Obrazek

Dyskusja do "Tawerniaki 2014"

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Oko »

Zack, to teraz wierz dlaczego się nie garbię. ;) Z jednej strony żona uwieszona, a z drugiej dla równowagi butlę tacham. :lol:

Szybko zmieniaj kategorię na PCP, bo za niedługo ludzie na ulicy będą Ci rękę przydeptywali ;) (lewą - prawą nie wiem z której Twoja wisi). :radocha: :lol:
Ostatnio zmieniony 19 sie 2014, 14:49 przez Oko, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Sorry Pawełku ale Zdzichu właśnie wytrącił Ci z ręki ostatniego asa :lol: :lol: :lol:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6435
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Tomek ! Tak łatwo to wam "nie pójdzie" z tymi pecepami, bo dla równowagi Beata (żona moja) też posiada "Sprężynę" i z niej strzela i to nieźle i żadne z nas się nie garbi a o dodatkowym tlenie myśleć nawet nie trzeba (jeszcze dłuuuuuuugo) :PP .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Zdzisiu, spoko spoko :lol:
U mnie z jednej wisi Aga z drugiej Róża dla Równowagi :hihi:
Tak więc obie ręce zrównoważone :lol:
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

Spirit pisze:Skrzat będzie jechał, ale jeszcze nic nie ustalone, a czemu pytasz?
Bo w razie czego mam miejsce w aucie, ale startuje z Garwolina i po drodze zabieram Meina z Góry Kalwarii. Jakby co to "Niebieska Kuna" nie jest jeszcze pełna, wyjeżdzamy w piątek kiele południa.
Dębowy swoim "Białym Szaleństwem" startuje z Wawy w sobote rano ale z tego co wiem to ma "komplet".
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Awatar użytkownika
skrzat
Posty: 490
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: skrzat »

Zenku, miejsce dla Ciebie się szykuje, ale spróbujemy pożyczyć busa. ;)
Coś, by trafiać.

SKRZAT made - modyfikacje wiatrówek (systemy, spusty, osady, baki, stopki ...)
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

skrzat pisze:Zenku, miejsce dla Ciebie się szykuje,
To Super :)
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

Upchałem podkładek ile się dało i w efekcie mam 9 julianków. Jak dojdzie sprężyna od niemiaszków to pogmeram jeszcze przed tawerniakami. A jak nie, to przykleję się do kogoś lub w HFT 3 wystartuję :D

Do zobaczenia we wrześniu.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Oko »

cezbar pisze: .......... pogmeram jeszcze przed tawerniakami. A jak nie, to przykleję się do kogoś lub w HFT 3 wystartuję :D

Do zobaczenia we wrześniu.
Kruca fuks, paczcie prenżynkowcy, jaka Was smutna przyszłość czeka. Ło Matko, degradacja, do trzeciej ligi.

Zack, Ty się jeszcze zastanów z tego się wychodzi, albo i nie. Gotów jestem Ci pomóc inni pewnie też. ;) :lol:
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Zack i nie bedziesz mial wstrzasu mozgu po Tawerniakach od sprezyny :D
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Ło matulu :zdziwko:
Ale się chłopaki "napomopowali" :lol: z tych dziadkowych butli :lol: (i nie mówię tu o szklanych :hihi: )
Spokojnie - PCP i u mnie siedzi w walizce. Kiedyś - jak będę w Waszym wieku to je zrobie :D
A zabytek to już będzie niesamowity :hihi: bo przecież BMK51 już w produkcji nie ma
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Oko »

Dobra, Zackowi dam już spokój, bo jeszcze na Tawerniaki nie przyjedzie. :/ :D

Teraz z innej beczki. ;)

Panie i Panowie Tawerniacy :)
W związku z tym, że część z nas zjawi się na strzelnicy tarnobrzeskiej już w piątek, proponuję dla tych którzy dotrą do godziny 15 przyrządzić wspólny obiad. Ugotować coś prostego, ważne by zjeść coś na ciepło. Zrobilibyśmy listę chętnych którzy zdążą dojechać do piętnastej i zadeklarują że wezmą udział w ściepie (ściepa- zrzutka, składkowe, współfinansowanie). Jako, że rzuciłem propozycje, to idę dalej. Proponuję na obiad jedno danie tj. gotowane ziemniaki i do tego śledź w śmietanie. Jak po tym piwo smakuje. W zależności od ilości osób zajmę się przygotowaniem posiłku, ale chętnie skorzystam też z Waszej pomocy. Niczego tutaj nie narzucam, ale jeśli gotujemy, to tylko jeden uzgodniony posiłek dla wszystkich chętnych. W końcu trzeba czym się zająć, bo nie samym strzelaniem człowiek żyje ;) , a CZYTANIE LISTY OBECNOŚCI dopiero po 19°°. :czytaj: :lol:
W sobotę po późnej pobudce ( Nocne Polaków Rozmowy ;) ) proponuję wykorzystać przebudowaną oś i strzelić małe zawody 100 yd. Strzelalibyśmy do dwóch tarcz do każdej po 10 strzałów + dowolna ilość strzałów do tarczy treningowej. Mam trochę takich tarcz po zawodach DSSR-u w Jaworznie, myślę że się nie pogniewają jak z nich skorzystamy.

Regulamin zawodów LRAS http://dssr.org/portal/wp-content/uploa ... n-LRAS.pdf

Tomek w tym czasie będzie dla nas szykował nad jeziorem tor HFT, nam zaś nie pozostaje nic innego jak tylko wykorzystać wolny czas na trening strzelecki w sobotę. Proponuję też rozegrać w sobotę „Drużynowy Pojedynek HFT”. Ekipy do pojedynku dobierzemy na miejscu, takie mieszane, kompresorkowo-sprenżynkowe , jak integracja - to integracja. Wszystkie potrzebne akcesoria przywiozę, ale warunek, że zgłosi się przynajmniej dwanaście osób. Jak rozgrywa się „Drużynowy Pojedynek HFT” zainteresowani znajdą na stronie DSSR-u
http://dssr.org/portal/regulaminy-i-prz ... -zasady-2/

Czytajcie i decydujcie, dopiero wtedy zrobimy poszczególne listy ( Obiadek, LRAS, Pojedynek ) :D
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Piszemy się na jedzonko !

Sylvik
tomaschek30

Sobota, LRAS i Pojedynek z wiadomych przyczyn u nas odpada :maruda:

Zdzisiu, tak teraz myślę nad tym obiadem i zastanawiam się czy nie lepsza będzie kolacja. Bo jak znam życie część osób zjedzie wieczorem :hm:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Będę praktycznie od rana, piszę się na papu, godzina obojętna.
Wszelkie atrakcje także mnie interesują :D Tylko z tego co pamiętam to brakło mi zakresu lunety i strzelałem na ślepo. Więc przykleiłbym się do kogoś.
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Revolut pisze:Wszelkie atrakcje także mnie interesują :D
Będzie też boisko do siatkówki jakby co ;)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
ODPOWIEDZ