Obrazek

HW do 1000zł jakie ?

Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

jaro5090 pisze:Spoko Przemek, Twoje wydatki się zaczną gdy kupisz PCP, a wierz mi lub nie, w końcu i tak kupisz
Eee, tam przesadzasz.
Ja strzelam ponad 3 lata z PCP i na tuning wydałem może ze 150zł (zmieniłem język spustowy), nie liczę drobnych awarii, czy wymiany akumulatorów, bo to nie tuning tylko eksploatacja.
PCP wbrew pozorom jest tańsze od sprężyny. Płaci się raz i święty spokój. Przynajmniej nie trzeba w nim tyle grzebać, jeśli w ogóle trzeba.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
eclip2
Posty: 1234
Rejestracja: 09 lis 2007, 21:46
Lokalizacja: Kostry/Lubelskie

Post autor: eclip2 »

Jest jeszcze gasram, w którym też nie trzeba grzebać ;D
B2->H55->HW97k->FN19->HW90->AT44
BT3-9x40->BL3-9x40->BT3-9x40 DOA600->BT6-18x40
Łucznik wz.70 + Browning Buck Mark URX
Awatar użytkownika
sKw
Posty: 335
Rejestracja: 28 lip 2009, 22:08
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: sKw »

Nie wiem jakie znaczenie do tuningu(rozumiem pod tym pojęciem sprawność systemu, chyba że autorowi posta chodziło o coś innego) wiatrówki ma pokrowiec ? I montaż do optyki ? A no tak i luneta to też tuning :D To teraz jak kupisz do niego aparat żeby mu robić fotki to też doliczysz, rozumiem :D No i suporexy ze ściany na której wisi, albo panele na podłodze na której leży pokrowiec hahahaha żarcik taki mały panowie : )
Awatar użytkownika
drLecter
Posty: 60
Rejestracja: 17 kwie 2009, 13:43
Lokalizacja: Swidnica / Malmö

Post autor: drLecter »

Na PCP czas przyjdzie na 100%, ale na 50% i tak wróci do sprężyny z PCPa :D
HW 95 DOC
FX Bobcat .25
FX Royale 400 .22
przemekroz
Posty: 112
Rejestracja: 06 lis 2009, 20:11

Post autor: przemekroz »

sKw pisze:Nie wiem jakie znaczenie do tuningu(rozumiem pod tym pojęciem sprawność systemu, chyba że autorowi posta chodziło o coś innego) wiatrówki ma pokrowiec ? I montaż do optyki ? A no tak i luneta to też tuning :D To teraz jak kupisz do niego aparat żeby mu robić fotki to też doliczysz, rozumiem :D No i suporexy ze ściany na której wisi, albo panele na podłodze na której leży pokrowiec hahahaha żarcik taki mały panowie : )
Jeżeli to do mnie, to czytaj uważnie! Wypowiedziałem się na temat tego, że do strzelectwa sama wiatrówka nie wystarczy. Moje podsumowanie, to nie koszt tuningu ale pieniędzy jakie wydałem na tę jedną wiatrówkę.

Co do wypowiedzi Jarka o kosztach, to w pełni się zgadzam, bo do karabinka dojdzie montaż, luneta (CZ200 nie ma przyrządów celowniczych, a w taki właśnie karabinek celuję), pokrowiec, butla, koszt nabijania butli. Nie jest to tuning ale pieniądze włożone w hobby.

Pozdrawiam Przemek
Awatar użytkownika
drLecter
Posty: 60
Rejestracja: 17 kwie 2009, 13:43
Lokalizacja: Swidnica / Malmö

Post autor: drLecter »

Jeśli HW będzie kupione u Senia, będzie już po przeglądzie zerowym i poprawkach w cenie zakupu...
http://airgunservice.pl/weihrauch/index.php?pl_oferta,3
HW 95 DOC
FX Bobcat .25
FX Royale 400 .22
ODPOWIEDZ