Obrazek

SIMMONS 3-9x40 Blazer

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
E tam Krystian "pomiędzy" to wszystko co kosztuje ponad 100zł czyli różne ulepszone tasco ,rongda ,endenberg itp. barska może już lepszy sprzęt ,ale niewytrzymały. A z tego co wiem Mariusza tasco się narazie trzyma i jak pisał jest fabrycznie podklejone.
Pozdrawiam.
Robert
P.S. Co do AGS 4x32 to jest ok. ,zdaje się już poniżej 200zł ,ale te 4x trochę mało żeby popykać na więcej niż 30m.
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

koval pisze:P.S. Co do AGS 4x32 to jest ok. ,zdaje się już poniżej 200zł ,ale te 4x trochę mało żeby popykać na więcej niż 30m.
Z tym powiększeniem można popykać nawet na 50m.
Moim skromnym zdaniem, podobnie z resztą jak Dude, uważam, że nie warto kupować czegoś "pomiędzy". Szansa, że padnie jest dużo większa, a kaska wydana...
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
No nie ,Krystian i Marek czytajcie uważnie co napisałem ,czy ja właściwie polecałem taki zakup "pomiędzy" .Moja definicja "pomiędzy:
" "pomiędzy" to wszystko co kosztuje ponad 100zł czyli różne ulepszone tasco ,rongda ,endenberg itp. barska może już lepszy sprzęt ,ale niewytrzymały."
Mariusza celownik tasco jak pisał o wdzięcznej nazwie Pronghorn kosztuje 87zł (Terma61).
Chyba jest troszkę różnicy w kwocie?
Do nuniez-Jarek ,powtórzę się:
"A wcześniej pisałeś o Vmoz'e ,za te 150 może być to też w miarę wytrzymały sprzęt. Jeżeli 8x56 to bierz bez zastanowienia."
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

Witam!
facet od vomza przestał sie odzywać(jakieś jaja sobie robił)
na razie pykam z nowych otwartych a z czasam coś musze wymyślić
dzięki Koledzy
mysle że tak jak na początek jestem zorientowany
;slavka634;
ODPOWIEDZ