Obrazek

[Fac] Wyniki strzelań : 200m

Awatar użytkownika
snajper1986
Posty: 272
Rejestracja: 09 sty 2010, 11:35
Lokalizacja: Zawoja

[Fac] Wyniki strzelań : 200m

Post autor: snajper1986 »

Witam.
Jak w temacie. Przy wklejaniu proszę opisywać:
1)Rodzaj śrutu.
2)Pozycję.
3)Warunki pogodowe.
4)Model broni.


Panowie koledzy, jeżeli nie macie tarcz i możliwości do takiego strzelania, to proszę nie dementować na temat aspektów prawnych i zaśmiecać tematu, co utrudnia zainteresowanym wyszukiwać konkretne info.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2010, 21:04 przez snajper1986, łącznie zmieniany 3 razy.
H70 QT SAS +Walther ZF 6x42AO
BSA R-10 FAC +RM 10-40x50 AO
HW97k +(jak na razie goło ale wesoło)
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

Jako jeden z nielicznych posiadaczy Faca na forum, skoro juz zaproponowales taki temat to pochwalisz sie osiagami BSA ;)
Ja w kazdym bądz razie jestem bardzo ciekawy i nie wykluczone ze w przyszlosci kupie i zarejestruje karabinek FAC.]
pozdrawiam
Klakier

Post autor: Klakier »

Zastanawiam się nad tymi 200 metrami. Prawo przewiduje tylko jedno miejsce gdzie można strzelać z FACa, mianowicie "licencjonowaną" strzelnicę. W naszym kraju ciężko jest znaleźć strzelnicę o długości stu metrów. Więc pytani jest takie: gdzie są takie co mają 200?
Awatar użytkownika
warchlaq
Posty: 118
Rejestracja: 25 kwie 2009, 14:38
Lokalizacja: Birmingham/Swindon
Kontakt:

Post autor: warchlaq »

Ostatnio zmieniony 20 cze 2012, 22:20 przez warchlaq, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Daystate MK3, Tikka T3, RAPID MKII i miejsce na AT44 .25
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Nie ma czegoś takiego jak licencjonowana strzelnica.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Michał pisze:Zastanawiam się nad tymi 200 metrami. Prawo przewiduje tylko jedno miejsce gdzie można strzelać z FACa, mianowicie "licencjonowaną" strzelnicę.
Z FACa można strzelać na strzelnicy, która ma zatwierdzony przez odpowiednie organy regulamin. Takich ze 100 metrową osią w Polsce jest pełno. U mnie w mieście np mamy takową, na dodatek darmo i otwartą 24h bo w lesie ;)
Bezbronny
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

irak pisze:Nie ma czegoś takiego jak licencjonowana strzelnica.
Irku, stąd zapewne Ojciec Michał napisał licencjonowana w cudzysłowie :). I zgodzisz się chyba że tak jest prościej i krócej niż pisać: strzelnica która posiada regulamin podpisany przez wójta/prezydenta/burmistrza.

Na przyszłość można zastanowić się nad używaniem słowa: regulaminowa, ale to tylko moja luźna propozycja, która raczej nie chwyci.
Ot, naród przywykł do licencjonowanej, tak jak do mocy wiatrówki i bodajbyś tłukł bańką w ścianę :sciana: to nie wyplenisz tych sformułowań :).
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Nieszczęsna "licencjonowana" bierze się od licencji PZSS. Na takiej strzelnicy mogą odbywac się zawody zgodne z przepisami i regulaminami dyscyplin strzelckich (wysokość tarcz, odległości, jasność i kąty oświetlenia, itp).
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
lesny_dziadek
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2009, 13:37
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: lesny_dziadek »

No mnie bardzo by interesowaly tarcze ze strzelania z FACow, niestety widze ze tamat sie tylko zasmiecil postami w stylu w polsce nie wolne tego czy owego i nie ma takich strzelnic. Jak zwykle nie na temat a najchetniej to by pewnie donosy na policje wyslali.
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

donosu spodziewać się może każdy nie zależnie z czego strzela. Na forum właściwie zajmujemy się karabinkami w limicie ale bądź pierwszy i wklej jakieś tarcze, z chęcią je obejrzę w tym dziale bo póki co w temacie jest krótka polemika, ale na temat. Prawo jest jakie jest - tego nie przeskoczymy i trzymajmy się zasad które określa.
AA TX200 HC
Kyslaw
Posty: 32
Rejestracja: 24 gru 2011, 14:50

Post autor: Kyslaw »

Klakier pisze:Prawo przewiduje tylko jedno miejsce gdzie można strzelać z FACa, mianowicie "licencjonowaną" strzelnicę. W naszym kraju ciężko jest znaleźć strzelnicę o długości stu metrów. Więc pytani jest takie: gdzie są takie co mają 200?
na poligonie:D hyhy...wiem żart;)
crosman 2240
ODPOWIEDZ