Obrazek

Planowane ponowne spotkanie-piknik HFT w Gorlicach

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
maniek26
Posty: 233
Rejestracja: 10 mar 2011, 18:05
Lokalizacja: Pforzheim

Post autor: maniek26 »

Jak słowackie to raczej te :)
Warunkiem wzięcia udziału jest obecność. Chyba że o czymś nie wiem. Na temat przebiegu zawodów ful profeszjonal to polecam przeczytać lub chociaż przeglądnąć regulamin. Albo przyjść to można szybko wszystkiego się dowiedzieć w praktyce :) :) :)
CZ200s hunter + mDot + BKL 263, HW-70, HW-30, Slavia 618
Michał_HATSAN
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2013, 21:35
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Michał_HATSAN »

No dzięki za odpowiedź postaram się wpaść :)
A co do śrutu to pytam bo miałem kilka sztuk i na nim skupienie jest najlepsze.
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

Sorry że się nie odzywałem przez kilka dni ale naskładały się mi różne sprawy i kłopoty i po prostu nie miałem czasu.
Michał ten słowacki to tzw. ktk , u mnie do rekreacji lata spoko i za te pieniądze do zabawy jest OK.
Co do spotkania to odezwę się więcej jak tylko znajdę chwilę spokoju żeby spokojnie usiąść przed kompem.

[ Dodano: Pią 17 Maj, 2013 15:25 ]
Wróciłem z pracy i mam chwilę czasu więc coś skrobnę.
A więc tak:
-termin i forma spotkania tak jak parę postów wyżej. Dokładną godzinę jeszcze ustalimy.
Listę chętnych będzie jak Tomasz(tomaszek30) wróci z urlopu i zajrzy do tematu -obiecał ją wkleić
- w tym miejscu wielkie dzięki Tomku za wszelaką nieocenioną Twoją pomoc w organizacji spotkania, zarówno za doradztwo jak również za niezbędne rzeczy(figurki etc.) oraz przede wszystkim za zarażenie pasją .
-pozwolenie/pismo załatwione
-co do noclegu:
Nocujemy w namiotach lub samochodach.
Na parkingu pod kamieniołomem(ok .80metrów ) dzięki uprzejmości właściciela jest studnia z pompą z której będziemy mogli skorzystać.
Drewna na sobotnie ognisko nosić do lasu nie będziemy. Sklep jest niedaleko to każdy
na ognisko sobie kupi co lubi. Kuchenkę turystyczną mam więc można będzie zrobić
kawę czy herbatę lub coś odgrzać.
Udało mi się zarezerwować jeden( niestety) domek kempingowy drewniany(jeden z tych co na zdjęciach wcześniej) dla tych co chcą wygodnie spędzić noc. W domku jest 5 łóżek, zaplecze sanitarne i kuchenne.
Niestety nie dało rady zarezerwować więcej, bo obłożenie jest już nawet na miesięc-dwa do
przodu. Ale może jeden wystarczy.
Jak by coś to pytajcie i piszcie, ja muszę uciekać -obowiązki wzywają, zajrzę wieczorem jak wrócę.
BMK40+Weaver
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Jak mi moja Pani pozwoli to w niedzielę się melduję.
Chyba że zakombinuję ;)
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

A więc na dzień dzisiejszy to tak:
chętni na przybycie z tego wątku i z prywatnych rozmów:
-Tomasz i Sylwia (i może parę osób z Tarnobrzegu)
-Zack(Paweł)
-maniek26(Piotr)
-Goldberg
-janusz35
-Michał_Hatsan
-Revolut(Grzesiu) być może
-Westmer(Wiesiu)

Jeśli ktoś się wybiera to piszcie żeby było jakieś rozeznanie.

Co do noclegu to przywozimy namioty lub śpimy w autach.
Udało mi się zarezerwować jeden domek- trzy łóżka jednoosobowe i dwa dwuosobowe ;) .Pewnie może można by było upchać jeszcze ze dwie osoby jakby miały materac i jakiś śpiwór.
Tylko się nie pobijcie o miejsca :bije:
Z zaplecza sanitarnego i kuchni można by było skorzystać i podjechać(pięć minut jazdy) wziąć prysznic czy umyć się. Ważne jest żeby zostawić w domku po sobie porządek.Koszt tego domku to 100zł-w rozbiciu na kilka osób to wyjdzie niewielka kwota.
BMK40+Weaver
Awatar użytkownika
Westmer
-#e-hft2
-#e-hft2
Posty: 67
Rejestracja: 10 lut 2012, 23:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Westmer »

Witam.
Potwierdzam przyjazd.
Mam wolne miejsca w samochodzie.
Chętnych zapraszam. Planowany wyjazd – sobota rano,
powrót – niedziela wieczór.
Pozdrawiam.
AA PS + BKL 301 + SS 10x42M MQ
było Hawke 4-16x44 MD
adi156
Posty: 15
Rejestracja: 17 lut 2011, 18:25
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: adi156 »

Witam
Jeśli praca pozwoli bo to nowy miesiąc i grafik wielką niewiadomą to się zjawie .
Ostatnio na zlot do tbg też miałem jechać i plany poszły przez grafik , określe sie koło 1 czerwca.
Adi
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Ja potwierdzę swoje przybycie jakiś tydzień przed imprezą. Zaczyna mi się sezon prac i jest tak, że szef może zadzwonić jutro i powiedzieć, że mam być za 3 dni...

Ale jeśli będę w kraju, to z chęcią przyjadę :D
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Ja z Sylwią jesteśmy :)
Śpimy w namiocie lub w samochodzie.

Naturalnie jestem za formą pikniku, tor maksymalnie 20 figurek.

Staszek, daj jakieś namiary na to miejsce !!!
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

Namiary wg. geoportal.pl

X: 207586.02 Y: 648415.95
N: 49*43'2.41" E: 21*3'39"

Tam gdzie te "gwiazdeczki" mają być "kółeczka"(stopnie) ale nie wiem jak je zrobić ;)
BMK40+Weaver
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Panowie sprawa jest :]
Wczoraj dzwoniła do mnie taka miła pani, z zapytaniem czy można by było zorganizować jakiś pokaz /spotkanie podczas pikniku szkolnego w szkole w Osobnicy w godzinach popołudniowych... wszystko fajnie tylko nakłada się to na niedzielny zlot 9-tego czerwca...
z wstępnej rozmowy dowiedziałem się , ze chodzi jej o taki pokaz, możliwość postrzelania i propagowania takiej dyscypliny sportowej.
Prosiła o podanie Numeru 607-176-378 (Pani Aneta) i skontaktowanie się z nią w sprawie tego spotkania..
Ja kobiecie nic nie obiecałem z kilku przyczyn...:
-nie mogę za ludzi decydować
-sam jestem obecnie rozbrojony
-Termin pokrywa sie z drogim dniem zlotu...

Prosił bym o wypowiedzenie się w temacie :)
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Wczoraj przez telefon powiedziałem Ci to, ale powtórzę jeszcze raz:

- zabezpieczenie takiej imprezy na terenie szkoły - KOSMOS a nawet Meksyk w kosmosie.
- pokrywa się to z piknikiem w Gorlicach, a nie jestem taki fajny, by być w 2 miejscach na raz

I kilka innych pierdół...

Ale swoją drogą... Widzę, że strzelectwo zaczyna robić się modne, tak samo jak motocykle.
Co chwilę ktoś dzwoni/pisze, bo chciałby mieć paradę motocykli na ślubie, komunii, festynie wiejskim, dniu dziecka itd.

O ile dla domów dziecka i ogólnie imprez dla dzieci, to nie odmawiamy (kilka dni temu obstawiałem taką imprezę, a za 5 dni jedziemy do kilku domów dziecka), to po prostu ludzie, którzy nic dla nas nie robią, a jeszcze stawiają durne zakazy (Rzeszów) czy malują pasy-pułapki (w sumie też Rzeszów i ich czerwono-białe pasy) to potem proszą by kilka motocykli stało na rynku podczas jakiegoś tam festynu, po to, by można je było wpisać w plakat.

Takie trochę zoo...

Kto weźmie odpowiedzialność? Coś się stanie, np kilku nastoletnich baranów wejdzie od tyłu na teren pokazu, dostanie strzała w dupę i co wtedy? Licea/gimnazja/technika to jest dzicz i zakład specjalny.
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Grzegorz, ale już było parę pokazów dla dzieci i to nie koniecznie na strzelnicy. Nie przypominam sobie, aby wydarzyły się jakieś incydenty :hm: Teren trzeba rzecz jasna dobrze zabezpieczyć.

Inną sprawą jest zebranie mocnej grupy, samemu nic się nie zrobi...
A propo parady, może byście z kolegami na następne beavery przyjechali :?: :lol:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Jaro pisze: Grzegorz, ale już było parę pokazów dla dzieci i to nie koniecznie na strzelnicy. Nie przypominam sobie, aby wydarzyły się jakieś incydenty :hm: Teren trzeba rzecz jasna dobrze zabezpieczyć.
Ale jednak pokazy w Tarnobrzegu na jakimś pikniku, to jednak bezpieczniejszy teren niż szkoła.

Do tego takie coś organizuje się kilka godzin, a ludzie z okolic będą w tym czasie w Gorlicach.

Po prostu zły termin. Chodzi po prostu o to, żeby mieć te 2-3 godziny czasu, żeby obejrzeć teren, ogrodzić taśmą, sprawdzić skąd może ktoś wejść, ustawić albo znaleźć coś żeby zatrzymywało śruciny, ustawić stoliki, figurki itd, itp
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

A więc z mojej strony mogę zorganizować:
-paliki
-parę stojaków do tarcz
-stojaki pod figurki wbijane w ziemię
-taśma ostrzegawcza do zabezpieczenia terenu
-narzędzia(młotek,siekierka,opaski elektryczne,zszywacz,wkrętarka,wkręty,gwoździe...)
-kuchenka gazowa turystyczna
-resztę sztućców,kubków,talerzyków grillowych co zostały po ostatnim spotkaniu.(jak braknie to dokupimy na miejscu)
-jak trzeba będzie to przywiozę (w 15minut) rozkładane ławki 2szt. i rozkładany stół

Co do samej formy zawodów to po konsultacjach z Tomaszem jest propozycja:
-10 stanowisk po 2 figurki
-konkurencje:
HFT1(PCP,PCA,CO2)
HFT2(sprężyny)
-klasyfikacja
HFT1,HFT2
wyróżnienia(juniorzy16lat),kobiety
Przewidziane są jakieś fanty ze strony LOK i Wójta Gminy Łużna.

Jeśli posiadacie figurki i moglibyście je użyczyć to piszcie w wątku(resztę do 20szt. obiecał przywieźć Tomasz-dzięki)
W ogóle jak jeszcze coś Wam wpadnie do głowy to piszcie

P.S.Mirek mam nadzieję,że mimo "bezbronności" przyjedziesz
BMK40+Weaver
ODPOWIEDZ