Obrazek

Strzelnica na Stationie Olimpijskim we Wrocławiu

Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 737
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Nooo.... Czekam na 05-01-2014 :D
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver
Awatar użytkownika
Apofis
Posty: 201
Rejestracja: 30 cze 2010, 17:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Apofis »

Również pisałbym się na strzelnicę.

No i w końcu poznać Was wszystkich, bo zawsze mam kolizję z wami : jak jedziecie na pustynie to ja w pracy :(
Awatar użytkownika
ramert
Posty: 12
Rejestracja: 04 paź 2012, 21:14
Kontakt:

Post autor: ramert »

Cześć
Byłem dzisiaj na strzelnicy omówić sprawy. Sytuacja odnośnie weekendu nie jest najlepsza. Pan Stanisław który zajmuje się terenem niestety będzie nieosiągalny (Święta). Zaprasza do spotkania sobotniego po Nowym Roku w sobotę lub dla tych co mają wolne w ciągu tygodnia od 9 do 14 (jak dobrze pamiętam).
Ciekawsza jest sprawa torów. Dla tych co nie znają strzelnicy na olimpijskim to w dwóch słowach: W sumie są tam trzy obiekty: 1. Na 25m (pistolet) 2. 50m (Karabiny) 3. 50/100m
Pojawiła się oferta zagospodarowania terenu 50/100 na FT/HFT w tej chwili teren jest zarośnięty jakieś krzaki itp czyli do strzelectwa klasycznego raczej nie za bardzo ale dla naszych celów jak najbardziej. Wstępnie padła deklaracja że jak trochę to odgruzujemy to będzie dla nas wjazd.
Podsumowując:
1. Ustalmy jakiś weekend styczniowy to zarezerwuję strzelnicę (11.I??)
2. Dla tych co mają czas w tygodniu to na PW podam numer do opiekuna strzelnicy na 100% się dogadacie
3. Po zapoznaniu terenu 50/100 warto chyba ruszyć sprawę HFT/FT we Wroc na poważnie
4. Dla starających się o pozwolenie na prawdziwą w WKS będzie kurs na patent, a Bractwo kurkowe jest klubem strzeleckim więc możemy się łatwo podłączyć.
Pozdrawiam
Jerzy
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Weekendy mam raczej wolne, więc chętnie odwiedzę strzelnicę w styczniu. Zrobienie porządku na osi, to raczej nie problem. Zobaczymy, jak się rozwinie sytuacja :)
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Szkoda, że to się przeciąga w czasie, ale bądźmy dobrej myśli, jak najbardziej "oś" jesteśmy w stanie zagospodarować, (mamy na stanie jeszcze sporo figurek grupowych, kosę, spinery itp... i chętnych do pomocy) więc chyba problemu nie będzie. Kilku z nas jest zrzeszonych w "LOK", a to chyba ułatwi rozmowy i uwiarygodni nasze zamiary :) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
matjas
Posty: 187
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:48
Lokalizacja: wrocław/brzezia łąka
Kontakt:

Post autor: matjas »

łał... no zajebiaszcze newsy to są. jakby trza było grubszą wykaszarkę czy łańcuchową piłe to ja sie piszę ze sprzętem. raz dwa zrobimy tam łognisko i kiełbasy sie upiecze. myslę, że ze 'starania się o patent' byłbym również chętny skorzystać....

m
wszystko jest proste, dopóki nie masz pojęcia o czym mówisz...
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 737
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Życzę Wam powodzenia !!! U nas w Głogowie z bractwem kurkowym nam "nie wyszło" :PP. Z początku były "ochy", "achy", och jak będzie wspaniale! MIało być cudownie , a wyszło .... jak zwykle :/ Z dobrze poinformowanych źródeł po czasie dowiedziałem się, że panowie z bractwa kurkowego( radni miejscy, adwokaci, prokuratorzy, myśliwi, biznesmeni) itp, itd mają w "głebokim poważaniu" takie niszowe dyscypliny jak strzelectwo sportowe, hft czy chociażby rodzinne strzelanie niedzielne. Brać strzelecka w Głogowie sparzyła się na tym. Liczę, że Wam się uda i życzę wszystkiego naj..... .
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

sindbad pisze:panowie z bractwa kurkowego( radni miejscy, adwokaci, prokuratorzy, myśliwi, biznesmeni)
Gdzieś Ty się pchał :?: :hm:
A elit sie zachciało :lol: :lol:
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Jurku, tak jak napisał Qba "Szkoda, że to się przeciąga w czasie, ale bądźmy dobrej myśli ..."
W moim przypadku sobota wcale nie oznacza wolnego (grafik na styczeń będę miał pewnie około 29-30 grudnia) jak będę wiedział czy 11.01.2014r mam wolne to dam znać, jak nie to PW i kontakt z panem Stanisławem.

Tak jak chłopaki piszą , zrobić porządek na osiach to dla nas nie nowość , jak do tej pory sami sposobiliśmy sobie różne "dzikie" miejsca do strzelania (mamy wprawę w niwelowaniu terenu :hihi: )

Mam nadzieję że w końcu HFT i inne sporty strzeleckie ruszą we Wrocławiu pełną parą (oby).
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Grishu
Posty: 14
Rejestracja: 07 gru 2013, 11:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grishu »

Też się chętnie zgłaszam do odgruzowania jak co pisać.
Prawie Beaver :)
Awatar użytkownika
ramert
Posty: 12
Rejestracja: 04 paź 2012, 21:14
Kontakt:

Post autor: ramert »

Cześć
Ok. dziękuję za deklaracje. Sam też wiem zę odgruzowanie strzelnicy to nie problem, jak się spotkamy to pójdzie szybko. Po 2000 na olimpijskim dość prężnie działała grupa FT. Potem niestety po zmianie zarządcy wszystko się rozpadło. Może niektórzy pamiętają ale we Wroc był pierwszy albo drugi zlot FT (grupy bron.netla.pl) w Polsce i były nawet zawody (straszna partyzantka ale zawsze). Wieczorem wrzucę jakieś fotki z archiwum tak dla przypomnienia.
Pozdrawiam
Jerzy

[ Dodano: Pią 20 Gru, 2013 19:13 ]
Cześć
Dostałem informacje że strzelnica jednak będzie jutro czynna od 10 do 14. Ja podjadę około 11. Zapraszam
Jerzy
Awatar użytkownika
deviant.bob
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2010, 9:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: deviant.bob »

Czesc, powoli wracam do "zycia" tym bardziej cieszy mnie Wasz pomysl. Ostatni prawie rok poswiecilem na kupowanie i remot mieszkania - w okolicy strzelnicy btw :P Ta bliskosc do olimpijskiego nie byla przypadkiem :D Caly pomysl popieram w 100% i deklaruje swoja pomoc. Bez samochodu i nadmairu wolnego czasu ciezko mi sie wybrac na pustynie, a gdzies dalej to juz calkiem odpada.
W zwiazku z tym czy cos dzis ktos cos tam robi?!! Bede siedzial u siebie i konczyl remont wiec w kazdej chwili moge wyskoczyc. Mam oczywiscie sporo sprzetu w mieszkaniu i moge cos zabrac. Do 13:00-14:00 siedze z elektrykiem. Jak cos to piszcie dzwoncie: deviant.bob@gmail.com 504752489

P.S. Tak, tak - na piwko po strzelaniu zapraszam
AT44S-10 5,5 + Leapers 6-24x50
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

deviant.bob - podjedź jutro na pustynię, będzie parę osób z Wrocka to się pogada ;)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
deviant.bob
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2010, 9:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: deviant.bob »

Jutro bede mogl dopiero popoludniu/wieczorem gdzies sie pojawic. Chyba, ze ktos idzie do tego Spiza bo cos mi sie obilo o oczy.
AT44S-10 5,5 + Leapers 6-24x50
Awatar użytkownika
ramert
Posty: 12
Rejestracja: 04 paź 2012, 21:14
Kontakt:

Post autor: ramert »

Cześć
Przepraszam za ciszę ale niestety szef mnie wysłał w dalszą podróż :(. Byłem na strzelnicy parę dni temu, w tej chwili trwaja jakieś remonty i dla wiatrówkowiczów przeznaczona jest strzelnica 50m z 2 torami na 100m. Sprawy wyglądają tak że dostęp w soboty niestety będzie płatny (decyzja władz stadionu). Cennik ma być ustalony dla posiadaczy wiatrówek (<16J) opłata ryczałtem za wszytkich na całą sobotę ma być na poziomie 120. Niestety trzeba deklarować obecność z góry. Więc pytanie czy zbierzemy 10 osób i się umówimy na strzelnicy i wtedy ściepa po 10PLN i np raz w mieisącu strzelamy?? Temat do dyskusji.
Jerzy
PS: mają byc też wejścia indywidualne ale nie znam detali.
ODPOWIEDZ