Obrazek

solidni sprzedawcy.

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Mamutowicz pisze:Powiedz to tym tutaj
Fakt też tam kupowałem , problemów nie było ale chyba coś się zmieniło i ceny nie są już tak atrakcyjne .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Całkiem niedawno robiłem zakupy w AKhobby i też nie było żadnych problemów. Fakt, realizacja trwała ponad tydzień ale zakończona wzorowo. Pozatym Andrzej Kliszewski kiedyś bardzo pomógł Tawernie i Tawerniakom i mam swoje zdanie na temat jego osoby :)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
ShadowWarrior
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2015, 16:18

Post autor: ShadowWarrior »

witam, stałem się szczęśliwym posiadaczem Hatsana 90 STG SAS QT - chciałbym na początku wymienić prowadnicę i dodać kapelusz (dorobić te elementy u tokarza z metalu) czy tak jak już zdążyłem wyczytać w tym temacie kupić cały zestaw ze sprężyną z tej aukcji:
http://allegro.pl/hatsan-55-105-podobne ... 67610.html
lub
http://allegro.pl/oteva-hatsan-ranger-5 ... 62543.html

Są jeszcze jakieś alternatywy bo wszystkie linki z tematu wygasły a nie wiem do którego użytkownika bezpośrednio zwrócić się o pomoc z "cennikiem" :D

[ Dodano: Pią 30 Sty, 2015 22:01 ]
witam, stałem się szczęśliwym posiadaczem Hatsana 90 STG SAS QT - chciałbym na początku wymienić prowadnicę i dodać kapelusz (dorobić te elementy u tokarza z metalu) czy tak jak już zdążyłem wyczytać w tym temacie kupić cały zestaw ze sprężyną z tej aukcji:
http://allegro.pl/hatsan-55-105-podobne ... 67610.html
lub
http://allegro.pl/oteva-hatsan-ranger-5 ... 62543.html

Są jeszcze jakieś alternatywy bo wszystkie linki z tematu wygasły a nie wiem do którego użytkownika bezpośrednio zwrócić się o pomoc z "cennikiem" :D
"Two lines you should never Cross... The horizontal and the vertical."
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Giemal63
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2015, 17:18
Lokalizacja: Białobrzegi

Post autor: Giemal63 »

Witam wszystkich.
Spędziłem na tym forum co najmniej kilka godzin i mam nadzieję, że nia będę zadawał zbyt dużo głupich pytań.
Chcę kupić wiatrówkę Hatsana 90 i znalazłem takową w dobrej cenie na stronie srut.pl.
nie znalazłem żadnej opini na temat tego sklepu. Czy ktoś ma jaklieś doświadczenie w tym temacie?
Dobrą opinię ma cekaus.pl ale nie wiem dlaczego nie mogę się tam zalogować. Mam dziwny komunikat już od kilku dni "poprawna zawartość strony nie może zostać wyświetlona!"
Grzegorz
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Giemal63 pisze:[...]Dobrą opinię ma cekaus.pl ale nie wiem dlaczego nie mogę się tam zalogować. Mam dziwny komunikat już od kilku dni "poprawna zawartość strony nie może zostać wyświetlona!"
Hej!
Mi też się takie coś wyświetla.. Może przebudowują stronę..

Różnica pomiędzy "Śrutem" a np Cekausem czy AKHobby jest taka, że "Śrut" to zwyczajny sklep specjalistyczny, a AKH czy Cekaus (plus paru innych przy okazji) to Pasjonaci którzy przy okazji świadczą nam usługi.. ;)
Jeśli chcesz dobry i sprawdzony karabinek, to uderz do Dębowego albo Skrzata, poza tym zerknij na naszą giełdę, http://www.e-tawerna.pl/viewforum.php?f=74 znajdziesz tu wszystko co trzeba.
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Giemal63
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2015, 17:18
Lokalizacja: Białobrzegi

Post autor: Giemal63 »

Dzięki za szybką odpowiedź. Pytałem tylko o opinię o tym sklepie. Oglądałem wiatrówki w dębowym. Ja zaczynam dopiero zabawę. Kupuję Hatsana 90 STG 4.5mm. Zobaczę jak mnie to wciągnie. Na pewno nie raz skorzystam z porad z tego forum zwłaszcza dotyczących konserwacji. Mam też nieźle wyposażony warsztat i w przyszłości z gotowego zestawu do tuningu może sam coś wykombinuje. Lubię majsterkowac :)
Grzegorz
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Post autor: Gudyn »

Tak na marginesie. Porad do tuningu znajdziesz wiele, a im szybciej to zrobisz, tym lepiej dla optyki, która nie lubi kopiących hatsanów. Miałem podobny problem, także z przekroczoną energią, więc wg mnie to jeden z priorytetów :)
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
Giemal63
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2015, 17:18
Lokalizacja: Białobrzegi

Post autor: Giemal63 »

Zamówiłem tego Hatsana STG 90 4.5mm na srut.pl. Wystawili cenę 367 zł z lunetą 3-9X40 ZOOM
Z MONTAŻEM NA 11 mm. Z tego co tutaj czytałem to ta luneta długo nie wytrzyma ale cena bez lunety była o 17 zł mniejsza, wiec za takie pieniądze to ja sobie sprawdzę jak się strzela z lunetą bo nie miałem okazji. Sprzęt powinienem dostać w środę. Postrzelam to coś napiszę.
Grzegorz
ziemski90
Posty: 19
Rejestracja: 23 gru 2011, 6:33

Post autor: ziemski90 »

Giemal63, na początku ciężko :) ręka się trzęsie itd :D
lunetkę najpierw trzeba ustawić pamiętaj o tym :)

jak poćwiczysz to będzie to super zabawa :) widać gdzie uderza śrut i inne fajne efekty :)
Giemal63
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2015, 17:18
Lokalizacja: Białobrzegi

Post autor: Giemal63 »

Jeśli okaże się to super zabawą to dopiero się zacznie... :nie:
Jakiś czas temu zaraziłem się wędkarstwem wyczynowym. 13-sto metrowa wędka, skrócony zestaw i..... kasa, kasa, kasa... :nie:
Widziałem ceny dobrych wiatrówek i wiem, że jak "zaskoczę" z wiatrówkami, lunetami itp. to będzie to samo :hm:. Zobaczy się...
Grzegorz
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Znam ten ból. Dlatego odpuściłem wędkarstwo. Nigdy nie mogłem zejść poniżej 1k na przygotowania do zawodów :maruda:
Giemal63
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2015, 17:18
Lokalizacja: Białobrzegi

Post autor: Giemal63 »

Acha to Kolega tez po przejściach ;). Z Panem E. Gutkiewiczem zjeździłem całą Polskę. To on mnie zaraził. Cała pociecha, że miałem najlepszego Nauczyciela. Ale to tak przy okazji bo to temat nie na to miejsce :cisza:
Grzegorz
podol23
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2015, 17:22

Post autor: podol23 »

Witam. Kto może mi naprawic hatsana mod 9 lub gdzie kupic dobre i mocne czesci?
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

podol23 pisze:Witam. Kto może mi naprawic hatsana mod 9 lub gdzie kupic dobre i mocne czesci?
Przecież przeglądałeś, czytałeś, wszystko jest napisane na forum i to wiele razy !
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ