Obrazek

HW 100 różnie kule nosi :)

Awatar użytkownika
tyshek
Posty: 54
Rejestracja: 07 sie 2009, 6:28
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: tyshek »

radzioo pisze:tyshek, może to jednak zły nadkaliber? Zawsze strzelam 4,51 ale zamówiłem sobie 2 opakowania 4,53
Hmm,ja z kolei od początku strzelałem z 4,53 i było b.dobrze :D Ostatnio na zawodach kupiłem nowy Exact również 4,53 (nowe etykieta) i zaczęło się sianie :/ ,nie pamiętam jaka matryca :hm: Tak jak wyżej pisałem,wróciłem na starszy śrut i żadnych dziwnych odskoków nie było,o co kaman ? :hm:
GKS Tychy brązowym medalistą PLH!
Awatar użytkownika
pershi
Posty: 324
Rejestracja: 13 lip 2009, 11:19
Lokalizacja: a stąd

Post autor: pershi »

Panowie, błagam (oczywiście to nie Wasza wina)!
Nie piszcie takich rzeczy. wychodzi za chwilę że nie będzie za chwile czym strzelać. Tak wszystko schodzi na psy.
DE + UK + PL(JP)
Awatar użytkownika
cris
Posty: 758
Rejestracja: 14 lis 2009, 20:25
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: cris »

Edwin to nie nowina ,że Exact się stoczył ,a po prawdzie to nadal leci na łeb na szyję .
Ma odrobinę starszego exacta i expresa ,trochę ,,średnio starego ''w rożnych kalibrach i najnowszego exacta 4,51 i exspresa to mogę porównywać ,jak jest coraz gorzej -oczywiście tylko ze sprężyny -ale jakie to ma znaczenie.
Kupiłem nawet paczkę H&N 4,51mm ,ale za ciasno wchodzi i lufa w Tx jakoś go nie trawi ;( .Trza będzie komuś opędzlować .
No cóż i tak jestem znów zdany na Exacta
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie-każdy ma swoją.
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

@Krzysiek
Jak masz możliwość i noramlną cenę to sprawdź sorty sygnowane Air Arms FT i Daystate. Mi żaden śrut na 60m tak super nie latał jak ten od AA w 4,52.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
tyshek
Posty: 54
Rejestracja: 07 sie 2009, 6:28
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: tyshek »

pershi pisze:Panowie, błagam (oczywiście to nie Wasza wina)!
Nie twierdze że to nie moja wina,strzelec ze mnie mierny :hihi: to nie tajemnica :D ale jak Krzysiek,ja również zauważyłem oraz mój kompan że ten Exact luźniej wchodzi w lufę,czuć to było wyraźnie na leverze :/ Jeszcze w tym tygodniu kupię starego Exacta u mojego miejscowego,stałego dostawcy i zobaczymy.
GKS Tychy brązowym medalistą PLH!
ODPOWIEDZ