Obrazek

Inauguracyjne zawody Formuła Hunter Classic 24.04.2014

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6431
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Czy organizatorzy przewidują jakieś ograniczenia w ilości zawodniczek i zawodników ? :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Veni vidi...nici! Tak określam mój wynik na powyższych zawodach. Czyli trenować, trenować i jeszcze raz...strzelać. Brać trzeba udział we wszelakich strzeleckich spotkaniach, na których "jest inaczej" niż w przepisowym HFT. Serdecznie dziękuję za spotkanie, wspólnie spędzony czas, możliwość treningu i miłe przyjęcie.
Zawody zorganizowane były z rozmachem. "Odwalono" kawał dobrej roboty. Efektem starań wyszło udane spotkanie propagujące strzelectwo. Gdyby można było "to wszystko" zwinąć i jeździć po kraju, to strzelectwo złapałoby drugi oddech i znalazłoby się wielu nowych sympatyków. Na torze zauważyłem wielu wolontariuszy (no chyba, że za jakieś profity? ;) ) Zwalniam "mównicę", oddaję głos i do zobaczyska. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2016, 10:09 przez Safari, łącznie zmieniany 1 raz.
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1676
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

A Matjas gdzie? Uciekł z kartą?
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

108 pisze:Dodam tylko że te wyniki zdobyto w takich warunkach :zdziwko: klik
Ło ja pier.. :zdziwko: Szacun dla każdego kto trafił w figurkę.. że o położeniu nie wspomnę.. :king:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Piotruś , tu nie chodziło tak bardzo o wiatr , choć fakt wiało i to w dość dziwnych miejscach
(np . brak wiatru na stanowisku :) strzelamy w korytaż , gdzie w sumie nie powinno wiać.no i tu zonk , bo w korytażu są otwory po drzwiach w których jest zaj....ty przeciąg :/ )
Ale naj istotniejszą sprawą był fakt że nie było postawy " leżak" (brak "kleju" zrobił swoje).

Dodam jeszcze że trafienie w figórkę to "0" ,
żeby zdobyć jeden punkt trzeba było figurkę położyć.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Dyskretnie nadmienię tylko, że podstawą stabilnej postawy były: piach, eternit, szkło i...kukurydza (twarde ziarna!) :maruda: Taki strzelecki triathlon (do kwadratu :). Kto nie był, ten...kiedy będzie miał okazję się przejść po poletku ziaren kukurydzianych? Będzie musiał zdewastować stoisko w Biedronce! :hihi: )
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Fajnie się mieliście.
Obiecuję sobie zawsze wyjazd, a później coś wyskakuje nieprzewidzianego i dupa.
Tylko fotki zostają na otarcie łez... ;(
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Marku wiesz że Cię zawsze z otwartymi ręcoma witamy ,
i nie wykręcaj się tylko wpadnij kiedyś na FHC

WARTO się sprawdzić.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
TeEn
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 154
Rejestracja: 07 maja 2012, 12:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TeEn »

Wisior pisze:A Matjas gdzie? Uciekł z kartą?
Mateusz Symbuła - 11
Hennie Botha - 9

Zapomnieli oddać na czas.
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

Kociołek już szykuj - powinno starczyć dla wszystkich, bo większy od poprzednika :D
I tak na szybko: https://goo.gl/photos/N58hvbbpGSZFtUEs9
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

Tak , to były udane zawody.
Wielkie dzięki wszystkim którzy się do tego przyczynili , mam nadzieję że takie zawody zawitają na stałe do kalendarza strzeleckiego . Bardzo dobry trening postaw wymuszonych, zabawa przednia , towarzystwo jak zawsze super.
Artur i Grzesiu dzięki za wspólne przejście toru.
Dany mam nadzieję że będzie Ci się chciało robić takie zawody częściej , bo chętnych będzie coraz więcej.
Gratulacje dla zwycięzców .


No i dawać fotki !
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

To teraz moja kolej. Co do zawodów, dzięki wielkie dla wszystkich obecnych za świetną zabawę w świetnym towarzystwie. Danielu impreska zarąbista, Qbuś dzięki za opiekę na torze, unkas fajna rzecz z której na pewno będę korzystać, no i dla Kamila dzięki któremu tam dotarłem.
A teraz....Nie mam pojęcia jak to opisać i w jaki sposób podziękować. Dla mnie jest to totalny szok!!! Spodziewałem się świetnej zabawy, ale to co dla mnie zrobiliście jeszcze dzisiaj do końca do mnie nie dociera! Emocje były takie, że jak dotarłem do domu i opowiedziałem żonie, to...łezki popłynęły. Brak mi po prostu słów!!! Mogę Wam tylko obiecać, że nie raz będziecie mieć okazję postrzelać z tego Waltherka!
Dla tych co nie byli lub nie wiedzą, w linku prezent jaki dostałem od Tawerniaków.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/bded45f6b346d42c
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Chociaz mnie nie bylo to widze, ze impreza udana, super miejscowka oraz pomysl na strzelanie inne niz wszystkie :)
Gratulacje dla zwyciezcow.
Gratuluje Januszu fajnego sprzeciku.

Pozdrawiam
Tomek
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Pomimo że też byliśmy na fajnych zawodach, to ZAZDRASZCZAM Wam bardzo. Takie zawody to naprawdę wielkie wyzwanie. Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek!! Wielkie gratulacje dla zwycięzców tej edycji !! I wielkie uznanie dla organizatorów, wolontariuszy i wszystkich tych którzy przyczynili się do zbudowania tej fantastycznej imprezy. Mam nadzieje, że uda się mi dotrzeć na któraś edycje FHC i postrzelać razem z Wami. Januszu, Tobie gratuluje fajnego sprzeciora. Bierz, strzelaj i zarażaj ludzi tym pięknym hobby, tak jak nas na co dzień zarażasz swoim optymizmem :D
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: diacon-fox »

Właśnie z uwagi na "inność" FHC od standardowych zasad typowych dla HFT zainteresowałem się tego typu zawodami...konkretnie mam na myśli ilość dozwolonych postaw strzeleckich podczas zawodów (stojąca i klęcząca) oraz 0-1 punktację. Po całej imprezie jestem mega pozytywnie nastawiony do tego typu formuły. Osobiście uważam, że jest to formuła która jako jedyna w pełni niemiłosiernie obnaża wszelkie braki w umiejętnościach każdego kto znajdzie się na torze. Jeżeli chcesz mieć stabilną postawę to jedynym wyjściem jest wypracowanie sobie statyki, w przeciwnym razie nie ma szans na "zabetonowanie się" gdzieś przy paliku. Przy tego typu strzelaniach nie ma już tak kolosalnej różnicy z tego czy strzelasz z "pecepa" czy "sprężyny" i to jest piękne 8) Oby więcej takich imprez...z chęcią jeszcze zawitam na niejedną :) Dziękuję wszystkim organizatorom i uczestnikom wczorajszej imprezy za wspólnie spędzony czas, zarówno ten na torze jak i poza nim oraz oczywiście gratulacje dla zwycięzców...świetnie się z Wami bawiłem :D
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
ODPOWIEDZ