Obrazek

Zawody Hunter Field Target "Beavery" 2013-dyskusja

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Zaczynamy zabawę z torem o 14 .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

To się uwijacie, żebym miał do czego strzelać jak przyjadę :cisza: Powinniśmy się pojawić przed godziną 17.00
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
arturd
Posty: 7
Rejestracja: 26 lut 2013, 20:47

Post autor: arturd »

Dany108 mam pytanko, planuję dojechać jutro czy znajdzie się jedno miejsce na namiocik ?
Chętnie bym pomógł przy rozkładaniu toru ale przyjadę pod wieczór.
arturd
Posty: 7
Rejestracja: 26 lut 2013, 20:47

Post autor: arturd »

Jasne ze będzie taka moźliwość. Strefa namiotowa jest wyznaczona a tojtoj już będzie. Rano przywiozę wam kawę ;)[/quote]



Super :) Dzięki
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Dany108 pisze:Mówisz o postrzelaniu z KBKS
Ty wiesz ilu chętnych będzie :?: . Przecież amunicji zabraknie . :lol: Ty to masz długi ozór :maruda:
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
sharg_pl
Posty: 75
Rejestracja: 13 lis 2012, 16:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sharg_pl »

Witajcie, na zawodach będziemy, przywieziemy także kilka wiatrówek do pomacania.

Jeżeli chcecie coś kupić, jest możliwość odbioru na zawodach, wa takim przypadku proszę o złożenie zamówienia dziś do godziny 16:00 na www.sharg.pl wybranie odbioru osobistego i dopisanie w komentarzu do zamówienia "Beavery" 2013
Nie sprzedajemy na forum - o towar pytaj w Twoim lokalnym sklepie
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Jeżeli komuś zalega pudełko ze śrutem Exact 4.51 chętnie odkupię.... Właśnie sprawdziłem zapasy i niewiele go zostało ;(

[ Dodano: Pią 17 Maj, 2013 23:16 ]
Najnowsza relacja z wielkiej imprezy:

1. Wesoły autobus dojechał
2. Kociołek Oko się skończył / miód w gębie /
3. Komary w Górze wściekle atakują. Trwa nierówna walka
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
patrykd
Posty: 14
Rejestracja: 17 wrz 2008, 13:41
Lokalizacja: Poznań

Post autor: patrykd »

Podziękowania dla organizatorów. Jak zwykle świetnie się bawiłem.
Fajnie popisali się też sponsorzy! - Podziękowania!
Do zobaczyska na kolejnych zawodach !
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Klimat tych zawodów był, faktycznie niepowtarzalny. Jak zwykle na Beaverach ;)

Ogromny wysiłek organizatorów / Dany108. Yamrt, Misza i reszta / zaowocował bardzo dobrą imprezą. O wyśmienitą atmosferę zadbali wszyscy uczestnicy.
Tor był, bardzo trudny i wymagający nawet dla najlepszych strzelców, dlatego szczególne gratulacje należą się zwyciężcom, poszczególnych konkurencji.

Niezwykła była ilość nagród jakie ufundowali sponsorzy, włącznie z karabinkiem sprężynowym :king:

Życzyłbym sobie by na każdych zawodach, niezależnie od ich rangi, można było tak wypocząć i spędzić czas z sympatyczną ferajną. Jestem przekonany, że następna impreza będzie jeszcze lepsza.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
wawool
Posty: 118
Rejestracja: 22 wrz 2009, 10:55
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: wawool »

Wyrazy uznania dla Organizatorów za świetnie przygotowane zawody. :up: Miło było Was poznać.
Dziękuję uczestnikom "wesołego autobusu" za panującą atmosferę, a szczególnie kierującym za bezpieczną jazdę.
Steyr LG 110 FT + BN, AA S400 + BE 4200 6-24x40SF, FWB 300S, FWB 100, HW30, CP99, SSP-250
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:) Miło było poznać "nowych", spotkać "starych" i osobiście poznać sponsorów, którzy wspierają nasze poczynania związane z dobrą zabawą i wypoczynkiem w "pięknych okolicznościach przyrody". Wszystkim bardzo dziękuję, a kto nie był, niech żałuje :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1675
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Zabawa była przednia :) Wielkie brawa dla organizatorów :up: Zaszaleli też sponsorzy. Prawie każdy dostał jakiś upominek (a gdy zabrakło tych najbardziej pożądanych, odpowiedni ludzie potrafili załatwić jeszcze jedną, "specjalną" sztukę :hihi: ). Ale najważniejsze, że poznałem masę wspaniałych ludzi. Dzięki wszystkim :) Zdecydowanie najlepsze zawody, na jakich byłem ;) Do zobaczenia na kolejnych
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
b3n0
Posty: 146
Rejestracja: 02 sty 2010, 1:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: b3n0 »

Dziękuję organizatorom za świetną zabawę, koleżeńską atmosferę, a sponsorom za upominki. :D Super było poznać nowych ludzi, spotkać starych znajomych, a przede wszystkim "odjechać" pierwsze zawody :D Panowie, szacun za organizację i świetny tor, jaki zbudowaliście, wyobrażam sobie ile to roboty i czasu kosztowało + ta nierówna walka z chmarami moskitów ;) Dziękuję chłopakom z grupy Beaver za świetne zawody, Jarkowi i Rysiowi za pokaz strzelania czarnoprochowego (do dziś piszczy mi w uszach;)), Kubusiowi za dowiezienie nas tam i spowrotem w jednym kawałku, a Wisiorowi, że mnie namówił na wyjazd :D Czekam na kolejne zawody i pozdrawiam wszystkich zlotowiczów!
TX200/DOT
Obrazek
Awatar użytkownika
grossus
Posty: 426
Rejestracja: 16 gru 2007, 20:51
Lokalizacja: Zalasewo
Kontakt:

Post autor: grossus »

A wyniki można poznać? :)
Wielkopolskie Stowarzyszenie Strzelectwa Terenowego STRZELEC
http://www.wsststrzelec.pl/
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

Wielki szacun dla organizatorów za trud włożony w organizację wspaniałych zawodów.
Grupa Beaver pokazała klasę. Mnóstwo dobrej zabawy za niewygórowaną cenę. Widać, że zawody były zorganizowane z sercem i pasją. Bawiłem się wyśmienicie.
Miło było poznać wiele osób z drugiego końca kraju osobiście.
Dziękuję Arturowi i Kacprowi za miłe towarzystwo na torze i za to, że musieli znosić moje "umęczone" towarzystwo. Dzięki Antoś za krzesełko :lol: , bez niego nie byłbym wstanie wziąć "czynnego" (czynnego to i tak za dużo powiedziane) udziału w zawodach. Noc była za krótka 8) albo zawody za wcześnie - hehe.
Misza naprawił mi słuch - na torze gwizdnął mi za plecami tak głośno, że nawet tupot much i komarów przestał mi przeszkadzać.
Tak powinny wyglądać wzorowe zawody. Zero spiny, dużo życzliwości zawodników i dobrego humoru.
Wesoły autobus - częściej będzie odwiedzał takie imprezy.
Dzięki wielkie pasażerom wesołego autobusu, za skrócenie czasu dojazdu. To był moment ... Nawet nie wiadomo kiedy byliśmy na miejscu.
Przy okazji dowiedziałem się, że moja lodówka turystyczna jest wegetarianką i nie lubi mięsa. Wędliny i konserwy leżały na siedzeniu a w lodówce był tzw. asortyment inny.

Grupa Beaver - RULEZ
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ