Obrazek

Hatsan AT-44

Zablokowany
Awatar użytkownika
ahael
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2010, 0:44

Hatsan AT-44

Post autor: ahael »

Witam szanownych kolegów!

Otóż.. Jestem posiadaczem AT-44 Pana 3x8 z lufą LW, TH i w polimerku.
Problem tkwi , że szukając, nie potrafię znaleść KONKRETNYCH informacji na temat włożenia iglicy ( oczywiście przez rusznikarza ) tuningowe do owego Hatsana.
Jestem prawdę mówiąc zaskoczony jakością Hatsana. Wykończenia są piękne, żadnych niedoróbek - poezja. Do tego "biathlonowe" przeładowanie - miód.

Czy może mi ktoś krok po kroku wytłumaczyc co i jak?? Jakby zdjęcia były - flaszka soku o smaku malinowym leci do kolegi ;)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

pozdrawiam, i liczę na Was,
M.
Awatar użytkownika
martiusx
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 903
Rejestracja: 03 sie 2008, 18:02
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: martiusx »

Drogi Michale.
Myślę, że masz za mało wiary w umiejętności rusznikarzy. Na 90% rusznikarz poradzi sobie z twoim problemem.
W sytuacji jeżeli trafisz na jakiegoś wyjątkowego głąba - też się nie martw.
Napisz tu jedynie nazwisko tego rusznikarza, a obiecuję ci, że osobiście się z nim skontaktuję i wyjaśnie mu co i jak.
Awatar użytkownika
ahael
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2010, 0:44

Post autor: ahael »

martiusx pisze:Drogi Michale.
Myślę, że masz za mało wiary w umiejętności rusznikarzy. Na 90% rusznikarz poradzi sobie z twoim problemem.
W sytuacji jeżeli trafisz na jakiegoś wyjątkowego głąba - też się nie martw.
Napisz tu jedynie nazwisko tego rusznikarza, a obiecuję ci, że osobiście się z nim skontaktuję i wyjaśnie mu co i jak.
Drogi Kolego.

Niema problemu. Właciw to możesz skasować temat, bo widzę nastawienie ludzi do tych spraw. Jest ruszznikarz - nawt dzis u niego byłem. A szkopuł tkwi w tym, że zapomniałem się go spytać o zgodę na podanie jego nr tel.

Temat do skasowania drodzy moderatorzy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
martiusx
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 903
Rejestracja: 03 sie 2008, 18:02
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: martiusx »

Nastawienie???
A telefonu rusznikarza nie musisz podawać. Starczy nazwisko, tak jak napisałem powyżej. Albo miasto w którym działa.
Rusznikarzy jest tak mało, że zlokalizować ich nie jest problemem.
Poza tym nie bądź egoistą - na pewno wielu kolegom przyda się wiedza o rusznikarzu robiącym na legalu przeróbki na FAC.
No chyba , że twoje gadki są naiwną próbą zrobienia społeczności forumowej w bambuko opowiadaniem o rusznikarzu, który nie wie, biedaczek, co robić.
No ale przecież to chyba niemożliwe?
Bo byłoby to wyjątkowo obraźliwe, gdyż świadczyłoby że masz innych za dziecinnych idiotów.
Awatar użytkownika
ahael
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2010, 0:44

Post autor: ahael »

martiusx pisze:...
Rybnik, sklep łatwo wygoglować. Były, bo dziś byłem na zamknięciu sklepu - konkurencja jednak dała się we znaki. Co nie znaczy , że Pan X nie jest dalej rusznikarzem.
Dalszych danych nie ujawniam i proszę o nie podejmowanie jakichkolwiek działań w tym kierunku. Osobiście sie kolegi spytam czy będzie chcial dostawać dziesiątkii głuchych telefonów, czy innego typu atrakcji.

Także PROSZĘ uszanujcie to, albo przynajmniej Ty Mariusz. Danę moge podać na PW po obgadaniu sprawy z kolegą.

tak na boku.
Jaja sobie chyba robisz, jaki miałby byc cel tego oszustwa...? Że chcę zFaczyć AT44..??? No bez jaj... Tak czy inaczej każdemu sie uda, a ja że mam rece kowala -wolę widzieć jak to się robi pod okiem kolegi czy kolega by to robił bo sprzet jest dla mnie na wagę złota :)

Pozdrawiam,
Michał
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Panowie, jutro Sylwester, więc bez osobistych wycieczek :drunk:

Michał, napisz nam spokojnie czy Twój rusznikarz zgodzi się na podanie kontaktu i sprawa będzie załatwiona... Możesz to udostępniać na PW, wyłącznie zainteresowanym osobom.

Zabawa z FAC bez rejestracji jest nielegalna, ale to problem użytkownika, a nie rusznikarza.

Osobiście, chcąc więcej mocy zapisałbym się do lokalnego koła myśliwskiego i po roku mógłbym strzelać z naprawdę dużych zabawek. I to nie tylko na strzelnicy ;)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Kurcze, Sylwester już dzisiaj :D
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
ahael
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2010, 0:44

Post autor: ahael »

Jaro pisze:..
Chyba dotarło do mnie co chcecie przekazać. Ale nie jestem pewny czy o to mi chodzi.
Lecz dalej proszę o pomoc, nie wiem czy rusznikarz da radę to zrobic, on lewy jest w internecie , kom. bardziej. Dlatego 'apeluję' o jakąś PodpoWiedź.

Rusznikarz Marek bardziej ( praktycznie tylko ) siedzi w CP, ale powinien dać rade.

Pozdrawiam wszystkich
Michał
Awatar użytkownika
cris
Posty: 758
Rejestracja: 14 lis 2009, 20:25
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: cris »

Jaro pisze:Panowie, jutro Sylwester, więc bez osobistych wycieczek
Spokój spokojem ,ale obawiam się Jaro, że w przypadku ahael'a,
martiusx pisze:No chyba , że twoje gadki są naiwną próbą zrobienia społeczności forumowej w bambuko opowiadaniem o rusznikarzu, który nie wie, biedaczek, co robić.
No ale przecież to chyba niemożliwe?
Bo byłoby to wyjątkowo obraźliwe, gdyż świadczyłoby że masz innych za dziecinnych idiotów.
martiusx utrafił w dziesiątkę. Polecam temat FAC na ,,beżowym ''
ahael pisze:tak na boku.
Jaja sobie chyba robisz, jaki miałby byc cel tego oszustwa...? Że chcę zFaczyć AT44..??? No bez jaj... Tak czy inaczej każdemu sie uda, a ja że mam rece kowala -wolę widzieć jak to się robi pod okiem kolegi czy kolega by to robił bo sprzet jest dla mnie na wagę złota :)
Jaja to Ty sobie robisz Kolego .Myślisz ze tu nikt nie śledzi ,,Bezowego" :maruda:
Dokładnie tam napisałeś ze chcesz go (AT-44)przerobić na na FAC'a
ahael pisze:Osobiście sie kolegi spytam czy będzie chcial dostawać dziesiątkii głuchych telefonów, czy innego typu atrakcji.
Chyba wujka ,a nie kolegę -Wujka Marka rusznikarza ;)
Kłamstwo ma krótkie nóżki (jak w przypadku Cz200)
Z opinią jest jak z dziurą w du..ie-każdy ma swoją.
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Wielu usiłuje na skróty, tymbardziej ,że ahael doskonale wie , jakie jest podejście kolegów na i-webie do robienia FAC bez rejestracji. :hm: A więc próbował tu...
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
ahael
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2010, 0:44

Post autor: ahael »

cris pisze: Kłamstwo ma krótkie nóżki (jak w przypadku Cz200)
Możesz rozwinąć ten temat?? Troszkę mnie to zaskoczyło

pozdrawiam
Zablokowany