Obrazek

rewolwer crosman 357 4,5mm

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 409
Rejestracja: 10 mar 2008, 20:47

rewolwer crosman 357 4,5mm

Post autor: pg.25 »

witam :) Rok temu zakupiłem takie ustrojstwo i postanowiłem podzielic sie wrażeniami,bo może komuś przyjdzie chęć na zakup tej zabawki :) Obrazek
jak widac jest to w dużej mierze plastikowy sprzęt,metalowy jest jedynie szkielet i niby gwintowana lufa,choc i ona oblana plastikiem. Obrazek
Rewolwer łamany,dziesięciostrzałowy,zasilany kapsułami CO2,12 gram ładowanymi do rękojeści Obrazek Obrazek
Regulowana w pionie i poziomie szczerbinka Obrazek

Jak wrażenia?Naprawde wielkie i ciężkie kopyto :D Po roku używania i około 3000 strzałów pistolecik wygląda jak nowy,tak samo strzela :) Trochę obluzowały sie okładziny rękojeści,ale w niczym to nie przeszkadza,nie odpadają,nie latają,nie kaleczą :)
Sprzęt w miarę celny,z piętnastu metrów trafiam nim w pudełeczko po śrucie,chyba nieźle na wyrób tej marki,choć wszystko zależy od śrutu.Co do siły,to jest ona,ale jej nie widać ;) Puszkę po piwie przebija,ale śrut zostaje w środku :/
Ogólnie miła zabaweczka,dobra do strzelania do puszek przy grillu,za 199zł trudno znaleźć coś lepszego :D
Dodam jeszcze,bo wcześniej zapomniałem że zabaweczka strzela w obydwu trybach-SA i DA.Można walić raz za razem jak rewolwerowiec,albo odciągnąć kurek (ruchomy przy strzale).Po odciągnięciu kurka spust napina sie i można strzelić już z napiętego,troche precyzyjniej :D
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2008, 17:48 przez pg.25, łącznie zmieniany 1 raz.
Hatsan 75S+Alchemik+PP 6x40
sharps innova+chinka3.5-10x40
rifleman

Post autor: rifleman »

Na ile strzałów wystarcz kapsuła?
Chodzi mi o powtarzalne strzały.
Myślałem kiedyś nad takim gunem do puszkobicia, ale jakoś nie mogę się zebrać. ;)
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 409
Rejestracja: 10 mar 2008, 20:47

Post autor: pg.25 »

Po 40-45 strzałach każdy następny jest już coraz słabszy,można tak sobie pykać ponad 60 razy.Raz przy takim wykończaniu kapsuły śrut zatrzymał sie w lufie ;) Ale to już był mniej więcej siedemdziesiąty strzał,coś koło tego :)
Hatsan 75S+Alchemik+PP 6x40
sharps innova+chinka3.5-10x40
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

możesz zwymiarować mi ten 10-strzałowy magazynek? (średnice i grubości) Ja mam TAKI model, i zastanawiam się nad kupnem dziesiątek, ale nie wiem, czy będą pasowały.

Czy u Ciebie lufa jest gwintowana? Strzela na kulki czy diabołki?
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 409
Rejestracja: 10 mar 2008, 20:47

Post autor: pg.25 »

Średnica to 38mm,grubość 12mm.

[ Dodano: Wto 22 Kwi, 2008 18:40 ]
lufa jest gwintowana,strzela diabołkami :) Choć kiedy go kupiłem (militaria pl) dorzucili mi paczkę srutu bb :zdziwko: Ale w instrukcji pisze jak byk żeby strzelać diablo,zresztą bb i tak nie trzymał sie w magazynku
Hatsan 75S+Alchemik+PP 6x40
sharps innova+chinka3.5-10x40
Green_thunder
Posty: 104
Rejestracja: 22 lis 2006, 1:15
Lokalizacja: z Mokotowa

Post autor: Green_thunder »

Mam takiego crosa oraz drugiego, trochę starszy model, z bardziej kanciastym chwytem. Do niego dołączone były bębenki 6 i 10 otworów. Pasują bez problemu, ten sam skok ząbków, reszta też OK. Ten 10-cio strzałowy jest w kolorze popielatym, więc dokupiony.
BSA R-10
bigtop
Posty: 10
Rejestracja: 05 sty 2013, 21:03
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: bigtop »

Od jakiś paru miesięcy mam to cudo i jeśli chodzi o ilość strzałów z jednej kapsuły to wszystko zależy od tego jakiej firmy nosi sygnaturkę. Miałem "no name" i było różnie do 40 do 70 równych strzałów. Obecnie używam Crosmana... i spokojnie 70 strzałów z każdej kapsułki.
Maciej
Posty: 13
Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciej »

Witam,
u mnie ok. 60 w miarę powtarzalnych sztrzałów z nabojów Crosmana. W sumie niezła i w miarę celna zabawka.
pozdrawiam, Maciej
ODPOWIEDZ