Obrazek

Pomiar prędkości śrutu poprzez dźwięk

Spam, Archiwum Forum.
Awatar użytkownika
sobekkk
Posty: 29
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:02
Lokalizacja: częstochowa (bl-ch)

Post autor: sobekkk »

Wierzbin pisze:Najlepiej zmień na ten sam rozmiar zamykane na klucz imbusowy i twardsze. Zmień też podkładki. Powinno pomóc. :)
jakie to sa zamykane ?
sa czarne ? czy musze sobie sam zrobic oksyde na nich....
a podkladki na jakie ? te co sa - za zabkami - wydaje mi sie ze powinny trzymac srobke przed odkreceniem... czy lepiej zwykle plaskie ?
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Źle się wyraziłem. :)
Śruby są takie same - jeśli chodzi o rozmiar i długość, ale na łebku nie mają miejsca na śrubokręt (płaski czy krzyżak - jak w hatsanie fabryczne) tylko na klucz imbusowy. Ponadto te oryginalne śruby są z kiepskiego metalu i szybko się "wyrabiają".
A te podkładki z ząbkami też warto wymienić. Ale na samo dno podłóż jeszcze podkładkę płaską.
Reasumując:
Płaska podkladka, podkładka z ząbkami i dopiero śruba imbusowa.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
sobekkk
Posty: 29
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:02
Lokalizacja: częstochowa (bl-ch)

Post autor: sobekkk »

Wierzbin pisze:ale na łebku nie mają miejsca na śrubokręt (płaski czy krzyżak - jak w hatsanie fabryczne) tylko na klucz imbusowy.
bez przesady - wiem co to sroba na klucz imbusowy ;) myslalem ze sa juz jakies wynalazki ktore sie same nie odkrecaja.... jak np. nakretki z takim plastikiem (niepamietam jak sie to fachowo nazywa)

narazie podwinolem teflonem i jest git ale mam wrazenie ze loze sie przesowa podczas strzalu... ale to chba sie przestanie przesowac jak znajdzie "swoje" miejsce :)
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Prostszą metodą jest poprostu podklejenie gwintu maleńką ilością kleju. Mogą być jednak kłopoty z demontarzem.
Może jakiś lakier?
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Zablokowany