Obrazek

3-dniówka na strzelnicy w Tarnobrzegu.

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

Nie dane mi było zastać dłużej niż godzinę, ale domyślam się, że wieczorem bawiliście się świetnie. No cóż takie życie. Ja od wczoraj wieczór jeszcze w pracy jestem. Odrabiam za kumpla i za siebie bo mi godzin brakło na koniec miesiąca. Aż żal było Was opuszczać, ...ech towarzystwo było świetne. Ja muszę z miesięcznym wyprzedzeniem planować wolne. Może następnym razem ogłoszenie ukarze się trochę wcześniej?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Ja ju w domu.
Z Czupkiem wyjeżdżaliśmy jako ostatni ;)

Te 48 godzin w Waszym towarzystwie to prawdziwy reset mózgu (jak to mawia kolega dębowy zdaje się).
Nocne wypady po drewno (dzięki temu, że mlodyferel obsługiwał maczetę to nikt nie stracił żadnej istotnej części ciała :hihi: ), kapitalny bimberek Dagiego, pyszne żarcie (sałatki, placki itd.), non-stop palący się kominek a przy nim wszyscy pogrążeni w pogaduchach, patriotyczna muzyka :lol:
Ja to nawet w pierwszy dzień, jako nadworny śpioch, wysiedziałem do 3:00 w nocy ;)
Jeszcze raz dzięki WSZYSTKIM, którym chciało się, nie raz kawał drogi, przyjechać i dobrze się bawić.

Pozdrawiam

T.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2012, 15:47 przez tomaschek, łącznie zmieniany 1 raz.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Melduje się, że Grześ dostarczył mnie w całości, bez widocznych uszkodzeń do domu :]
Zlot, jak zawsze udany... może bardziej kameralny niż wcześniejsze.. ale każdy jest niezapomniany :]

Organizacja jak zawsze na Tawernianym poziomi, podziękowania dla wszystkich i Pana Krzyśka za udostępnienie ostrej :]
Dla ciebie Grzesiu, szczególne podziękowania, za transport, współprace i cierpliwość dla marudnego Pasażera ;p (P.S. - wrzuć foty na serwer)
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Ciemno, zimno, do domu daleko, świece do wymiany... Dzięki Czupek za kable ratujące życie :D Akumulator kręcił, samochód nie palił :/

Dzięki za wspaniałe 2/3 dni, za strzelanie, za śmiechy, za towarzystwo (w sobotę z Pawłem patrzyliśmy zdziwieni jak wszyscy już śpią)

Dzięki Mirek za mamranie po drodze :D

Zdjęcia wrzucę później, mam teraz małe zamieszanie w związku z końcem zbiórki pieniędzy na Dom Dziecka w Łopuszce Małej, na Motomikołaje w które jestem zaangażowany i mamy teraz mały młyn, tym bardziej, że uciekłem na 3 dni do Was :D

Było super, załadowałem "baterie", tak, że powinno mi wystarczyć do następnego zlotu :D
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
Red
Posty: 1126
Rejestracja: 25 mar 2010, 13:13
Lokalizacja: Zamość/Leicester

Post autor: Red »

My również dotarliśmy bezpiecznie do domu.
Dziękujemy wszystkim serdecznie za wspólnie spędzony miło czas, do zobaczyska na następnym zlocie :)
Szczery jestem, uprzejmy bywam
Μολων λαβε
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

Czym w sobotę napoiliście Pamułę? Miał do mnie do pracy wpaść w niedzielę rano. A przyszedł ledwo żywy jak już ciemno było! Oj musiało być świetnie na strzelnicy :lol:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Pamuła przecież się ewakuował o Baaardzo przyzwoitej godzinie.. MałaŻonka go zabrała Nam ;/
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

To musiał zabłądzić w drodze do domu :D
-------------
Robert, dałem Markowi do wypróbowania do sharpsa spłonki z pocisków 22 zamiast kapiszonów. PuMa wali ze swojego sharpsa z tych spłonek, że ho ho. Detonacja jest lepsza.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Że się Marek dał... to rozumiem, ale, że Wy Go puściliście :nie:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Pamuła
Posty: 386
Rejestracja: 21 lut 2010, 10:08
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Pamuła »

Jaro pisze:Że się Marek dał..
Dał,nie dał...efekt końcowy był taki,że trafiłem do domu na "zlot czarownic"(koleżanki żony)i kontynuowałem wchłanianie C2H5OH otworem gębowym do godziny czwartej rano.
QB-79+Gamo 6-24X50 AOE
Deerhunter 0.45 (Luśnia)
Myśl miesiąca:
Głupota wymaga strzelby i szpadla
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Mirek, jak zamykasz oczy to jeszcze głowę odwróć w prawo, tak się lepiej trafia :lol:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Oko jak już ;p prawe mam wiecznie otwarte ;p śpię nawet jak skowronek ;p
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

Dzięki wszystkim za towarzystwo, chociaż krótkie ale bardzo bogate w treść :)
Junior połknął bakcyla strzeleckiego i zapisany już na zawody w ND, wypróbowaliśmy dokładnie nasz nowy nabytek i z opinii obecnych tam ekspertów wyszło że jest trzaśnięta uszczelka, czyli mamy jasność i w ogóle ogólnie jak zawsze było super :)
Do następnego ;)

PS. Tomek mi mówił na PW żebym za rano nie przyjeżdżał żeby się nie przestraszyć, i w pierwszej chwili po przybyciu gdy panowała taka grobowa cisza w budynku strzelnicy, wyobrażałem sobie krajobraz po bitwie z głowami w sałatkach i i ciałami rozrzuconymi po całej sali kominkowej śpiącymi gdzie popadnie, wchodzimy a oni sobie kulturalnie herbatkę piją i parówki wcinają, :lol:
Szacun Panowie i Panie bo po ilości pustego szkła które tam widziałem mogłoby wyglądać to tak jak sobie wyobrażałem na wstępie :D
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

Jak już wspomniałem w samochodzie, to świetnie, że mamy taki obiekt, przychylność ze strony miejscowych władz, a zwłaszcza, karwia, chętnego organizatora! :D
Brak tym razem zawodów w żaden sposób, karwia, nie umniejszył tego wydarzenia, karwa ;)
Marcin chcesz bana za you?
ODPOWIEDZ