Obrazek

Mistrzostwa Dolnego Śląska HFT 2014 - DYSKUSJA

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Wiecie co?
ŻENADA.
A czemu?
A temu. :PP

Były MŚie.. jakieś akcje z tłokami itp.. o ile dałem radę to opisałem co i jak się działo.. zapodałem wszystkie fotki jakie miałem i było..
postarałem się jak mogłem chociaż byłem jeden.. no dobra 2 sztuki były, ale mimut nawet Beaver nie jest.. Ale kilka zdjęć i jakiś opis powstał w ciągu paru dni..

A tu Wielka impra,"Mistrzostwa Dolnego Śląska HFT 2014".. Masa Beaverów organizowała, brała udział i co?
I psinco.
pare fotek bez opisu.. Kilka filmików które potem znikły.. a jak (podhakowałem.. ) linki to znikły bo najpierw na "Beaver side' mają być.. i autoryzację wcięło.. Sorki że zapodałem.. Naprawdę przepraszam, ale chciałem dobrze..
Ale teraz dupa z tego i tak jest.
Ja osobiście żyję już zawodami w Oldham i nie interesują mnie już MDŚ.
Ani fotki, ani filmy.. za późno.
Kiepsko Panowie. Kiepsko.
Daniel zrezygnował.. Wy nabieracie wody w usta.. MDŚ wyglądają jak ostatni krzyk łabądzia..
No po mojemu to do dupy to wygląda to wszystko.
Mam znaczek Beaverów w podpisie bo zostałem zaproszony Honoris causa.. ale się qrde zastanawiam qvo vadis bober.. qrde.. no..?
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Mamutowicz pisze:Wy nabieracie wody w usta.
Tak będzie najlepiej ale jak mnie jeszcze kto wq........ to wywalę otwartym tekstem i tylko wstyd pozostanie na wieczność .
Mamutowicz pisze:MDŚ wyglądają jak ostatni krzyk łabądzia
i tu się grubo mylisz , nie martw się będziesz miał gdzie przyjechać i spróbować wygrać .
Z naciskiem na słowo spróbować bo powoli wracam do formy i zrobię nad Tobą cztery punkty przewagi , czyli remis będzie . A zremisować z mistrzem to ............ to tak jak bym wygrał . :PP
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

No oby Krzysiek.. Oby.. Ja tam nie mam nic przeciwko dostaniu po dupie,,
przedwczoraj w Oldcham wystrzelałem 50pt i myślałem że błyszczę.. ale zblakłem jak zobaczyłem tabelkę wyników.. raptem 14 miejsce.. od końca.. :hihi:

A tak szczerze?
Chciałem sie zalogować na "Strefę Beaver".. i czekam już grubo ponad tydzień na "autoryzację"..
mam to gdzieś już teraz.
Takie drobiazgi potrafią zniechęcić.. Na prawdę.
Opisu.. recenzji.. wrażeń .. nie ma do teraz..
Szamańska figurka "26" .. czy jakoś tam.. parę słów i tyle..
Fajnie było...
Jak na ponad 80 uczestników, to na Tawernie i beżowym łącznie mniej wrażeń niż po ostatnim pikniku w zeszłym roku.. .. jakieś embargo na informacje czy co?
Krzysiek.. może powinienem to na PW pisać, ale ja mam już dość zbywania i odsyłania do "czynników"..
Może i MDŚ wyszły fajnie, ale oprawa PO MDŚowa wyszła do dupy i tyle.
Z filmami, fotkami i opisem na czele włącznie.
:PP

Ps.
Jakby ktoś nie wiedział o co mi się rozchodzi, to ja prawię o tym, że po takiej dużej imprezie organizator powinien zapodać ładną recenzję, opis, fotoalbum, cokolwiek.. tak, żeby tym co nie byli/nie mogli być, się od czytania/oglądania miętko zrobiło na tyle, żeby następnej impry nie odpuścili..
A po MDŚach konkluzja jest taka:
Było fajnie.
Zajetrudna figurka 26.
Suuper żarcie.
:)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

No co mam Ci powiedzieć coś gdzieś umknęło i wyszło jak wyszło ale krzyżem pokutnym leżeć pod sosna na strzelnicy nie będę .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Ty.. ale ja nie chcę żebyś leżał pod sosną.. znaczy.. chyba że sosna jest palikiem akurat.. ja nie mam pretensji akurat do Ciebie.. no, chyba żeś się jedyny Beaver ostał a ja znowu mam braki w informancjach.. :hm:
troche głupio mi się tak ostro wypowiadać samemu bobera w podpisie mając.. ale mnie z Wami nie było i nie miałem wpływu na nic.. Ale tym bardziej mi zależy żeby coś się ruszyło, bo na razie to wygląda jak u mnie koło garażu pod rynną beczka z deszczówką i idnymi takimi.. Stagnacja po prostu.. ale ta stagnacja brzidko że tak powiem trąci.. :?
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Mamutowicz pisze:Chciałem sie zalogować na "Strefę Beaver".. i czekam już grubo ponad tydzień na "autoryzację"..
Piotrek, a może najpierw się zarejestrujesz... W naszym systemie Ciebie nie ma :nie:
Wyślę Ci na PW instrukcję.
Mamutowicz pisze:Jakby ktoś nie wiedział o co mi się rozchodzi, to ja prawię o tym, że po takiej dużej imprezie organizator powinien zapodać ładną recenzję, opis, fotoalbum, cokolwiek..
Wyobraź sobie, że my pracujemy i mamy też sporo innych zajęć. Jak się znajdzie czas to się to wklei, ale Twoje pretensje są nie na miejscu :!: Nie wiem co się z Tobą dzisiaj stało, że takim sarkazmem ziejesz, lecz opluwanie grupy za brak zdjęć i takie tam to chyba nie jest w porządku co ?
W każdym razie grupa działa sprawniej niż dawniej, a na więcej informacji musisz poczekać. Mam nadzieję, że to zamyka ten wątek...
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Jaro pisze:[...]Piotrek, a może najpierw się zarejestrujesz... W naszym systemie Ciebie nie ma :nie:[..]
jak napisałem - czekam na autoryzancję.
Jaro pisze: Wyobraź sobie, że my pracujemy i mamy też sporo innych zajęć. Jak się znajdzie czas to się to wklei, ale Twoje pretensje są nie na miejscu :!: Nie wiem co się z Tobą dzisiaj stało, że takim sarkazmem ziejesz, lecz opluwanie grupy za brak zdjęć i takie tam to chyba nie jest w porządku co ?[..]
Nie wiem czy zieję smarkazmem czy nie, ale nie opluwam nikogo.
Mam tylko nadzieje dać Wam małego kopa do działania.
3 tygodnie od takiej dużej imprezy bez jakiegoś konkretnego komentarza ze strony orgazminatorów to po mojemu duże zaniedbanie..
Fakt faktem, że opisy imprez to nie jest jakiś standard, ale wszyscy na forum żyliśmy ta imprezą mimo, że większość z nas nie mogła być.. :/
Poza tym - praca to ważna rzecz, ale ja np na emeryturze jeszcze nie siedzę, a jednak znajduje trochę (może nawet za dużo) czasu na to żeby trochę poklikać.. a wlepienie fotek czy jakiś mały opis nie zajmuje aż tyle czasu.
Może faktycznie zbyt natarczywie się domagam informacji..
Uzbrajam się więc w cierpliwość i będę ta cierpliwością siał na wszystkie strony teraz..
:lowca:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Mamutowicz pisze:Może faktycznie zbyt natarczywie się domagam informacji..
Uzbrajam się więc w cierpliwość i będę ta cierpliwością siał na wszystkie strony teraz..
No i na tym zakończymy temat :lol:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Miszaa
Posty: 401
Rejestracja: 31 lip 2012, 19:22

Post autor: Miszaa »

Kryste Panie......
Gdzie jest sens tego wszystkiego? ile jeszcze to wszystko będzie trwało?
rozdział w życiu skończony
ODPOWIEDZ