Obrazek

W Bieszczady z Tawerniakami - 2011

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wako56
Posty: 432
Rejestracja: 17 maja 2010, 0:01
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: wako56 »

Dojechałem i ja, jakieś pół godz temu,szczęśliwy,ale wykończony kompletnie,teraz coś do jedzenia,browarek-chyba jednak coś mocniejszego i własne łóżko :)
Awatar użytkownika
T'J
Posty: 487
Rejestracja: 29 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Kuźnica Katowska
Kontakt:

Post autor: T'J »

Panowie czy w Bieszczadach s jakieś skalne ściany, pułki z których można by było pozjeżdżać na linie :?:
Mówię o jakiś wysokich tak od 8 metrów w górę ; ))
Wszystkie mosty, bloki w mojej okolicy "zaliczone" ;)
"...PDG Ekipa robi tak Rap Kotku...."
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

W Tarnowie mamy park linowy, jeszcze nie byłem ale po powrocie zamierzam
Tak czy inaczej zapraszam
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
T'J
Posty: 487
Rejestracja: 29 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Kuźnica Katowska
Kontakt:

Post autor: T'J »

zack pisze:W Tarnowie mamy park linowy, jeszcze nie byłem ale po powrocie zamierzam
Tak czy inaczej zapraszam
Chętnie bym odwiedził tylko że dzielą Nas 312 kilometry ;)
"...PDG Ekipa robi tak Rap Kotku...."
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

No to szczęśliwie Kondrad się skończyło. Daj se teraz na luz :lol:
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
wako56
Posty: 432
Rejestracja: 17 maja 2010, 0:01
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: wako56 »

Jarku,luz u mnie jest prawie zawsze,ale powrót był ciekawy,znowu przeprawa promowa,a woda do połowy kół samochodu,jakieś zdjęcia są,tylko dziś nie mam siły już myśleć :D
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Nie myśl. Odpoczywaj :)
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
renata
Posty: 8
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:28
Lokalizacja: Nowa Dęba

Post autor: renata »

Konrad, dobrze że szczęśliwie dojechaliście. Pozdrów żonę. Fajnie było Was poznać i wędrować wspólnie po górkach, mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś razem gdzieś wybierzemy . Ogólnie było suuuuuuper :)
AA S200 / 4-16 x 42
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Witam

Ja też dotarłem do domu / po dwóch tygodniach /, ale na Bieszczady nie dałem rady dojechać. Może w przyszłym roku będzie łatwiej... :hm:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
wako56
Posty: 432
Rejestracja: 17 maja 2010, 0:01
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: wako56 »

Po pięknej wyprawie w Bieszczady prawie już doszliśmy do siebie ,powrót do domu też mieliśmy ciekawy ,zalana przeprawa promowa i oberwanie chmury ,ale jakoś dobrnęliśmy :D
No i najważniejsze !!!!
Dzięki dla WSZYSTKICH :dla Tomka ,Jarka ,Basi,Sylwii,drugiego Tomka,Kornela z Patrycją,Renaty,Czarka,Michała,oczywiście Romki no i nie zapominam o Indim za tak SUPERRRRR !!!!!! spotkanie i, że ze mną wytrzymaliście .Takiego urlopu dawno nie mieliśmy :) :) :)
Renatko zdjęcia powolutku zaczynamy oglądać ,ale na razie porządki w domu jak trochę ogarniemy,wstawię swoje zdjęcia.
Pozdrowienia dla WSZYSTKICH :piwo: :piwo:
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

My wróciliśmy dziś o 17. Chciałem podziękować całej ekipie. Wszyscy jesteście super ludzie i stawiamy się w takim składzie za rok(może być większy). Bez marudzenia! Chciałem podziękować Tomkowi za wyprawę na Słowację i Wetlinę, drugiemu za wypady po drewno i grę na gitarze( w końcu ktoś ktoś grał!), Czarkowi za ciekawe opowieści, Konradowi za rozmowy branżowe :D, Jarkowi i Basi za to że byli, w końcu dzięki nim czuje się jakby gościli mnie miejscowi, Indiemu że mnie nie ugryzł, Wszystkim kobietom że nie dały nam zdziczeć w tych górach. Jedyne co mi się nie podobało to jak najechała nas konna ekipa, i ten deszcz poniedziałkowy.

Kaufland? Za to dziękuje Michałowi :D

Nasze ognisko spaliło więcej drewna niż mój kominek przez cały sezon. ok 1-1,5 metra na dzień :)

Odwiedziło nas też dużo ciekawych ludzi, między innymi kobieta z którą mogłem sobie pośpiewać po ukraińsku :)

Dużo by opowiadać o tym wszystkim :)

Zastrzeliłem dwa pełne piwa z HW 40, musztardę i słoik po rydzach. Czekam na zdjęcia :)
Ostatnio zmieniony 07 sie 2011, 21:54 przez KM88, łącznie zmieniany 1 raz.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
wako56
Posty: 432
Rejestracja: 17 maja 2010, 0:01
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: wako56 »

jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Koniarze mnie wkurzają nieustannie od lat. Strasznie się panoszą :hm:
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Panoszą to mało powiedziane. Spuścili konie na polu namiotowym, które zaczęły żreć namioty, nasze jedzenie i wszystko dookoła, sami darli się jak zarzynane orangutany. W ciągu kilku minut wszyscy mieszkańcy uciekli z pola namiotowego, są gorsi niż banda dresów. W środku nocy pomyślałem szkoda że nie ma Jarka bo by mógł im wypalić z czarnego nad głową to by może się towarzystwo uspokoiło. Jeśli kiedykolwiek znajdą się w moim pobliżu, zmienię obozowisko, i innym to radzę. Jakakolwiek kultura jest im obca, jak ktoś ich w nocy próbował uciszyć to mu kazali spier.... i dodali "pij będziesz wiedział". Cicha dolina przestała być cicha.Wybaczcie za takie moje żale ale jak ktoś mi zapewnił 3 godziny snu przed trasą to podpadł totalnie.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Po tych zjęciach już mówię
W przyszłym roku melduję się z rodzinką. Choć bym miał mojego łobuza na baran nosić
Ale Wam zazdroszczę :maruda:
A może ktoś we wrześniu chce się wybrać? Ja jadę zaraz po powrocie z wygnania, tylk najpierw Lublin i Świdnik odwiedzę ;D ,przed Biesami muszę coś odebrać :radocha: ale to pewniena forum się pojawi opisane:hihi:
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
ODPOWIEDZ