Obrazek

HW 77 K gładkolufowy ??

Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Znajomy robił testy rysowanek w kombinatorze - wyszło, że śrut z rysowanki ma większą podatność na wiatr niż z gwintu. Swego czasu wyleczył mnie z zamiaru kupna rysowanej 60 do kombinatora, zostałem na fabrycznej (nie mniej mam zamiar zmienić na 60cm gwintowaną). Być może jest to związane z miększym startem śrutu w pcp.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Atebo
Posty: 6
Rejestracja: 05 kwie 2011, 12:43
Lokalizacja: Chodzież
Kontakt:

kolejne pytanie

Post autor: Atebo »

względy ekonomiczne przystopowały troszkę moje plany odnosnie rozwoju i modernizacji mojego HW77. Moje pytanie: będąc u znajomego zaoferował mi za 100 zł używke lunete MEOPTA ARTEMIS 2000 7x50 cos takiego http://zloty-rog.eu/?mod=502&id=1160 wystarczy na początek zanik uzbieram na DOT-a? czy do wiatrówki raczej się nie nada?
HW 77k GL
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

To najpierw przez nią popatrz od ilu metrów widzisz ostry obraz. Pytanie też czy trzyma nastawy.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 592
Rejestracja: 28 lip 2010, 12:50
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Zet »

Co tak tanio? :hm:

Coś tu nie gra.
AA ProSport w orzeszku 8)
Atebo
Posty: 6
Rejestracja: 05 kwie 2011, 12:43
Lokalizacja: Chodzież
Kontakt:

Post autor: Atebo »

Tanio bo znajomy i zsfatygowana strasznie na na zewnątrz. Mam ją do sprawdzenia a ostrosc łapie od ok 10-11 m. Nie mialem do czynienia z lunetami ale przy takiej odległosci mam ostry obraz i krzyż.

Są jeszcze 2 wieżyczki. Ale widzę, że bez solidnej lektury dzisiaj wieczorem się nie obędzie.
i napewno jeszcze nie raz o cos zapytam.
HW 77k GL
ODPOWIEDZ