Obrazek

retrospekcja czyli prospekcja

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:lol: Daniel nie potrafi długo pośladów zaciskać, po kilku strzałach mu puszczają i nie ma żalu. Majecha, to nawet guziki od rozporka do sedesu powrzucał, żeby żal się długo utrzymywał (i to działa, sam widziałem) :hihi: . Śrut w takich przypadkach to tylko 30% sukcesu, ale niech trenuje, ktoś musi wygrywać, żeby przegrać mógł ktoś 8) .
Ps. Na "żal" nawet kupa od czarnej kury za słaba :maruda: .
Na tym śrucie widzę numer 007, czyżby od Bonda z bagażnika ?
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

108 pisze:
Majecha76 pisze:
A kto mi przeszkadzał na początku toru że tyle jedynek wyłapałem + zero :hm:
Wisior :cisza:
Prawda jest taka, że Jarek, zamiast skupiać się na figurkach, wodził wzrokiem za piękniejszą częścią naszej drużyny :hihi:
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:cisza: To też było częścią planu :maruda: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:lol: Jak by nie liczyć, Grzesiek wygrał ! :p
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
bambus0134
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 160
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:56

Post autor: bambus0134 »

8) ;)
Mossberg 223r+ Vortex Viper pst
Lee enfield .303
KBK AK-GN wz. 60
CZ 75 sp-1 i coś w .45 ACP
45-90 cp
Awatar użytkownika
limak000
Posty: 226
Rejestracja: 21 cze 2015, 21:16

Tarczki z mojego TXa ;)

Post autor: limak000 »

Dziś trenowałem pozycję stojącą, odległość 25m, powiększenie 9x, śrut JSB Exact 4,52. Szału nie ma ale cały czas do przodu :)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:hm: Te "kropy" to trochę za duże namalowałeś 5mm wystarczy 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Pozycja stojąca, powiększył się x9, tylko kaliber trochę mały :hihi:
Pozycje trenuje się z panią, strzelanie z Postawy :cisza:

Ważne, by było przyjemnie :)
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
limak000
Posty: 226
Rejestracja: 21 cze 2015, 21:16

Post autor: limak000 »

108 pisze:Przygotowania do Formuły Hunter Classic
To jakaś odmiana HFT? ;) Nie wiem nic o niej. Jakiś link, info, zasady? Przygotowania ogólne do coraz lepszego strzelania. Ostatnio z Andrzejem pykaliśmy do figurek (15 - 30m). Klęczak i leżąca szły całkiem dobrze. Stojąca trochę kuleje. 11.11 nie chce być znów na końcu :D

[ Dodano: Czw 01 Paź, 2015 20:57 ]
Wisior zwał jak zwał :D czepialski się zrobiłeś :P
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Wisior rację ma ! :cisza:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
limak000
Posty: 226
Rejestracja: 21 cze 2015, 21:16

Post autor: limak000 »

A niech ma :D Dla mnie to synonimy. Można przyjąć jakąś postawę a także pozycję. Będę sobie używał zamiennie, jak mi się podoba ;)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

W strzelectwie (wojsku) "pozycja" to położenie kogoś lub czegoś w przestrzeni określane za pomocą współrzędnych lub odległości od innych obiektów :) .Ale na pikniku ujdzie każda nazwa :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

limak000 pisze:A niech ma :D Dla mnie to synonimy. Można przyjąć jakąś postawę a także pozycję. Będę sobie używał zamiennie, jak mi się podoba ;)
Postawa leżąca:
"Strzelec może leżeć na podłożu stanowiska strzeleckiego lub na macie strzeleckiej. Może także użyć maty strzeleckiej jako oparcia dla łokci. Ciało strzelca spoczywa na stanowisku strzeleckim głową w kierunku tarczy. Karabin musi być podtrzymywany przez obie ręce i tylko jedno ramię (bark). Podczas celowania policzek może być oparty o kolbę karabinu. Karabin może być podtrzymywany za pomocą pasa, ale łoże kolby za lewą dłonią ani żadna inna część karabinu nie może opierać się o pas lub jego dodatki. Karabin nie może dotykać, ani opierać się w żadnym innym punkcie, jakiegokolwiek innego przedmiotu. Oba przedramiona i rękawy kurtki strzeleckiej poniżej łokci, muszą być w sposób widoczny uniesione ponad powierzchnię stanowiska strzeleckiego. Lewe przedramię strzelca, podtrzymywane pasem, musi tworzyć z płaszczyzną poziomą kąt, mierzony od osi przedramienia, nie mniejszy niż 30 stopni."

Limak, wytłumacz to dziś wieczorem swojej Pani ;)
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

:cisza:
Awatar użytkownika
bambus0134
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 160
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:56

Post autor: bambus0134 »

108 pisze:Grzesiek napisz parę słówek o całym sezonie na poznańskich torach.

No to powiem że mi kiepsko poszło bo nawet Marylka była od damnie lepsza :/ .

A co do miejscówek to mają fajne dobre , ciekawe i bardzo zróżnicowane .
Zwłaszcza ostatnie zawody z pucharu i to chyba drugie zawody na nowym miejscu , ja tam byłem po raz pierwszy i się kilka razy zdziwiłem .
Cały tor można bez problemu ustawić z górki lub pod górkę , badrzo duzo jakiś nasypów przez co i niskich wąwozów gzie wiatr robi naprawdę dobrą loterie dla każdego zawodnika .
Przez co warunki bardzo szybko się tam zmieniają na korzyść lub nie korzyść strzelającego .
Mossberg 223r+ Vortex Viper pst
Lee enfield .303
KBK AK-GN wz. 60
CZ 75 sp-1 i coś w .45 ACP
45-90 cp
ODPOWIEDZ