Obrazek

Panowie co o Tym sądzicie ....

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
mador1
Posty: 26
Rejestracja: 06 lis 2006, 21:59
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Panowie co o Tym sądzicie ....

Post autor: mador1 »

pnowie co o Tym sądzicie .... http://www.allegro.pl/item144165195_mus ... u_glo.html
Warrto zaryzykować ?
Mador 1....Hatsan 60 kal.5,5mm...mocny i celny ;-)
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Ja mam muszke i szczerbinke na sprzedaz od Hatsana 70s ale nie TRU GLO. Moge Ci opylic jak chcesz oczywiscie :)
Bezbronny
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Warrto zaryzykować ?
jak dla mnie zbędny bajer :)
AA TX200 HC
mador1
Posty: 26
Rejestracja: 06 lis 2006, 21:59
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: mador1 »

Mariusz...masz pewno lunetkę więc dla Ciebie zbędny....też choruję na lunetkę ale co dozbieram jakąś kasę to mi szkoda i ....upsss...idzie na inne cele :-(
Dziśmieżyłem przez taki pzrzyżąd w łowcy w krakowie....ciekawe.Strzelaliście kiedyś przez ten buzer ?
Mador 1....Hatsan 60 kal.5,5mm...mocny i celny ;-)
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

TG jest trochę przydatne ale i tak precyzyjnie nie postrzelasz na większe odległości aby warto wydawać 35 zeta, stąd uważam ze to zbędny bajer ale jak napisałem dla mnie, mam słaby wzrok dlatego preferuję strzelanie z optyką. Te 35 zeta schowaj, dołóż drugie 35 i kup choćby jakieś Tasco 4x32, rozlecieć to się za szybko nie powinno a nawet jak zero będzie pływać o 2 cm na 20m to i tak strzelał będziesz dokładniej jak z TG a i frajda ze strzelania nieporównywalnie większa po czym na pewno doskładasz na lepszą lupkę, ja też gdyby nie dołączona do karabinka lupka Gamo 4x32 (raczej producent ten sam co Tasco) puki co z braku funduszu strzelałbym z otwartych :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Mariusz ma rację, to zbędny bajer zakop te 35zł w ogródku wypuść brytany żebyś nie miał do nich dostępu (pieniądze) i dozbieraj do lupki bo tak na tym się to skończy. A swoje tru glo zdemontował byś i zalegały by szufladę jako kolejne "przydaśki"
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
Madrian
Posty: 115
Rejestracja: 08 maja 2006, 9:09
Lokalizacja: Gród Warsa i Sawy

Re: Panowie co o Tym sądzicie ....

Post autor: Madrian »

mador1 pisze:pnowie co o Tym sądzicie .... http://www.allegro.pl/item144165195_mus ... u_glo.html
Warrto zaryzykować ?
Idziesz do najbliższego sklepu z art. BHP (np. market budowlany lub coś podobnego).
Inwestujesz 3-5zł i wychodzisz ze świecącą w ciemnościach tabliczką ostrzegawczą (wzór możesz sobie wybrać wg upodobań). Obcinasz kilku milimetrowy pasek. Tniesz go na trzy kawałki. Rozwastwiasz je. Dół z białego plastiku możesz wywalić. Pozostaje ci kawałek folii z przylepioną farbą fluorescencyjną. Docinasz do wymiarów muszki lub szczerbinki. Kawałek taśmy klejącej, przezroczystej. Powtarzasz 3 razy (muszka i dwa boki szczerbinki) i już masz TRU-GLO i to lepsze, bo świecące w ciemnościach.
Wystarczy naświetlić latarką. :D

Resztę obrazka czyli 99.8%, przylepiasz sobie jako dekorację. :lol:
H-55 TG + AGS 4x32; IŻ-38; CPS.
Jeśli rodzice coś ci tłumaczą i nie trafia do głowy, to pamiętaj że potem obcy ludzie wtłoczą ci to przez d... tylko boleć będzie 5 razy mocniej.
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Idziesz do najbliższego sklepu z art. BHP (np. market budowlany lub coś podobnego).
Inwestujesz 3-5zł i wychodzisz ze świecącą w ciemnościach tabliczką ostrzegawczą (wzór możesz sobie wybrać wg upodobań). Obcinasz kilku milimetrowy pasek. Tniesz go na trzy kawałki. Rozwastwiasz je. Dół z białego plastiku możesz wywalić. Pozostaje ci kawałek folii z przylepioną farbą fluorescencyjną. Docinasz do wymiarów muszki lub szczerbinki. Kawałek taśmy klejącej, przezroczystej. Powtarzasz 3 razy (muszka i dwa boki szczerbinki) i już masz TRU-GLO i to lepsze, bo świecące w ciemnościach.
A jak odróżni muszkę od szczerbinki? Skoro mają taki sam kolor to się zleją, Mam TG i nie narzekam ale w półmorku przestają świecić. Ale gratuluje pomysłowości :) ten obrzek bym chyba wolał przykleić koło tarczy będzie bardziej użyteczny :D
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Madrian
Posty: 115
Rejestracja: 08 maja 2006, 9:09
Lokalizacja: Gród Warsa i Sawy

Post autor: Madrian »

KM88 pisze:
Idziesz do najbliższego sklepu z art. BHP (np. market budowlany lub coś podobnego).
Inwestujesz 3-5zł i wychodzisz ze świecącą w ciemnościach tabliczką ostrzegawczą (wzór możesz sobie wybrać wg upodobań). Obcinasz kilku milimetrowy pasek. Tniesz go na trzy kawałki. Rozwastwiasz je. Dół z białego plastiku możesz wywalić. Pozostaje ci kawałek folii z przylepioną farbą fluorescencyjną. Docinasz do wymiarów muszki lub szczerbinki. Kawałek taśmy klejącej, przezroczystej. Powtarzasz 3 razy (muszka i dwa boki szczerbinki) i już masz TRU-GLO i to lepsze, bo świecące w ciemnościach.
A jak odróżni muszkę od szczerbinki? Skoro mają taki sam kolor to się zleją, Mam TG i nie narzekam ale w półmorku przestają świecić. Ale gratuluje pomysłowości :) ten obrzek bym chyba wolał przykleić koło tarczy będzie bardziej użyteczny :D
Masz trzy "słupki" jeden się rusza, a dwa nie... Raczej ciężko pomylić muszkę ze szczerbinką.
A ten patent zastosowałem w swoim CPS-ie, zastepując plamki z białej farby, święcącymi kawałkami takiej tabliczki. Jak zrobię zdjęcia, pokażę na "żywca".
H-55 TG + AGS 4x32; IŻ-38; CPS.
Jeśli rodzice coś ci tłumaczą i nie trafia do głowy, to pamiętaj że potem obcy ludzie wtłoczą ci to przez d... tylko boleć będzie 5 razy mocniej.
Awatar użytkownika
jigt
Posty: 1743
Rejestracja: 15 lis 2006, 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jigt »

Nie podejrzewajcie mnie o kpinę, ale gdyby tak łatwo było pomylić muszkę ze szczerbinką to jak by łoni strzelali do chwili wynalezienia tru glo? Przecie wzystko na czarno łokopcone mieli!
była Diana, są Viper 350GW z RM2-8x32AO, i H60 z PO 4x34
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

To po co TG jest w innych kolorach (zielony-czerwony)? Właśnie po to żeby było ładnie widać. O ile w takich przyrządach można cokolwiek oglądać, jak to pół celu zasłania. I co tak sobie naświetlasz co chwila te przyrządy?
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
plochyr
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2006, 0:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: plochyr »

Mariusz dobrze gada.
pozdrawialki
r
HW95/BT3-9x40
misia na półkę, pociąg do szafki i sprzątnięte już zabawki
Awatar użytkownika
Madrian
Posty: 115
Rejestracja: 08 maja 2006, 9:09
Lokalizacja: Gród Warsa i Sawy

Post autor: Madrian »

KM88 pisze:To po co TG jest w innych kolorach (zielony-czerwony)? Właśnie po to żeby było ładnie widać. O ile w takich przyrządach można cokolwiek oglądać, jak to pół celu zasłania. I co tak sobie naświetlasz co chwila te przyrządy?
TG jest kolorowe wyłącznie z powodów marketingowych. Kolorowe szybciej ludzie kupują. W prawdziwej broni, nie uświadczysz takich "ozdóbek" bo tam liczy się skuteczność a nie wygląd.
Przyrządy z TG wcale nie muszą być grube i zasłaniać celu. Obejrzyj sobie TG np. w "Złotej Marysi" - Dzień i Noc do Hatsana.
A co do przyrzadów, to nie muszę ich co chwilę podświetlać. Farba z tabliczek ostrzegawczych świeci dość długo - w zalezności od stopnia naświetlenia. Potrzymasz cały dzień w jasnym miejscu i spokojnie sobie postrzelasz jakieś czas.
H-55 TG + AGS 4x32; IŻ-38; CPS.
Jeśli rodzice coś ci tłumaczą i nie trafia do głowy, to pamiętaj że potem obcy ludzie wtłoczą ci to przez d... tylko boleć będzie 5 razy mocniej.
Sabo35
Posty: 94
Rejestracja: 12 sie 2006, 14:44
Lokalizacja: Polska

Post autor: Sabo35 »

Nie, nie, nie!

Sabo35
AA S410 Classic,Cz200s,RR5,Iż38,Iż40
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Myślę że tu nie chodzi tylko o chwyt marketingowy ale własnie o to że kolory te bardzo ławo rozróżnić i jest dużo lepiej niż by oba miały być np. czerwone czasem jeszcze korzystam z TG.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Zablokowany