Obrazek

Jesienne Zawody HFT "Tawerniaki 2013" - dyskusja

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 737
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

Cypis pisze:droga donikąd -> sport zamiast rekreacji, wyniki zamiast luźnej atmosfery, rywalizacja za wszelką ceną zamiast integracji i współdzielenia się hobby.
Widzę,że ta nasza wcześniejsza "rozmowa " :hihi: na forum to jedno wielkie nieporozumienie :!: Popieram Twoją wypowiedź w 100 %
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver
yaro
Posty: 292
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:20

Post autor: yaro »

mrpgxx pisze:....
Myślę, że tomaschek się nie obrazi jeśli zawody organizowane przez niego wezmę do porównania.
A czemu ma służyć porównywanie tych imprez?
mrpgxx pisze: (co więcej chociażby w tym roku była w pełni oparta o regulamin UKAHFT, który jest bardziej rygorystyczny pod wieloma względami od obecnego regulaminu PFTA).
Wystarczy sobie porównać to (nie kopia UKAHFT tylko luźno oparte na nim):
http://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=10237&start=0
i regulamin PFTA.
Co do toru to są tylko zalecenia, w dodatku na tyle elastyczne, że sami zawodowcy pucharu PFTA mówili że tory tawerniakowe są dla nich łatwe.
Tawerniany regulamin jest krótszy i mniej restrykcyjny i w swojej istocie i w podejściu uczestników.

Niewiedza?

Oby to nie było kopanie dołków pod tawerniakami żeby jednocześnie agitować do pucharu PFTA. Było by to i niepotrzebne i brzydkie.

Osobiście nie podoba się idea imprez biznesowych, gdzie bierze się 50zł od uczestnika za bycie na terenie (który grupa ma np. za darmo) i nie daje żadnego wyżywienia. Uważam, że tor to pasjonaci ustawiają pro publico bono bez kasy i a obserwatorzy za samo bycie nie powinni wcale płacić. (najwyżej na pokrycie kosztów terenu/spraw sanitarnych)
mrpgxx pisze: 264 dorosłe osoby.
Co ma wykazać porównanie frekwencji jednej imprezy z dwunastoma z całej Polski?
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6439
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

A może by przestać "drążyć temat" statystyk,frekwencji, porównań z.....(tematami z "innego" forum).......itd...

Czy zawody na które przybędzie 30 osób i świetnie się bawi, odpoczywa, smaży parówy, zbiera podgrzybki i prawdziwki, strzela w dynie i inne warzywa są gorsze, czy lepsze od zawodów na które przybędą
zrzeszonych i niezrzeszonych? 264 dorosłe osoby.
i po zawodach przez dwa tygodnie "drapią się, opluwają, i takie tam inne". Zgłupiałem i nic nie rozumiem z tej waszej paplaniny ;( .

Ps. Tomek i "inni" nie dajcie się w to wciągać !
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
yaro
Posty: 292
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:20

Post autor: yaro »

Qbuś pisze: Ps. Tomek i "inni" nie dajcie się w to wciągać !
Masz rację. To paplanina bez sensu. W sumie na takie akcje z innego forum nie ma obowiązku odpowiadać.
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Oko »

Dlaczego Wy wszędzie węszycie podstęp, zła wolę. Cóż nam do tego, jak Paweł sobie policzył. wyszło mu że ma więcej , a niech ma. Nam z tego powodu nic nie ubyło. Jeżeli popełnił błąd arytmetyczny czy metodyczny, to co najwyżej można sobie z niego pożartować.
Jak będziemy zajmowali się tego typu cenzurkami, to nam czasu braknie na ułożenie własnych spraw, a o strzelaniu zapomnijcie. Jeszcze trochę, a co niektórzy mogą popaść w jakąś psychozę i członków PFTA piorących udział w naszych zawodach zacząć posadzać o szpiegostwo, że o innych bezeceństwach nie wspomnę. Na e-tawernie zawsze był luz, rzadko ktoś się z kimś starł, było bardzo dużo dobrej woli i wzajemnego szacunku i zrozumienia i niech tak dalej będzie. Wrzućcie na luz. :D
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Właśnie :)
A choćby i nawet 5x mniej ludzi było na Tawerniakach/Beaverach niż na Pucharze PFTA.. To nawet i lepiej, bo nie zeżrą wszystkich kiełbasek.. :)
Zwłaszcza, że nie ma co nawet porównywać imprez Pucharowych do naszych, bo mają inną charakterystykę, inne cele i założenia..
Nasze imprezy to przede wszystkim dobra zabawa z nutką.. no, może akordem współzawodnictwa.. a zawody PFTA to.. no.. zawody właśnie ;)
No i całkiem fajnie, że Paweł doliczył się aż 26 osób które biorą udział i w jednych, i w drugich imprezach :)
Czyli że tym 26 osobom nie przeszkadza żadna forma regulaminu - ani nasza - luźniejsza, ani Ichnia - ostrzejsza.. biorą ile się da frajdy z obu i maja gdzieś formalne przepychanki :)

I dobrze że równolegle istnieją jakby 2 światy HFT.. bo przynajmniej ludzie maja wybór.. jedne, czy drugie.. albo jedne i drugie.. :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
guzalki
Posty: 84
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:01

Post autor: guzalki »

A mnie nie było :( szkoda bo widzę że tawerniaki nie zmieniły się i z roku na podnoszą poziom zachowując starą i niepowtarzalną atmosferę. Pozdrowienia z krainy wiatraków dla wszystkich których znam i których nie udało mi się poznać, Może uda mi się wbić na wiosenne Tawerniaki.
BSA HORNET custom + BSA Platinum 8-32x44 AO+
UltraFire SG-900 custom ;)
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Wpadnij na Beavery :) Jest równie ciekawie :)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
guzalki
Posty: 84
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:01

Post autor: guzalki »

Jest szansa że dopiero po nowym roku będę w kraju i to na dłużej wiec napewno przyjadę.
BSA HORNET custom + BSA Platinum 8-32x44 AO+
UltraFire SG-900 custom ;)
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Janusz, a gdzie się podziewasz ? Kurcze, już nie pamiętam kiedy się ostatnio widzieliśmy :hm:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

No to zapraszamy w maju na Mistrzostwa Dolnego Śląska. Klimat Tawerniaków gwarantowany :D
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
ODPOWIEDZ