Obrazek

Jaka pompka do Air Arms S400

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cimias
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2011, 6:17
Lokalizacja: opolskie

Jaka pompka do Air Arms S400

Post autor: cimias »

Wierzbin pisze:Jak chodzi ci PCP po głowie, to nie kupuj sprężyny. Taka moja rada.
Sprzedasz sprężynkę szybciej niż ją kupisz.

Jeśli tylko możesz sobie pozwolić, to kup S400 Classic, może być używany, Hawke Varmint 2 będzie ok. Strzelaj, strzelaj, strzelaj. A jak stwierdzisz, że sprzęt Cię ogranicza, to go zmień na najlepszy na jaki Cię stać.
Szkoda pieniędzy na półśrodki i tym bardziej poznawanie nowego sprzętu. Oczywiście do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć i zdać sobie sprawę dlaczego kupuje się TX200 za 2000zł zamiast Bcośtam za 200. Wszystko wymaga czasu. Jak kupisz coś pośredniego, to tylko stracisz na odsprzedaży.
Powiedzmy, że kupię AA S400 300zł droższy od Cz200 HUNTER ale czytam i raczej warto. Pompowac będę raczej pompką bo z nabiciem buli ciężko (max 200bar) teraz takie pytanie bo czytałem też trchę o pompkach i te wszystkie hatsanowskie i inne pompki są nie polecane, wszędzie polecają hilla i Gehmana http://www.akhobby.pl/index.php?a=opis&k=&id=568 tylko ten geheman nie ma żadnych węzyków z cz200 nie było by problemu bo wykrecam kartusz wkrecam w pompkę i "jadę" a jak tym gehemanem napompować s400 czy trzeba dokupywać jakieś dodatkowe wężyki albo przejściówki, czy to wszystko jest w komplecie z karabinkiem?

Wiem, że temat jest już o wszystkim a nie o optyce w związku z tym nie będę zakładał do każdego pytania nowego tematu.

Kolego moderatorze proszę przenieść do działu Air Arms, do cz200 wiem jaka pompka będzie dobra, natomiast do air arms nie wiem czy geheman się nada.
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Gehman nada się do każdego modelu.
W karabinach z tzw. quickfill'em czyli tam, gdzie kartusza nie wykręca się z karabinu, potrzebny jest zestaw do ładowania. Zestaw do ładowania najczęściej wygląda w ten sposób, że z jednej strony jest końcówka z gwintem do przykręcenia do butli/pompki, później manometr, kawałek wężyka i na drugim końcu jest tzw. "przejściówka", którą to przejściówkę dostajesz z karabinem - zawsze.

Nie znam gościa osobiście, ale bardzo przyzwoite zestawy masz tutaj:
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?p=100 ... 93#1007091

Jak dostaniesz taki zestaw, to do końca wężyka przykręcasz na taśmie teflonowej przejściówkę od karabinu i masz gotowy "zestaw do ładowania".

Do napompowania będziesz potrzebował jeszcze pompki :)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
ODPOWIEDZ