Mikołajkowe Dębiaki 2018

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
bobik66
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2012, 18:25
Lokalizacja: Nowa Dęba

Mikołajkowe Dębiaki 2018

Post autor: bobik66 » 03 lis 2018, 16:58

LOK KOŁO STRZELECKIE E-TAWERNA NOWA DĘBA

zaprasza na Strzeleckie Zawody HFT
i FT (jeśli będzie zainteresowanie)

MIKOŁAJKOWE DĘBIAKI 2018

TOR 40 figurek w formacie 20 stanowisk po 2 cele na stanowisku.

Termin zawodów:
9 grudnia 2018 r.
Miejsce zawodów:

Strzelnica LOK Nowa Dęba przy stadionie sportowym SOSiR Nowa Dęba.
Dojazd na miejsce zawodów jest bardzo prosty. Poruszając się drogą krajową numer 9 od strony Tarnobrzega mijamy stadion SOSiR i za przekaźnikiem telefonii cyfrowej skręcamy w lewo, natomiast osoby przyjeżdżające od strony Rzeszowa przed masztem skręcają w prawo - dla ułatwienia przy drodze będzie umieszczona tabliczka informacyjna.

Obrazek

Program zawodów:

8:30 - otwarcie strzelnicy technicznej oraz biura zawodów, pomiar karabinków na chrono
10:00 - odprawa i rozpoczęcie zawodów
około godz. 14:00 dekoracja zwycięzców
TOR HFT:

Tor będzie się składał z 40 figurek + dodatkowe 8-10 figurek FT powyżej 42 m jeśli znajdzie się przynajmniej 5 strzelców FT. Wszystkie figurki będą umieszczone zgodnie z regulaminem PFTA określającym odległość do celu jak i wielkość kz dla danego dystansu. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość niewielkich odstępstw od regulaminu np. dla strzelców HFT niektóre cele (przeznaczone do strzelania tylko dla strzelców HFT) na stanowiskach z postawą dowolną mogą być dostępne wyłącznie w postawie leżącej, strzelanie do celu odbywa się tylko z tzw. bramki FT. Dla strzelców FT niektóre cele mogą być dostępne tylko z poduchy i postawy klęczącej. Najprościej rzecz ujmując priorytetem przy ustawieniu każdego celu HFT będzie taki sposób umieszczenia figurki by dało się do niej strzelić w postawie dowolnej z tzw. leżaka a w postawach wymuszonych zgodnie z wymogami dla danego stanowiska. Dla strzelców FT priorytetem będzie ustawienie toru w ten sposób aby wszystkie cele na stanowiskach z postawą dowolną były dostępne z poduchy i klęczka a w wymuszonych zgodnie z wymaganiami dla danego stanowiska,

Koszt uczestnictwa:

40 PLN - zawodnik

15 PLN - junior

10 PLN – piknikowiec z posiłkiem

0 PLN – piknikowiec bez posiłku

Wpłaty za uczestnictwo w zawodach będą przyjmowane w biurze zawodów. Bardzo prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, usprawni to działanie biura.

Dla każdego zawodnika i piknikowca przez cały czas trwania zawodów będą dostępne gorące napoje: kawa i herbata. Po zakończeniu zawodów dla wszystkich uczestników oraz piknikowców mających opłaconą opcję „z posiłkiem” organizator przewiduje gorący poczęstunek (grochówka wojskowa).

Po zakończeniu zawodów jeśli ktoś będzie miał na to ochotę będzie możliwość rozpalenia ogniska i upieczenie kiełbasek (wikt we własnym zakresie).

Formularz zapisów

Lista uczestników

Tutaj Prowadzimy dyskusję na temat zawodów.
viewtopic.php?f=8&t=16005

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
hw 97k i mdot na pokładzie
AT 44 i simmons prohunter na pokładzie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości