Obrazek

Ruszyliśmy z nowym kołem strzeleckim i zawodami :)

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Klakier

Ruszyliśmy z nowym kołem strzeleckim i zawodami :)

Post autor: Klakier »

Tak tak moi drodzy, powstał nowy twór o nazwie KSP JURA :D Kilku mieszkańców powiatu Zawierciańskiego, Dąbrowskiego i Olkuskiego w tym ja, wzięło się do roboty i zawiązało pakt w postaci nowej grupy strzeleckiej i klubu pod LOK-iem.
W kalendarz imprez organizowanych przez nas będzie cyklicznie wpisany "KANION", termin majowy. Do tego imprezy w gminie, spotkania przy śrucie z mieszkańcami i zawody wewnątrz klubowe na które będę zapraszał i Was :D
Zapraszam również zainteresowanych z okolic i nie tylko na forum kspjura.pl gdzie dowiecie się kiedy, gdzie i z kim można będzie postrzelać, umówić się. Zależy nam na rozkręceniu troszkę forumowiska, raczkuje a impet na początek potrzebny ;)
Jako, że jestem strasznie mocno z wami związany chcę aby nasze/moje kluby współpracowały ze sobą w zawodach, imprezach, pucharach regionalnych, wspólne szkolenia itd.itp. :D

Pozdrawiam
Michał
Ostatnio zmieniony 01 cze 2011, 10:58 przez Klakier, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

No to Gratki Michał!!!. I nie spoczywaj na laurach tylko działaj!!!
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Klakier pisze:Na bank jako tawerniak będę chciał aby nasze kluby współpracowały
No to może jakiś turniej :hm: Tawerniaki - KSPJura
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

Jaro pisze:No to może jakiś turniej :hm: Tawerniaki - KSPJura
Jaro, nie sikaj pod wiatr...
Obrazek Obrazek
Klakier

Post autor: Klakier »

cezbar pisze:Jaro, nie sikaj pod wiatr...
No spoko, jeśli takie podejście na wstępie masz Czarku to miło mi jest :bobas:
Awatar użytkownika
bonzoo
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2009, 22:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Rywalizacja jak najbardziej :PP ale tylko w ilości kawałów i żartów :D Co nie zmienia faktu że od dłuższego czasu chodzą nam po głowie zawody niskobudżetowe. Max cena zestawu strzeleckiego np. 500 czy 800 zł i żadnych PCP :cisza: Bylibyście zainteresowani?
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

Klakier pisze:
cezbar pisze:Jaro, nie sikaj pod wiatr...
No spoko, jeśli takie podejście na wstępie masz Czarku to miło mi jest :bobas:
Michał chodziło mi raczej o wspólne organizacje imprez a nie o bratobójcze pojedynki. Bo co to za zawody, w których biorą udział tylko dwie drużyny? Teraz to Ty mnie nie zrozumiałeś. Pismo i emotki tego nie przekażą co wyraz twarzy. Ech... Michał, Michał!!!

To ja już może nie będę się więcej odzywał, bo albo nie umiem przekazać tego co myślę albo inni mnie nie rozumieją. Znikam i już mnie tu nie ma...
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

MIchał, a ilu Was jest?
Bo może na Zawodach więcej Tawerniaków będzie niż ludzi z koła :hihi:
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Klakier

Post autor: Klakier »

Czarku, za mało napisałeś a ja za bardzo wziąłem tą wypowiedź do siebie. Zapomnijmy o tym ;)

W klubie na ten moment jest 10 osób w tym juniorka. Mnie przy rywalizacji na bank nie wliczajcie, będę bezstronnym kibicem ale tego nie chcę aby rywalizować pomiędzy... Za to zaplecze w postaci sprzętu, ludzi i chęci jest więc wspólne zawody na cel charytatywny z udziałem prasy, telewizji aby promować strzelectwo. Czegoś braknie, figurki, stojaków, palików..., brakuje ludzi aby odbyło się jakies szkolenie, w dwóch grupach zawsze sie znajdą. Mamy dużo możliwych pomysłów do zrealizowania, czym więcej grup strzeleckich będzie razem tym ten sport będzie bardziej znany w społeczeństwie.
Tak to widzę i widzą to też członkowie Jury. Co wyjdzie, czas pokaże.
ODPOWIEDZ