Obrazek

Crosman 1377 by Cothran...

ODPOWIEDZ
adnikauto
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2016, 13:51
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze...

Crosman 1377 by Cothran...

Post autor: adnikauto »

Witam Kolegow,

Jednym z moich pierwszych projektow jak tylko zaczalem zajmowac sie wiatrowkami.... pare lat temu.... :hm: byl popularny model Crosmana 1377. W mojej wersji dostal wszytko co mozliwe czyli caly srodek od Dona Cohrana plus "drewienka" od Tim & Sue Smith z
http://www.smithairgunrepair.com/SmithA ... stores.htm

Efekt- bardzo spokojny, niemalze "klasyczny" pistolet Crosmana.... wymienilem w miedzy czasie lupke na Barska- ktora szalu nie robi ale przez poprzednia niewiele bylo widac.... pewnie sie starzeje... :)

Pare zdjec sprzetu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

:)
Troche "wiatru", kilka "sprezyn", pare sztuk WBP...
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Co prawda Crossman to nie mój krąg zainteresowań, ale muszę przyznać ze zapału na wszelakie poprawki tego "pistola" Ci nie brakuje. Czasu poświęconego i funduszy na wszystkie Twoje projekty nie ma sensu zapewne liczyć bo to w końcu jest nasze hobby. Szczerze gratuluje bo jest czego :)
adnikauto
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2016, 13:51
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze...

Post autor: adnikauto »

@mimut

Dzieki Kolego za zrozumienie watku "hobbystycznego".... :spoko: to po pierwsze!

Po drugie zrozumienie pierwszego ucina wszystkie dyskusje typu: a po co ci, a szkoda czasu, kasy, itd. ..... :)

Kazdy z nas jest inny- jeden pali, drugi pije, trzeci kobite bije.... wszystko w ramach hobby- ja jestem chory jak nic nie robie.... musze cos planowac, obmyslac, poprawiac cokolwiek.... po prostu juz tak mam.

Koszta owszem sa jak przy kazdym hobby ale zwykle sa to projekty, ktore "ciagna sie" przez pol roku lub wiecej.... czasami odpuszczam na jakis czas by pozniej wrocic z nowym spojrzeniem..... sami wiecie jak to z tym jest..... wiec i koszta rozkladaja sie w czasie- czyli mniej boli.... ale powoli kolekcja unikatowych Crosmanow sie powieksza.... strzelec ze mnie jest dosc marny nie ukrywam ale hobbysta przerobek wszelakich- przeogromny.... i niech tak zostanie.... ;)

A dlaczego Crosman?

Dlatego, ze mieszkajac w Stanach mam niczym nieograniczony dostep do wszelakich czesci, przeroznych forum- skad czerpie garsciami pomysly..... i na koncu oczywiscie z faktu, ze wiatrowek po 2-3K USD nie da sie ot tak sobie po prostu "wziac i poprawic"
a Crosman..... to juz inna bajka..... :)
Troche "wiatru", kilka "sprezyn", pare sztuk WBP...
javiki
Posty: 44
Rejestracja: 08 sty 2016, 11:06
Lokalizacja: Brzesko -małopolska

Post autor: javiki »

Na tym zdjęciu gdzie sa napisy (airgun repair) to jak pistolecik Hana Solo :)
Terrormachine
Posty: 82
Rejestracja: 24 sie 2015, 20:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: Terrormachine »

Piękny...piękny... :)
Pozdrawiam 8)
Hatsan 90 4.5mm,Łucznik wz.70,Iż 40,Tex mod.3,Norica mod.83,Lov 21,Haenel 49,Remington 1858 Pietta .44,Kentucky Ardesa pistol .45
ODPOWIEDZ