Obrazek

Kandar/SMK CR600

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 226
Rejestracja: 22 sie 2010, 5:24

Kandar/SMK CR600

Post autor: maksik »

Wczoraj obejrzałem tą wiatrówke w sklepie. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, wiatrówka niewielka, wąska osada, ładne drewienko. Oddałem jeden strzał na sucho, spust nie lata na boki, lekko twardy ale przyzwoity. Jedyne co mi się nie podobało to sposób mocowania muszki na lufie oraz tłumik, który wg mnie nie jest zbyt skuteczny no i tradycyjne plucie gazem. Do 'kartusza' wchodzą 3 kapsuły CO2, jedna wystarcza na ok. 35 strzałów (coś koło 8J). Magazynek 9-cio strzałowy, przeładowuje się automatycznie po każdym odciągnięciu rygla. Sprzedawca podał cenę 169f, a w Polsce niespodzianka- niecałe 700zł, czyli jakieś 118f! Wiatrówka generalnie nie dla mnie, ale zaskoczony byłem znaczną poprawą jakości w stosunku do wczesniejszych wyrobów (teraz przynajmniej chinki zaczynają ładnie wyglądać :D ).

Producent ma też w zanadrzu kilka pcp-ów (łacznie z pistoletem, o którym już pisał Dębowy):
http://woodfield-gcp.co.uk/?product=sno ... es-pistols

http://www.protarget.com.pl/product-pol ... R600W.html
Five shots one hole
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Jeśli wykonany podobnie jak pistolet, to może być ciekawe strzeladło.
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zaskoor »

Kurde, fajne.... może sprawić synowi zamiast C1077 ??? ... no ale to na wiosne :)
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 226
Rejestracja: 22 sie 2010, 5:24

Post autor: maksik »

Oczywiście chodziło mi o mocowanie szczerbinki na lufie ;) Przyznam, że dopiero po napisaniu posta przeczytałem ten o pistolecie. Jeśli ten karabinek można 'podrasować' jak pistolet, to rzeczywiście może być całkiem fajna zabawka. Zapomniałem także wspomnieć o ręcznym bezpieczniku z lewej strony, przedniej częsci osłony spustu (nie trzeba odbezpieczać przed każdym strzałem).
Five shots one hole
ODPOWIEDZ