Ależ będą jeszcze w tym roku w edycji jesiennej to po co czekać do przyszłego
Dyskusja na temat Wiosenne Tawerniaki 2018- zawody i zlot
Moderator: Koval
Re: Dyskusja na temat Wiosenne Tawerniaki 2018- zawody i zlot
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
Re: Dyskusja na temat Wiosenne Tawerniaki 2018- zawody i zlot
Nr. HZ ---- Dystans
1. 35 ---- 18 ---- postawa stojąca
2. 40 ---- 28,5 ---- postawa stojąca
3. 15 ---- 14,5
4. 30 ---- 25,5
5. 40 ---- 27 ---- postawa klęcząca
6. 40 ---- 18,5 ---- postawa klęcząca
7. 20 ---- 26,5
8. 35 ---- 42
9. 20 ---- 23
10. 15 ---- 18
11. 20 ---- 12,5
12. 15 ---- 21,5
13. 20 ---- 7
14. 15 ---- 12,5
15. 40 ---- 14,5 ---- postawa klęczaca
16. 40 ---- 31,5 ---- postawa klęcząca
17. 25 ---- 36,5
18. 40 ---- 40
19. 20 ---- 8
20. 20 ---- 25,5
21. 25 ---- 25
22. 25 ---- 30
23. 40 ---- 14,5 ---- postawa stojąca
24. 40 ---- 30,5 ---- postawa stojąca
25. 15 ---- 23
26. 20 ---- 25,5
27. 25 ---- 33
28. 35 ---- 38
29. 30 ---- 36
30. 20 ---- 20
31. 15 ---- 14
32. 25 ---- 31
33. 25 ---- 34,5
34. 40 ---- 40
35. 35 ---- 11,5
36. 30 ---- 17
37. 25 ---- 33,5
38. 40 ---- 37,5
39. 40 ---- 37,5
40. 40 ---- 33,5
1. 35 ---- 18 ---- postawa stojąca
2. 40 ---- 28,5 ---- postawa stojąca
3. 15 ---- 14,5
4. 30 ---- 25,5
5. 40 ---- 27 ---- postawa klęcząca
6. 40 ---- 18,5 ---- postawa klęcząca
7. 20 ---- 26,5
8. 35 ---- 42
9. 20 ---- 23
10. 15 ---- 18
11. 20 ---- 12,5
12. 15 ---- 21,5
13. 20 ---- 7
14. 15 ---- 12,5
15. 40 ---- 14,5 ---- postawa klęczaca
16. 40 ---- 31,5 ---- postawa klęcząca
17. 25 ---- 36,5
18. 40 ---- 40
19. 20 ---- 8
20. 20 ---- 25,5
21. 25 ---- 25
22. 25 ---- 30
23. 40 ---- 14,5 ---- postawa stojąca
24. 40 ---- 30,5 ---- postawa stojąca
25. 15 ---- 23
26. 20 ---- 25,5
27. 25 ---- 33
28. 35 ---- 38
29. 30 ---- 36
30. 20 ---- 20
31. 15 ---- 14
32. 25 ---- 31
33. 25 ---- 34,5
34. 40 ---- 40
35. 35 ---- 11,5
36. 30 ---- 17
37. 25 ---- 33,5
38. 40 ---- 37,5
39. 40 ---- 37,5
40. 40 ---- 33,5
Walther LG210 Plus + BE4200
TX200 MK3 + Vortex
FWB P70 FT + Weaver RV9
TX200 MK3 + Vortex
FWB P70 FT + Weaver RV9
Re: Dyskusja na temat Wiosenne Tawerniaki 2018- zawody i zlot
Sorka, ale nie dam rady dzisiaj przedstawić wyników.
Utknąłem w pacy na dłużej.
P.S. Dziękuję bardzo Grzegorzowi, że zrobił to o co go poprosiłem.
Pozdrawiam.
Robert
Utknąłem w pacy na dłużej.
P.S. Dziękuję bardzo Grzegorzowi, że zrobił to o co go poprosiłem.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
- stanley176
- Posty: 78
- Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
- Lokalizacja: Gorlice
Re: Dyskusja na temat Wiosenne Tawerniaki 2018- zawody i zlot
cyt. "Stanley zacznij mnie słuchać to mi w końcu dupsko skopiesz "
Krzysiu już zakupiłem taśmę izolacyjną i zestaw trytytek ,a co ja też będę miał kolorowo ,
a tak na poważnie "prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie" i dziękuję Ci za użyczenie zapasowego karabinka.
I oczywiście wielkie gratulacje dla Ciebie- dogrywka super- oraz wszystkich którzy stanęli na pudle.
Organizatorom wielkie dzięki za super zorganizowane zawody na wysokim poziomie i przede wszystkim za rozsądną cenę.Tak trzymajcie!!!
Do zobaczenia
Krzysiu już zakupiłem taśmę izolacyjną i zestaw trytytek ,a co ja też będę miał kolorowo ,
a tak na poważnie "prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie" i dziękuję Ci za użyczenie zapasowego karabinka.
I oczywiście wielkie gratulacje dla Ciebie- dogrywka super- oraz wszystkich którzy stanęli na pudle.
Organizatorom wielkie dzięki za super zorganizowane zawody na wysokim poziomie i przede wszystkim za rozsądną cenę.Tak trzymajcie!!!
Do zobaczenia
BMK40+Weaver
Re: Dyskusja na temat Wiosenne Tawerniaki 2018- zawody i zlot
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)
Re: Dyskusja na temat Wiosenne Tawerniaki 2018- zawody i zlot
Wyniki w sylwetkach
Jedno przejście, do zdobycia możliwych 20 punktów.
1. Dariusz Kieljan – 16 pkt.
2. Dariusz Kida – 13 pkt. (po dogrywce)
3. Dawid Pawlak – 13 pkt. (po dogrywce)
4. Dorota Raczkiewicz – 12 pkt.
5. Krzysztof Ćwik – 12 pkt.
6. Sylwester Ratomski – 11 pkt.
7. Robert Kowalski – 9 pkt.
8. Maciej Dębowski – 9 pkt.
9. Adam Galusik – 9 pkt.
10. Agnieszka Pawlak – 8 pkt.
11. Zdzisław Słaby – 8 pkt.
12. Jacek Rudziński – 7 pkt.
13. Tomasz Żebracki – 7 pkt.
14. Paweł Kozłowski – 6 pkt.
15. Ryszard Koba – 6 pkt.
16. Mateusz Smardz – 6 pkt.
17. Stanisław Krysa – 6 pkt.
18. Robert Sukiennik – 5 pkt.
19. Monika Dębowska – 5 pkt.
20. Grzegorz Drozd – 5 pkt.
21. Przemysław Jacniacki - 5 pkt.
22. Marek Urjasz – 5 pkt.
23. Krzysztof Zagórski – 4 pkt.
24. Kacper Pawlak – 4 pkt.
25. Piotr Jacniacki – 3 pkt.
26. Beata Kozłowska – 2 pkt.
27. Wiesław Smardz – 1 pkt.
28. Paweł Lidwin – 0 pkt.
Laureaci "W Dechę Tawerna" w kolejności, którzy trafili do ślepaka, wygrali nagrodę i zostali Strzelcami Wybornymi.
1. Stanisław Krysa
2. Paweł Kozłowski
3. Zdzisław Słaby
4. Sylwester Ratomski
5. Dariusz Kida
6. Maciej Dębowski
7. Marcin Świetlik
8. Krzysztof Ćwik
9. Piotr Jacniacki
Krzysiek strzelił ostatnią nagrodę za drugim podejściem, nie uzyskał tym samym tytułu Strzelca Wybornego.
10. Krzysztof Zagórski
Wyniki w nHFT
20 celi na 20 stanowiskach, do zdobycia maksymalnie 40 punktów.
1. Krzysztof Zagórski – 40 pkt.
2. Tomasz Żebracki – 37 pkt.
3. Wiesław Smardz – 36 pkt. (po dogrywce)
4. Stanisław Krysa – 36 pkt. (po dogrywce)
4. Zdzisław Słaby – 36 pkt. (po dogrywce)
4. Adam Galusik – 36 pkt. (po dogrywce)
7. Dawid Pawlak – 34 pkt.
8. Jacek Rudziński – 33 pkt.
8. Agnieszka Pawlak – 33 pkt.
10. Martyna Kieljan – 32 pkt.
10. Ryszard Koba –32 pkt.
10. Krzysztof Ćwik – 32 pkt.
10. Mariusz Skarubowicz – 32 pkt.
14. Paweł Kozłowski – 31 pkt.
14. Agata Rudzińska – 31 pkt.
14. Dorota Raczkiewicz – 31 pkt.
17. Robert Sukiennik – 30 pkt.
17. Dariusz Kieljan – 30 pkt.
19. Robert Kowalski – 29 pkt.
20. Mateusz Smardz – 28 pkt.
20. Beata Kozłowska - 28 pkt.
22. Robert Grzegorczyk – 26 pkt.
22. Przemysław Jacniacki – 26 pkt.
22. Paweł Maruszak – 26 pkt.
25. Piotr Jacniacki – 25 pkt.
26. Marek Urjasz – 23 pkt.
27. Monika Dębowska –22pkt.
Pozdrawiam.
Robert
P.S. Dzień drugi w następnym poście
Jedno przejście, do zdobycia możliwych 20 punktów.
1. Dariusz Kieljan – 16 pkt.
2. Dariusz Kida – 13 pkt. (po dogrywce)
3. Dawid Pawlak – 13 pkt. (po dogrywce)
4. Dorota Raczkiewicz – 12 pkt.
5. Krzysztof Ćwik – 12 pkt.
6. Sylwester Ratomski – 11 pkt.
7. Robert Kowalski – 9 pkt.
8. Maciej Dębowski – 9 pkt.
9. Adam Galusik – 9 pkt.
10. Agnieszka Pawlak – 8 pkt.
11. Zdzisław Słaby – 8 pkt.
12. Jacek Rudziński – 7 pkt.
13. Tomasz Żebracki – 7 pkt.
14. Paweł Kozłowski – 6 pkt.
15. Ryszard Koba – 6 pkt.
16. Mateusz Smardz – 6 pkt.
17. Stanisław Krysa – 6 pkt.
18. Robert Sukiennik – 5 pkt.
19. Monika Dębowska – 5 pkt.
20. Grzegorz Drozd – 5 pkt.
21. Przemysław Jacniacki - 5 pkt.
22. Marek Urjasz – 5 pkt.
23. Krzysztof Zagórski – 4 pkt.
24. Kacper Pawlak – 4 pkt.
25. Piotr Jacniacki – 3 pkt.
26. Beata Kozłowska – 2 pkt.
27. Wiesław Smardz – 1 pkt.
28. Paweł Lidwin – 0 pkt.
Laureaci "W Dechę Tawerna" w kolejności, którzy trafili do ślepaka, wygrali nagrodę i zostali Strzelcami Wybornymi.
1. Stanisław Krysa
2. Paweł Kozłowski
3. Zdzisław Słaby
4. Sylwester Ratomski
5. Dariusz Kida
6. Maciej Dębowski
7. Marcin Świetlik
8. Krzysztof Ćwik
9. Piotr Jacniacki
Krzysiek strzelił ostatnią nagrodę za drugim podejściem, nie uzyskał tym samym tytułu Strzelca Wybornego.
10. Krzysztof Zagórski
Wyniki w nHFT
20 celi na 20 stanowiskach, do zdobycia maksymalnie 40 punktów.
1. Krzysztof Zagórski – 40 pkt.
2. Tomasz Żebracki – 37 pkt.
3. Wiesław Smardz – 36 pkt. (po dogrywce)
4. Stanisław Krysa – 36 pkt. (po dogrywce)
4. Zdzisław Słaby – 36 pkt. (po dogrywce)
4. Adam Galusik – 36 pkt. (po dogrywce)
7. Dawid Pawlak – 34 pkt.
8. Jacek Rudziński – 33 pkt.
8. Agnieszka Pawlak – 33 pkt.
10. Martyna Kieljan – 32 pkt.
10. Ryszard Koba –32 pkt.
10. Krzysztof Ćwik – 32 pkt.
10. Mariusz Skarubowicz – 32 pkt.
14. Paweł Kozłowski – 31 pkt.
14. Agata Rudzińska – 31 pkt.
14. Dorota Raczkiewicz – 31 pkt.
17. Robert Sukiennik – 30 pkt.
17. Dariusz Kieljan – 30 pkt.
19. Robert Kowalski – 29 pkt.
20. Mateusz Smardz – 28 pkt.
20. Beata Kozłowska - 28 pkt.
22. Robert Grzegorczyk – 26 pkt.
22. Przemysław Jacniacki – 26 pkt.
22. Paweł Maruszak – 26 pkt.
25. Piotr Jacniacki – 25 pkt.
26. Marek Urjasz – 23 pkt.
27. Monika Dębowska –22pkt.
Pozdrawiam.
Robert
P.S. Dzień drugi w następnym poście
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Re: Dyskusja na temat Wiosenne Tawerniaki 2018- zawody i zlot
Wyniki HFT
40 celi na 20 stanowiskach, do zdobycia maksymalnie 80 punktów.
HFT 2
1. Krzysztof Zagórski – 68 pkt. (po dogrywce)
2. Krzysztof Żak – 68 pkt. (po dogrywce)
3. Adam Galusik – 64 pkt.
4. Sławomir Wiśniewski – 63 pkt.
5. Dominik Kaczmarek – 62 pkt.
5. Piotr Kawa – 62 pkt.
5. Bogdan Furtak – 62 pkt.
8. Stanisław Gurba - 61 pkt.
9. Ryszard Derecki – 58 pkt.
10. Monika Dębowska – 55 pkt.
11. Jakub Dymkowski – 54 pkt.
12. Jacek Głuszak – 53 pkt.
13. Przemysław Jacniacki – 44 pkt.
14. Edward Gawart – 32 pkt.
HFT 1
1. Krzysztof Popławski – 78 pkt.
2. Krzysztof Ćwik – 74 pkt. (po dogrywce)
3. Dawid Pawlak – 74 pkt. (po dogrywce)
4. Dorota Raczkiewicz – 73 pkt.
5. Maciej Dębowski – 72 pkt.
5. Wiesław Smardz – 72 pkt.
7. Dariusz Kieljan – 71 pkt.
8. Mariusz Skarubowicz – 70 pkt.
8. Tomasz Żebracki – 70 pkt.
8. Mariusz Szram – 70 pkt.
11. Agnieszka Pawlak – 69 pkt.
11. Konrad Fedorowicz – 69 pkt.
11. Paweł Lidwin – 69 pkt.
14. Stanisław Krysa – 68 pkt.
15. Tomasz Pachoł – 66 pkt.
16. Paweł Kozłowski – 65 pkt.
16. Grzegorz Drozd – 65 pkt.
16. Robert Grzegorczyk – 65 pkt.
19. Martyna Kieljan – 64 pkt.
19. Wacław Stamirski – 64 pkt.
21. Robert Kowalski – 63 pkt.
21. Tomasz Boligłowa – 63 pkt.
21. Zdzisław Słaby – 63 pkt.
24. Sylwester Ratomski - 62 pkt.
25. Marcin Trojnar – 61 pkt.
26. Jacek Rudziński – 60 pkt.
26. Wojciech Gawior – 60 pkt.
28. Beata Kozłowska – 59 pkt.
28. Ryszard Koba – 59 pkt.
30. Agata Rudzińska – 58 pkt.
30. Robert Sukiennik – 58 pkt.
32. Marek Urjasz – 57 pkt.
Nieklasyfikowany Dariusz Kida – 74 pkt.
Wyróżnienia Najlepszy Weteran I Najlepsza Kobieta
weteran - Krzysztof Ćwik
kobieta - Dorota Raczkiewicz
Wyniki Juniorzy:
Grzegorz Wiśniewski - 62 pkt. - wyróżniony Najlepszy Junior
Mateusz Smardz - 52 pkt.
Piotr Jacniacki - 46 pkt.
Kacper Pawlak - 33 pkt.
Dziękuję wszystkim za udział w zawodach i gratuluję zwycięzcom.
Pozdrawiam.
Robert
40 celi na 20 stanowiskach, do zdobycia maksymalnie 80 punktów.
HFT 2
1. Krzysztof Zagórski – 68 pkt. (po dogrywce)
2. Krzysztof Żak – 68 pkt. (po dogrywce)
3. Adam Galusik – 64 pkt.
4. Sławomir Wiśniewski – 63 pkt.
5. Dominik Kaczmarek – 62 pkt.
5. Piotr Kawa – 62 pkt.
5. Bogdan Furtak – 62 pkt.
8. Stanisław Gurba - 61 pkt.
9. Ryszard Derecki – 58 pkt.
10. Monika Dębowska – 55 pkt.
11. Jakub Dymkowski – 54 pkt.
12. Jacek Głuszak – 53 pkt.
13. Przemysław Jacniacki – 44 pkt.
14. Edward Gawart – 32 pkt.
HFT 1
1. Krzysztof Popławski – 78 pkt.
2. Krzysztof Ćwik – 74 pkt. (po dogrywce)
3. Dawid Pawlak – 74 pkt. (po dogrywce)
4. Dorota Raczkiewicz – 73 pkt.
5. Maciej Dębowski – 72 pkt.
5. Wiesław Smardz – 72 pkt.
7. Dariusz Kieljan – 71 pkt.
8. Mariusz Skarubowicz – 70 pkt.
8. Tomasz Żebracki – 70 pkt.
8. Mariusz Szram – 70 pkt.
11. Agnieszka Pawlak – 69 pkt.
11. Konrad Fedorowicz – 69 pkt.
11. Paweł Lidwin – 69 pkt.
14. Stanisław Krysa – 68 pkt.
15. Tomasz Pachoł – 66 pkt.
16. Paweł Kozłowski – 65 pkt.
16. Grzegorz Drozd – 65 pkt.
16. Robert Grzegorczyk – 65 pkt.
19. Martyna Kieljan – 64 pkt.
19. Wacław Stamirski – 64 pkt.
21. Robert Kowalski – 63 pkt.
21. Tomasz Boligłowa – 63 pkt.
21. Zdzisław Słaby – 63 pkt.
24. Sylwester Ratomski - 62 pkt.
25. Marcin Trojnar – 61 pkt.
26. Jacek Rudziński – 60 pkt.
26. Wojciech Gawior – 60 pkt.
28. Beata Kozłowska – 59 pkt.
28. Ryszard Koba – 59 pkt.
30. Agata Rudzińska – 58 pkt.
30. Robert Sukiennik – 58 pkt.
32. Marek Urjasz – 57 pkt.
Nieklasyfikowany Dariusz Kida – 74 pkt.
Wyróżnienia Najlepszy Weteran I Najlepsza Kobieta
weteran - Krzysztof Ćwik
kobieta - Dorota Raczkiewicz
Wyniki Juniorzy:
Grzegorz Wiśniewski - 62 pkt. - wyróżniony Najlepszy Junior
Mateusz Smardz - 52 pkt.
Piotr Jacniacki - 46 pkt.
Kacper Pawlak - 33 pkt.
Dziękuję wszystkim za udział w zawodach i gratuluję zwycięzcom.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Re: Dyskusja na temat Wiosenne Tawerniaki 2018- zawody i zlot
Nie dostałem tytułu strzelca wybornego ale dostałem szampana i to mi wystarczy
Walther LGU + Vortex diamondback HP= profesorski zestaw (strzelec uczeń)