Obrazek

Postrzelajmy razem.

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postrzelajmy razem.

Post autor: indian »

Witam.Jestem na tym forum już jakiś czas i gdyby nie to pewnie nadal bym niemiał z kim podyskutowac o mojej już obsesji :D czyli wiatrówkach i strzelaniu.Dzięki wam nie czuje się jak samotny wariat.
Jednak od pewnego czasu odczuwam potrzebę spotkania się z takimi osobnikami jak ja nie tylko wirtualnie,ale też na jakiejś strzelnicy lub spotkaniau na którym można by zaprezentować swoje umiejetności,sprzęt i oczywiście podyskutować o wiatrówkach i nietylko.
Wiem że wszelkie zloty,spotkania i zawody to wspaniałe imprezy,jednak każda impreza się kończy i wszyscy rozpraszają się po całym kraju.
Zmieżam do tego że potrzebuję poznać ludzi z którymi kontakt pozwoliłby na stwożenie poprostu paczki kumpli na weekendowe i nie tylko strzelanie.Ludzi z którymi można się zwyczajnie zdzwonić i postrzelać na jakiejś strzelnicy bez przemieżania połowy kraju.
Na dzień dzisiejszy znam dwie strzelnice blisko Gorzowa na których można spokojnie postrzelać nawet przy grillu.
Zatem jeżeli jesteś z Gorzowa lub okolic,traktujesz ten sport poważnie i nie masz z kim postrzelać to wal jak w dym :D
Nawet jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z wiatrówkami i jesteś pierwszy raz na tym forum,
jeżeli nigdy jeszcze nie strzelałes z wiatrówki to daj znać a będziesz miał okazję ;)
O kontakt prosze na PW.
Old Indian Never Die
ODPOWIEDZ