Obrazek

solidni sprzedawcy.

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rezor
Posty: 458
Rejestracja: 05 sty 2012, 17:11
Lokalizacja: Sadowice (DST)

Post autor: Rezor »

Wczoraj dostałem od niego zamówiony ktk i nie było żadnego problemu.
Rozglądam się ;)
Awatar użytkownika
Jackowski
Posty: 25
Rejestracja: 10 lut 2012, 11:49
Lokalizacja: Tuchola

Post autor: Jackowski »

Również kilkukrotnie od nich kupowałem, zawsze było ok, a i niekiedy jakiś gratis się trafił. Co ważne - na wysyłce nie zarabia.
AA s400 + HS 4-16x50
Awatar użytkownika
sniper_pl
Posty: 69
Rejestracja: 24 sty 2012, 22:31

Post autor: sniper_pl »

Ja tylko dodam, że BYword ma części do spustów popularnych chinek, B2, Magnum Sport itp. Wiem bo kiedyś brałem u niego.
Awatar użytkownika
novathor
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2012, 20:02
Lokalizacja: Gdańsk / Śliwice
Kontakt:

Post autor: novathor »

Osobiście polecam BYWORDa, kupiłem u niego kilka paczek KTK i jedną Exact. Przesyłka dotarła po 2 dniach, KTK wrzucony do koperty, ale Exact zapakowany oddzielnie i solidnie. No i cena oraz dostawa rewelacyjna.
h90 + PP 3-12x42 AO
andrzej645
Posty: 17
Rejestracja: 01 sty 2012, 13:50
Lokalizacja: Malinówka

Post autor: andrzej645 »

Zaopatruję się tam w śrut i jest ok :)
AT-44 S -LW
Awatar użytkownika
aragorn
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2012, 16:14
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: aragorn »

Nie odkryje Ameryki gdy polecę Cekaus.. złożyłem małe zamówienie i po kliknięciu realizuj przypomniałem sobie o jeszcze jednym produkcie... napisałem na priv do kolegi Dębowego i do zamówienia dorzucono mi to czego zapomniałem.. płaciłem przy odbiorze wiec nie było problemu Dzięki
Ostatnio zmieniony 24 maja 2012, 17:54 przez aragorn, łącznie zmieniany 1 raz.
Chrońmy lasy, a one ochronią nas!
Hatsan 95 Quattro Trigger SAS tunning by Alchemik, oraz S&W MP
dariuszk24
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2012, 17:46
Lokalizacja: United Kingdom

o

Post autor: dariuszk24 »

Chce tylko wyrazazic swoje uznanie dla sklepu Military.pl (nie mylic z militaria.pl) zamowilem u nich wiatrowke Hatsan 155 (ta sama wiatrowka w innych sklepach kosztuje srednio 200zl wiecej ,ja dalem 950)z wysylka do Wielkiej Brytani,sa po prostu bezkonkurencyjni paczka wiatrowka+torba 7.5kg wysylka poczta polska tylko 100zl nie tak jak zdziercy z DHL (zycza sobie 450zl za przesylke :bicz: )
Paczka ladnie zapakowana za potwierdzeniem odbioru doreczona przez "Parcel force"( takzenie zginie ) czas doreczenia 8 dni ,zadnych problemow.
Mysle ze jest to naprawde solidny sprzedawca.
Awatar użytkownika
janekk4501
Posty: 251
Rejestracja: 04 cze 2010, 21:24
Lokalizacja: Straszęcin

Post autor: janekk4501 »

Dla niewierzących jak BYWORD vel śrut pl. pakuje pancernie śrut , kupiłem dwie paczki exacta, najpierw włożony do najmniejszej, potem większej i na końcu do największego kartonu, nie ma prawa się nawet ruszyć w środku :) i to kurierem Obrazek
TX HC BY HOGAN -DOT 4-16x42 na OP25C
3lite
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 17:54
Kontakt:

Post autor: 3lite »

BYWORD to świetny sprzedawca, też polecam :)
Awatar użytkownika
tkrex
Posty: 62
Rejestracja: 18 cze 2011, 21:44
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: tkrex »

aragorn pisze:Nie odkryje Ameryki gdy polecę Cekaus.. złożyłem małe zamówienie i po kliknięciu realizuj przypomniałem sobie o jeszcze jednym produkcie... napisałem na priv do kolegi Dębowego i do zamówienia dorzucono mi to czego zapomniałem.. płaciłem przy odbiorze wiec nie było problemu Dzięki
A ja zamówiem w Cekausie 4 produkty i czekam. Minął tydzień, dzwonię. Zabrakło produktu nr 1. OK czekam. Za następny tydzień dzwonię znowu. Teraz zabrakło prod nr 2. Oba były dostępne. Czekam dalej. Mija znowu parę dni - wysłali!!! Super ale do Słupska zamiast Świnoujścia. :hm: Ok, przeprosili - zdarza się, czekam dalej. Doszło. Zamiast zamówionego produktu nr 4 coś zupełnie innego. :nie:
Koledze wysłali do Kołobrzegu.
Po wielu pozytywnych opiniach, wierzę że chłopaki są OK i się starają ale teraz boje się coś znowu zamówić. :D
HD 200W + Accushot 4-16x44swat
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Bo ja byłem leworęczny, ale że wszystkie dzieci pisały prawą to się przestawiłem. Impulsy nerwowe o wysyłce towarów muszą dalej zapieprzać dookoła między półkulami :lol:
Awatar użytkownika
tkrex
Posty: 62
Rejestracja: 18 cze 2011, 21:44
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: tkrex »

Ja miałem dokładnie to samo, dlatego rozumiem. :D Ale moglibyście zrobić coś żeby strona miała aktualne dane.
Ale wracając do BYWORD'a kupiłem kiedyś kilka drobiazgów i byłem zaskoczony zaangażowaniem i świetnym kontaktem z ich strony. Bardzo pozytywne wrażenie.
HD 200W + Accushot 4-16x44swat
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

tkrex pisze:Ale moglibyście zrobić coś żeby strona miała aktualne dane.
Tylko , że my sprzedajemy asortyment w sklepie , przez internet , na zawodach , zlotach i cotygodniowych strzelankach jednocześnie (kto nas zna , to wie oczym mówię) , a czasem wręcz we własnym domu , każdego z nas trzech , więc aktualizacja jest cokolwiek problematyczna ... :maruda: Generalnie robi się co się da , ale też ten się nie myli , kto nic nie robi ... :cisza:


Sorki za pomyłkę , ale w Waszym przypadku , to był "czeski" błąd przy wpisywaniu kodu pocztowego ... ;(
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Miałem tak samo..Na stole miałem 2 paczki,i tak się zakręciłem że posłałem je odwrotnie..Dobrze żesię klienci dogadali mędzy sobą i zamienili się paczkami.. Trochę to trwało ale się udało nie zarobić negatywa.. ;-)
Tak że roz umiem (a roz nie) takie pomyłki.. ;-)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
3lite
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2012, 17:54
Kontakt:

Post autor: 3lite »

3lite pisze:BYWORD to świetny sprzedawca, też polecam :)
Niestety drugi zakup już nie jest taki piękny, kilka przedmiotów o wartości około 300 PLN kupiłem w czwartek a w piątek zostałem poinformowany o wysyłce (kurierem) i do tej pory nic nie otrzymałem a potrzebowałem akurat na poniedziałek - na 3 maile wysłane w każdy dzień (pon, wt i dzisiaj) nie dostałem żadnej odpowiedzi i jestem totalnie zlewany.

Ja rozumiem, że ktoś może mieć problem z wysyłką nawet gdy pisze, że wysyła do 24h no ale to po jaką cholerę mi piszą, że towar wysłany? Aby potem mnie ignorować? Wystarczy napisać "proszę wybaczyć ale akurat mamy opóźnienie tydzień bo blebleble" i nie robiłbym problemów ale ignorowanie mnie naprawdę denerwuje...
ODPOWIEDZ