Obrazek

Zlot e-tawerna w Bojanowie organizowany przez KST E-TAWERNA

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ

Przyjadę na zlot

Czas głosowania minął 23 mar 2016, 18:34

Z noclegiem jenodniowym
1
4%
Z noclegiem dwudniowym
12
46%
Z noclegiem jednodniowym i wyżywieniem
3
12%
Z noclegiem dwudniowym i wyżywieniem
10
38%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
piotrstr
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2013, 22:30
Lokalizacja: Kielce

Post autor: piotrstr »

Witam, no to zapisany. Będziemy 3 dni prawie całą rodzinką (ja + żona +dzieci 8, 4 i 2 lata), być może dołączy do nas jeszcze jedno małżeństwo, dlatego zajmiemy cały domek :). Rozumiem, że zostały te tzw. gorsze stąd ma kilka pytań. Po pierwsze co z toaletą i łazienką? Po drugie jaka byłaby odpłatność za dzieciaki. Pozdrawiam Piotr.
Hatsan BT65RBW, Hatsan 55,
HW97K Black + 4-16x42MD
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Bardzo przepraszam, ale tak jak przypuszczasz nie wiem czy mógłbym zapewnić wam domek tego lepszego standardu. Myślę , że dla tak dużej społeczności domek typu Brda może okazać się też dobrym rozwiązaniem. Jednak nie wiem jak wygląda tam sprawa łazienki i toalety, muszę się sam dowiedzieć, dla tych najstarszych domków jest zbiorowa umywalnia i toalety, ale te trzy domki Brda być może mają własne łazienki.

Raczej nie planowaliśmy zjazdów rodzinnych , więc nie wiem jak mamy traktować małe dzieci, najzwyczajniej na świecie nie przyszło mi do głowy o to zapytać kierownika ośrodka.

Jeśli koniecznie chcesz wpaść z całą rodziną, musisz ich także zapisać w formularzu, w uwagach możesz podać np. wiek, pokrewieństwo, nocleg razem z tymi osobami.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

NOWE INFORMACJE, PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIMI.

Byłem z Estanem zawieźć sprzęt do ośrodka, przy okazji dogadaliśmy kilka spraw i zrobiłem fotki przykładowych domków.

Zdjęcia nowych domków

Zdjęcia starszych domków Brda

Jeszcze raz co do kosztów pobytu.
W domkach nowych:
za 1 nocleg i 1 obiad - 60 zł
za 2 noclegi i 2 obiady - 100 zł
W domkach starszych Brda:
za 1 nocleg i 1 obiad - 40 zł
za 2 noclegi i 2 obiady - 60 zł

Domyślnie obiady są w sobotę i niedzielę, istnieje możliwość wykupienia obiadu dodatkowo w piątek, z tym że musi się uzbierać przynajmniej kilkunastoosobowa grupa, koszt 1 obiadu 15 zł. Bardzo proszę o informację w temacie , na PW lub telefonicznie o chęci wykupienia dodatkowego obiadu w piątek 27-go.

Jak widać domki Brda pozostawiają wiele do życzenia, ale przynajmniej jeden zostanie przygotowany na zlot, wysprzątany i zapatrzony, na dole w 4 łóżka na piętrze w 3 łóżka (2+1).

Na terenie ośrodka zostanie też przygotowana i wysprzątana wspólna umywalnia z toaletami.

Jeszcze co do nowych informacji to prócz pinsa 3D każdy uczestnik otrzyma też naklejkę foliową laminowaną.

W nowych domkach są kuchnie gazowe i czajniki elektryczne, nie ma natomiast garnków, patelni czy innych naczyń, to należy mieć ze sobą. Ręczników i mydeł też nie dostaniemy, trzeba wszystko mieć własne.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Mi Panie kalafior, podejrzewam że będziemy bawić się tak, że można będzie spać i na podłodze (jak w remizie w Nowej Dębie ;) ).
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Przygotujcie latarki, jeśli znajdą się trzeźwi chętni na NHFT to może też strzelimy nocnika.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Oko »

Dzięki Robercie. Piszę się z największą chęcią na nocne strzelanie, a na wychylenie czegoś mocniejszego i ew. pogaduchy przyjdzie czas późną porą wieczorową . ;) :D
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
Awatar użytkownika
pawel 2171
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 851
Rejestracja: 31 lip 2006, 9:43
Lokalizacja: Otwock

Post autor: pawel 2171 »

No i super będzie nhft ;)
Walther + MTC
Awatar użytkownika
dagi40
Posty: 357
Rejestracja: 12 sty 2008, 23:39
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: dagi40 »

Roberto, ręcznik i mydło - ok, ale pościel będzie? Pytam poważnie :)

NHFT - superrrr!
Jeżeli włosy są ładne, to nie musi być ich k...wa dużo!
HW35, Walther LGM-2 PCP
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Ojtam, zawiniesz się w śpiworek i będzie jak za starych harcerskich czasów :D
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Nie, no jak by łóżka były bez pościeli to bym o tym napisał, odpowiadam jak najbardziej poważnie ;) .

NHFT tylko dla trzeźwych, przez to może się nie odbyć :lol:.
Na poważnie to może da się z soboty na niedzielę, bo z piątku na sobotę nie wierzę , że będziecie trzeźwi, zresztą sobie też nie dowierzam :D.

Pozdrawiam.
Robert.
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

a kiedy będą jakieś zgłoszenia na domki, bo ja ten bidniejszy, jeśli wolno :D
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Marcin nie wiem czy będziemy uruchamiać ten domek Brda.
Kilka osób, które wcześniej deklarowały się na przyjazd, do tej pory nie zapisały się na formularzu.
Ksiądz Marcin , kierownik ośrodka , chce nam udostępnić jeszcze jeden nowy domek, który jest jeszcze w remoncie po zalaniu, ale już go kończą i będzie dostępny dla nas w czasie zlotu.
Tak , że będzie dostępnych teoretycznie aż 56 miejsc w nowych domkach, teoretycznie bo część domków będę musiał zasiedlić 6 osobami, bo chyba nie będzie na tyle par na wersalkę dwuosobową.
Jednak i tak ze względu na to , że dostajemy ten dodatkowy nowy domek jest na ten moment luźno. Zapisanych jest 41 osób plus 3 osoby nie zapisane na liście, a zadeklarowane. Miałem takich osób 4, ale jeden się dzisiaj wycofał. Jak tak dalej pójdzie to za chwilę jeszcze może okazać się, że będę zmuszony dopłacać do interesu bo prosiłem aby przygotował przynajmniej 50 miejsc i za tyle zadeklarowałem się zapłacić.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Zrobimy na miejscu ściepe co byś nie musiał za dużo dopłacać ;)
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
pawel 2171
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 851
Rejestracja: 31 lip 2006, 9:43
Lokalizacja: Otwock

Post autor: pawel 2171 »

Damy radę :lol: ;)
Walther + MTC
Awatar użytkownika
Paweł 1983
Posty: 59
Rejestracja: 18 kwie 2016, 21:17

Post autor: Paweł 1983 »

Szkoda , że jako swierzak nie moge tam byc! :/ .Duzo ciekawych osob do poznania !!!! No i dobra imprezka mnie omija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paweł

Hatsan 90 QT SAS II gen -4,5mm
ODPOWIEDZ