Obrazek

Korespondencyjne zawody strzeleckie - TARCZA HFT - DYSKUSJA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Strzelaj do dawnych tarcz... :lol:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

unkas pisze:Jak to nic się nie zmieniło :hm: ??
Tarcze widzę inne niż TE , a o takich jest mowa w regulaminie.
Strzelcie chyba 10 a nie jak kiedyś 20 strzałów ? Na niektórych tarczach widzę jakieś próbne tarczki . Może ktoś to sprecyzować ?
Regulamin się nie zmienił :). Po 10 strzałów dla każdej odległości. Strzelając do starszej tarczki, masz obie odległości na jednej kartce. Na nowej dajesz 10 na jedną odległość, a dwie pierwsze możesz wykorzystać na strzały próbne ;)
Czarne pole w środku - 2pkt
Białe w tarczy - 1pkt
Poza tarczą - 0pkt

Nie wiem czy Piotrek zrobi nam kolejną edycję, bo strzelających...... :zdziwko: ;(
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Może i ja się w końcu zmotywuję żeby postrzelać :/
Zawsze sobie obiecuję i na obietnicach się kończy.
Jak byłem w domu to jakąś większą motywację miałem :hihi:
Może dlatego że to były 2h wyrwane z roboty i domu.
Teraz mam tylko robotę i często wolne ale chęci :maruda: chyba w domu z bliskimi zostały.
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

Dziwicie się że strzelających nie przybywa , a może ktoś by się zmobilizował i uaktualnił temat : "Tarcza HFT - jak w to się gra." ??
Bo tam pisze coś innego , i żeby się dowiedzieć co i jak to trzeba się przekopać przez 80 stron tego tematu.
janusz22551 pisze:Regulamin się nie zmienił
:D

Przeczytaj punkt 6 i 9 .
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

unkas pisze:
Przeczytaj punkt 6 i 9 .
Piotrek, tutaj się nic nie zmieniło w regulaminie. W zeszłym roku photochem zaproponował inną tarczkę. Wielkości poszczególnych tarczek są identyczne ze starymi. Projekt poddany był głosowaniu, nikt nie miał zastrzeżeń, więc Mamutowicz go zaakceptował. Od tamtej pory są dwa rodzaje tarczek i strzelasz do tej która Ci lepiej odpowiada. I to jest wszystko, co się zmieniło :D
W trakcie sezonu, próbowaliśmy z photochemem jakoś zmotywować innych do strzelania, ale chyba nikt nie czytał naszych postów :D ;)
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

Nie wiem albo ja jestem niekumaty , albo Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem :lol: :lol:
W tych punktach pisze ze strzelamy 20 strzałów na tarczkę , a w waszych tarczach widzę 10 strzałów na tarczkę , więc coś tu jest nie tak .
Wiem że to zmieniliście i przegłosowaliście , ale dowiedziałem się tego nie z tematu gdzie to być powinno , ale po przekopaniu 80 stron tematu w którym piszemy , i właśnie chodzi mi o to żeby to ktoś poprawił w TYM temacie
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

OK. Spoko, już zajarzyłem. Dajemy 10 strzałów na każdą odległość.
ODPOWIEDZ