Obrazek

HW97 vs Prosport

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
Marin205
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2013, 11:50

Post autor: Marin205 »

Woytek pisze:.... + dla HW za osadę i port ambi. ....
Port rzeczywiście jest wygodniejszy niż w AA PS.

Jest dla mnie niezrozumiałe to, że lepiej mi się strzela z HW97 pomimo że AA PS pod względem osady bardziej mi pasuje.

AA PS ciąży bardziej środkiem a nie lufą, choć to ciążenie w HW97 wcale nie jest złe pomimo, że jest inne i tak naprawdę bardziej mi pasuje wyważenie PS'a.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Najlepiej jak byś zrobił tak jak ja w zeszłym roku. Kupiłem pare modeli. Był prosport, Hw97KT, Tx200HC i Theoben Evo. Wcześniej też HW98.
Po wszystkich próbach został HW97KT. Po prostu z żadnego innego nie uzyskiwałem takiej powtarzalności.
Pomyśl nad tą osadą bo jest warta grzechu.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Jaro dobrze radzi. Trzeba tylko uważać, żeby nie zostać z kilkoma karabinkami ;) Bo każdy ma swoje zalety i szkoda go sprzedawać :lol:
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
matjas
Posty: 187
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:48
Lokalizacja: wrocław/brzezia łąka
Kontakt:

Post autor: matjas »

niekoniecznie trzeba mieć kilka jednocześnie - niestety to wydłuża proces poznawczy :D
ja po tych swoich 7 czy 8 wiatrówkach wiem dokładnie czego bym chciał i czego nie kupiłbym po raz drugi.
po przewałkowaniu rynku sprężynowego w jakieś dwa lata wiem, że ideałem dla mnie byłby karabinek z osadą HW98, systemem TX200HC, kopem HW30 :D :D :D :D :D

w związku z brakiem takiej opcji na rynku chwilowo skupiam się na HFT1 w wersji mocno budżet :hihi:
wszystko jest proste, dopóki nie masz pojęcia o czym mówisz...
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Ja z pięciu wiatrówek, jakie posiadałem, pozbyłem się jednej :lol: I jedynym powodem było to, że trzech "żuli" za dużo w niej siedziało. Ideałem byłby dla mnie karabinek z odadą HW97KT, systemem TX mk3 i odrzutem... HW97 :) No, może Diany 75, ale to już by było jak pecep ;)

Marin205, jeśli chcesz HW97, przymierz się do osady KT. Zgadzam się z Jarkiem, że jest warta grzechu.
Marin205 pisze: Następnie FAC'i czyli nr 5 i 6 tu na szczęście wiem co chcę: FX Revolution i FX Boss

Nr 7 będzie coś w kal. 5,5 i nie wiem niestety co.
Ja bym połączył nr 7 z 5 i 6. A przed ich zakupem rozejrzał się za ładnym HW98. W prezencie dla żony :)
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Marin205
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2013, 11:50

Post autor: Marin205 »

Wisior pisze:...., przymierz się do osady KT. .....
Będę musiał poszukać kto ma najbliżej Krakowa.

Dzisiaj znalazłem kolejny plus HW97K względem AA PS.

Port ładowania śrutu jest przesunięty w górę (lufa jest wyżej, w związku z czym nie trzeba sięgać głębiej tak jak w AA PS by wetknąć śrut) a nie tak jak centralnie w AA PS, jest to wygodniejsze.
ODPOWIEDZ