
Posty: 29
Rejestracja: 12 sty 2016, 17:01

Post autor: WyimaginowanY »

108 pisze:Możesz owinąć na maxa :lol:
Całej nie owinę bo mam zamiar Hatsana 90 kupić :v A jak wiadomo to łamana jest :D

[ Dodano: Sob 16 Sty, 2016 21:39 ]
A wiecie może ile taka hydrografika kosztuje? :hm:
Michał.M
Posty: 25
Rejestracja: 19 maja 2014, 17:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Michał.M »

@mironTG.
Podłoże było odpowiednio przygotowane,glanc papier +odtłuszczenie.Przykro mi,starałem się jak mogłem i na początku i do czasu kiedy go miałem nic nie zapowiadało że tak się stanie :/ Robiłem próby wcześniej z nakładaniem hydry i po jej położeniu i pomalowaniu lakierem do czasu aż nabrał odpowiedniej twardości uderzałem ,pocierałem o inne przedmioty to tylko ślad został po uderzeniu.
HW97 4,5,Rem.Summit 4,5,Lov2 4,5,C 2240 4,5,Colt 1911,H135 .22,CP1-M 4,5,CP1 4,5,SPA p10 .22
ODPOWIEDZ