Obrazek

hw 77 nowa zabawka co do poprawy

ODPOWIEDZ
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

hw 77 nowa zabawka co do poprawy

Post autor: Farmer »

a więc kupiłem 10 letnie hw 77 (więc na pewno wszystko 100% made in germany ) (nie wiem czy dobrze zrobiłem ) , nigdy nie grzebane ,więc pewnie sprężyna i uszczelka do wymiany , lufa strasznie długa pewnie do cięcia ,ogólnie ciężki sprzęt , co jeszcze można poprawić i jak wyglądają koszta powiedzmy co trzeba zrobić a co można ale nie musowo czyli jak wygląda full wypas tunning
Awatar użytkownika
pułkownik.P.p
Posty: 155
Rejestracja: 05 wrz 2010, 8:31

Post autor: pułkownik.P.p »

Mariusz pisz do Alchemika on ci wszystko zrobi jak trzeba ;)
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Zależy ile masz kasy na tuning - jeśli 500 zł, to: www.airgunservice.pl Będzie ideał.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Post autor: Farmer »

rozebrałem pukawkę ,umyłem benzyną ekstrakcyjną , ktoś chyba wlewał tam olejek ,sprężyna 33 lub 34 zwoje zależy jak liczyć słaba bo przy odkręcaniu nic mi w zęby nie dało delikatnie skrzywiona , prowadnica stalowa bez podkładek strasznie tandetna no może dziwna zrobie zdjęcie i wkleję ,uszczelka ok ,tłok do delikatnej polerki ,szmocy to na pewno ona nie ma, kupie smar może sprężynę tu w uk i zobaczymy co będzie , zastanawiam się czy da się tego słonia trochę odchudzić ? nigdzie nie mogę nic znależć na temat lunety hw 440 MA
zapożyczyłem zdjęcie http://dbmaros.w.interia.pl/hw/prowadnica.JPG
panowie kto użyczy chrono , wracam z uk jadę świecko poznań a2 na warszawę ,po drodze mogę zajechać do kogoś
ODPOWIEDZ