Obrazek

Jesienne Zawody HFT "Tawerniaki 2013" - dyskusja

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

Można za 35 zł zrobić super zawody?
MOŻNA!


Za to Ogromny Szacun dla organizatorów.

Grupa również była świetna: Mysior5, Kania i Przemek - świetnie się z Wami strzelało.

"Przemek, nie słuchaj ojca, bo źle ci podpowiada" - wiesz o czym mówię :lol:

Tor bardzo fajny. Na pewnym odcinku robiłem za kosiarkę. Kosiłem śrutem trawę aż furczało - hehe. Tak to już jest jak się nie chce tyłka do góry dźwignąć, tylko się leży wygodnie na karimatce.

Wielkie dzięki za wszystko...
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

My też już w domu :-) Podziękowania należą się organizatorom i uczestnikom za sympatyczną atmosferę. WIELKI szacun dla ekipy pilnującej w nocy toru :king:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
maniek26
Posty: 233
Rejestracja: 10 mar 2011, 18:05
Lokalizacja: Pforzheim

Post autor: maniek26 »

Witajcie.
Dzięki wszystkim za włożoną pracę i trud w organizację.
Dziękuję mojej grupie za rady i wsparcie oraz Weronice za pokaz tego "jak to się powinno robić" !!!!!!
Z wielką przyjemnością wrócę nad jezioro Tarnobrzeskie :)
Przy okazji Wiesiu gratulacje po raz kolejny. Jeden puchar powędrował do Jasła :D
Do zobaczenia na wiosnę :)
CZ200s hunter + mDot + BKL 263, HW-70, HW-30, Slavia 618
Awatar użytkownika
marino
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 60
Rejestracja: 12 sty 2011, 0:34
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Tawerniaki 2013

Post autor: marino »

Fajna zabawa, miła atmosfera, tor super wkomponowany w teren jeziora.

To moje 1sze "Tawerniaki" i na pewno nie ostatnie.
Z punktami też zaczynam piąć się w górę :)

Dziękuję wszystkim za wspólne spotkanie.
LG110; HW100
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

"Ekipa" z Wrocławia też już w domach. Wyrazy uznania dla organizatorów. Zawody świetne :spoko: A na tych, co ustawiali tor, zemścimy się na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Górze :PP Dzięki wszystkim za towarzystwo, a w szczególności Oliwii, Michałowi I Krzyśkowi za wspólne przejście toru :)
Jaro pisze:WIELKI szacun dla ekipy pilnującej w nocy toru :king:
Świetne towarzystwo, grill, grzane piwo i niesamowity krajobraz... Ja bym mógł spędzić tam jeszcze kilka nocy :D
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Wisior , i dodaj jeszcze że ze mną w jednym samochodzie :lol: :lol: :lol:

A na poważnie , tak jak napisał Tomaszek ,
"Umysł mam wyzerowany i jestem przeszczęśliwy"
WRACAM TAM ZA ROK (to lepsze niż urlop nad morzem)

[ Dodano: Nie 29 Wrz, 2013 22:56 ]
Nie byłem ostatni :lol: :lol: :lol: 8)
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

Wszyscy - dobra robota i dziękuję. Pozdrowienia dla tych, z którymi się nie pożegnałem. Tych, z którymi się żegnałem nie pozdrawiam, bo jak jechaliśmy wyglądali na zdrowych. Na ciele. ;)
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
skrzat
Posty: 490
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: skrzat »

My też dotarliśmy do domu zresetowani i zadowoleni z sympatycznej i udanej imprezy. :)
Mimo że dość płaski teren, to było zabawy... Wielkie gratulacje dla organizatorów.
Gratulacje dla zwycięzców, którzy w dogrywkach też nieźle walczyli.
Dziękuję za wspólne, sympatyczne przejście toru; Oliwii, Sorbiemu i Wisiorowi. Miło było Was poznać i spędzić razem czas.
Olsztyn z pewnością jeszcze przyjedzie na Tawerniaki.
Pozdrawiam wszystkich.
Coś, by trafiać.

SKRZAT made - modyfikacje wiatrówek (systemy, spusty, osady, baki, stopki ...)
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Wlazłem do domu :hihi: Dzięki stokrotne za przypomnienie mi jak to jest naprawdę świetnie się bawić. Dojechaiśmy o 14 w piątek, gdyby nie awaria "białego szaleństwa" bylibyśmy jedni z pierwszych. Dobrze było zobaczyć się z Tawerniakami, którzy ostatnimi czasy żyli głównie na forum, Ryśkiem (Rychowka - ostry specyfik ;) ), Pafikami w całym rodzinnym składzie. Dzięki Jarkowi, który kilkukrotnie po drodze kładł się ze śrubokrętem pod samochodem i Pawłowi, który uchronił mnie przed niepotrzebnymi kosztami robiąc oczywistą rzecz kombinerkami.

Zdzisiu, dzięki za rady i "polaków rozmowy", przekonałeś mnie do zupy rybnej :) Cymesik. Dzięki wszystkim obecnym za atmosferę, która mam nadzieję będzie trwać.

Tor był super ustawiony, strzelało się przyjemnie, bez stresu, ani zmęczenia, bez zadęcia i nastawienia na śrubowanie wyników, co na wielu zawodach wyklucza strzelców, którzy nie mają pośladków obwiązanych rolką Silvertape i chcą po prostu dobrze się bawić. :bobas: Tawerniaki będą dla mnie zawsze najlepiej i najsympatyczniej zorganizowanymi zawodami w Polsce.
cinek1044
Posty: 6
Rejestracja: 05 kwie 2011, 10:03
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: cinek1044 »

Dopiero w domu :)

Świetna impreza a ludzie jeszcze lepsi. I niech nikt nie mówi, że nie opłaca się jechać 500km na Tawerniaki :D

Dziękuję wszystkim za niezapomnianą imprezę :)
Awatar użytkownika
Cypis
Posty: 36
Rejestracja: 05 maja 2012, 16:44
Lokalizacja: spod Klimczoka

Post autor: Cypis »

Kilka luźnych myśli....

1. Gratuluję terenu. Świetne miejsce o praktycznie nieograniczonych możliwościach. Z dobrym dojazdem, "parkingiem", z ukształtowaniem (i glebą - piasek, miękka ziemia) ułatwiającą ustawianie ciekawych torów. Osobne gratulacje dla tego kto wymyślił by wciągnąć do strzelania terenowego Dyrektora Finansowego głównego sponsora. :D

2. Fajny tor. Dostrzegłem w nim echa torów z Morska. Bez "wyczynu" z nastawieniem na radochę z trafiania figurek, czego dowodem były wysokie ogólne wyniki i ogólne zadowolenie strzelców po zawodach. Jak widać bez PFTA i presji na wynik też daje się organizować fajne zawody (a może właśnie dlatego? :hm: ).

3. Widać było dbałość Organizatorów o bezpieczeństwo ustawienia celi i bezpieczeństwo zawodników na torze. Cele potencjalnie mogące rykoszetować były specjalnie zabezpieczone osłonami. Pierwszy raz coś takiego widziałem. Sędziowie na torze byli widoczni, łatwo osiągalni, przyjacielsko asertywni i stanowczy w egzekwowaniu bezpiecznych zachowań (widziałem kilka interwencji).

4. Zaskoczony byłem również punktualnością organizatorów. Harmonogram został rozpisany z głową i wszystko odbyło się bez żadnych poślizgów czasowych. Jak strzelam to pierwszy raz byłem na takich zawodach. Serio.

5. Szczęściem dla nas "seniorów", że organizator zapomniał lub postanowił nie klasyfikować juniorów w klasyfikacji ogólnej bo by juniorka Wera N.E. skopała większości starszych tyłki (co np. nie omieszkała zrobić własnemu Tacie) - 57pkt! Gratulacje (dla Taty również za skuteczne wyszkolenie)!

Dziękuję organizatorom, że się im chciało. Wiem ile to kosztuje wysiłku, kosztem prywatnego czasu z narażeniem się na "czepialstwo" lub bezpodstawną krytykę malkontentów, którym nigdy nie chciało się kiwnąć palcem dla innych...

Mam nadzieję, że w przyszłym roku też uda się zmontować z okolic B-B równie mocną (albo i mocniejszą) ekipę na kolejne "tawerniaki".
Pzdr, Tomek
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Moje pierwsze Tawerniaki zaliczone.
Wybierałem się do Was już szósty rok i za namową Cypisa w końcu się udało.

Zawody przypominały mi stare dobre czasy, kiedy strzelało się dla funu i satysfakcji ze strzelania. Figurki ustawione z głową, by nie było za łatwo, ale też by nie było zbędnych zatwardzeń na torze. Ukłon dla ustawiaczy.

Miło było spotkać praktycznie całą ekipę z Tawerny osobiście.
Podziękowania organizatorom za super spędzoną niedzielę przy śrucie.

Gratuluję zwycięzcom i do następnego razu! :D
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

Tawerniaki to Tawerniaki!
Dziękuje Maćkowi (dębowy) za bezpieczny transport w super atmosferze "białym szaleństwem" :)
Wszystkim nocującym na strzelnicy za super atmosferę!
Zdzisiowi (Oko) za zupę rybną i wedzoną
Rysiowi (foxrysza) za "Rychowka" (była super!)

Organizatorom za fajny tor w pięknym miejscu i sponsorom za nagrody!
Grupie 17 Błażejowi, Krzyśkowi i Witkowi za wspólne przejście tory w miłej atmosferze.
Do następnego spotkania!
Pozdrawiam
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

To teraz tak trochę po ochłonięciu i przespaniu nocy we własnym , ciepłym i mięciutkim łóżeczku.

Znów Tawerna udowodniła że strzelać z wiatrówki można (a nawet trzeba) w miłej atmosferze i na luzie , bez spinania pośladów a po mimo dość trudnego aczkolwiek bardzo ciekawego toru można uzyskać świetne wyniki i to bez zawistnych spojrzeń.

Chciałem szczególnie podziękować Tomaszkowi za perfekcyjne przygotowanie terenu
(tam wcześniej prawie wszędzie były trawska po pas)
A oprócz pracy nad terenem chłopak jeszcze świetnie rozplanował ustawienie figurek.

TOMEK , SZACUN , JESTEŚ WIELKI.

Podziękowania należą się wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania (po raz kolejny) tak fajnych zawodów i stworzenia tak miłej atmosfery.

DZIĘKUJĘ i do zobaczenia na kolejnych Tawerniakach.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
erico
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 48
Rejestracja: 05 lis 2006, 13:44
Lokalizacja: Sanok

Post autor: erico »

Dziękuję za wspaniałą zabawę i towarzystwo, tawerniaki jak zwykle dopięły wszystko na ostatni guzik. Pozdrowienia dla strzelców z grupy 12 i dla całej reszty też :) .

http://dysk.onet.pl/link/AvfPq#
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2013, 8:40 przez erico, łącznie zmieniany 1 raz.
LGM
ODPOWIEDZ