Obrazek

Powitanie

Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

Nawet w sobotę sobie kurtkę skórzaną zakupiłem motocyklową :) powinna pasować do karabinka, hehe :lol:

[ Dodano: Sro 26 Wrz, 2012 08:33 ]
I dotarł sprzęcik wczoraj. Jak się uda dziś pierwsze testy.

[ Dodano: Sro 26 Wrz, 2012 19:11 ]
I 50 śrucin poszło... Później wrzucę fotki tarcz. Ja strzelałem z wiatrówki pierwszy raz... Ona ma samonaprowadzanie czy coś? Z ok 12m 30 w czarnym, reszta do 4pkt się mieści :) ja jestem zadowolony i bardzo mile zaskoczony tym karabinkiem i robotą Hogana.

[ Dodano: Sro 26 Wrz, 2012 19:20 ]
Obrazek
Góna - 20 śrucin.
Dolna - 30 śrucin.
Postawa - na stojaka po mojemu (zapewne nie miało to nic wspólnego z prawidłową postawą). Przyrządy otwarte. Ot - wyciągnąłem karabinek z pudełka i strzelałem niczego nie ruszając :)
Awatar użytkownika
MetalSlug
Posty: 224
Rejestracja: 23 lut 2015, 6:30

Post autor: MetalSlug »

Witam,

podczepię się pod powitalny temat (po co dublować). Pewien czas temu zasiedziałem się, ale wcześniej bawiłem się w ASG. Teraz wracam do ASG i poszerzam zainteresowania o wiatrówki. Na początek zdobyłem używki w postaci: Łucznik kl. 170 (wz.70) i Slavia 630 (wz.77). Myślę, że na początek to przyzwoita "zbrojownia".

Jak to aktualnie wygląda z ekipą i strzelaniem z wiatrówek we Wrocławiu? Chętnie bym postrzelał pod okiem kogoś bardziej doświadczonego, aby nauczyć się prawidłowej postawy i wzbogacić o kilka rad. Przyzwoite i bezpieczne miejscówki też by się przydały. Widzę, że na forum niewiele się dzieje, więc nie wiem w jakiej kondycji jest miejscowa ekipa...
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Cześć :)
Wrocławska ekipa jest w świetnej kondycji :P Chociaż, po niektórych "treningach", potrzebny jest dłuższy odpoczynek ;) Spotkania na pustyni właściwie w każdy weakend. Poćwiczyć można zwłaszcza postawę grillową ;) Zapraszamy serdecznie :)
W razie pytań pisz na pw. I powiedz trochę więcej o sobie tutaj:
http://www.e-tawerna.pl/viewforum.php?f=10

p.s. Fajny zestaw wiatrówek :spoko:
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
MetalSlug
Posty: 224
Rejestracja: 23 lut 2015, 6:30

Post autor: MetalSlug »

Dzięki. Starałem się i najpierw sporo czytałem a później polowałem na sensowne opcje. Postawiłem na klasykę i tyle.

Co do pustyni, to nie dysponuję aktualnie samochodem. Wątrobę na szczęście jeszcze mam ;)

Nie wiem, jak przeoczyłem dział z powitaniami. Zaraz nadrabiam :)
ODPOWIEDZ