Obrazek

Piknik Zimowy FHC Wrocław 21.01.18

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Piknik Zimowy FHC Wrocław 21.01.18

Post autor: Qbuś »

Konkludując, kolega "trochę" się przyznał do błędu, dowalił, to dowalił - trudno (nie on pierwszy i nie ostatni), może ta sytuacja nauczy nas wszystkich czegoś dobrego (może już nauczyła).
Kol. Mordimer nie ma daleko na Dolny Śląsk, jak będzie chciał i poda konkretniejsze namiary, na pewno znajdzie się sposób, aby mógł się z nami spotkać 8) i wziąć udział w zawodach (zobaczy co i jak na własne oczy), czego mu życzę i zapraszam :D .
Obrazek
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Piknik Zimowy FHC Wrocław 21.01.18

Post autor: unkas »

No to już chyba wszystko napisane , od siebie dodam , Kolego Mordimer (tu na forum unikamy panowania sobie) jeżeli już wspomniałeś o tym to tak jak napisał Zagorek , pooglądaj zdjęcia z zawodów to zobaczysz na nich ludzi z różnymi niepełnosprawnościami , i nikt ich na zawodach nie odrzuca wręcz przeciwnie , często tory budowane są tak żeby oni też mogli na nich strzelać .
Jeżeli chodzi o mnie to wiedz że od 12 lat jestem na rencie i jak widzisz jakoś nie przeszkadza mi to w strzelaniu (szczególnie w plecy ;) :D :D )

Tak więc nie użalaj się nad sobą tylko dupe w trok i na zawody , wtedy będziesz przynajmniej wiedział o czym piszesz .
janusz22551

Re: Piknik Zimowy FHC Wrocław 21.01.18

Post autor: janusz22551 »

I poczułem się w obowiązku, napisać w tym temacie. Kolego Mordimer, to ja jestem tą osobą niepełnosprawną, o której kilka razy wspomnieli koledzy. Bardzo mi przykro, że doszedłeś do takich wniosków :?
Mordimer pisze: 27 sty 2018, 23:53 Nie jestem "naj..." Może jestem głupi. Nie bywam na zawodach strzeleckich przez trudną sytuację materialną i zdrowotną. Nie mam nawet wiatrówki. Kiedyś strzelałem w LOK Szprotawa. Tylko Kpn 10 m i KBKS. Bez sukcesów. Czytając Wasze forum byłem pewny, że mam kontakt z sympatycznymi i życzliwymi strzelcami. Po raz kolejny przekonałem się, że jak niepełnosprawny to "głupol" Boli. Ktoś napisał "powinien przeprosić" Za co ?
Zapewne nawet nie wiesz, jak bardzo w tym jednym zdani (podkreślonym), uraziłeś kolegów i koleżanki :/ W linkach możesz sobie zobaczyć i przeczytać, jak ta grupa ludzi traktuje osoby niepełnosprawne.
https://www.youtube.com/watch?v=bl1UfP9 ... e=youtu.be
viewtopic.php?f=8&t=14450
viewtopic.php?f=71&t=14553
Na ten karabinek, dłuuugo nie mógłbym sobie pozwolić.
Dodam tylko jeszcze, że to było nasze pierwsze spotkanie, gdzie mogliśmy poznać się osobiście. Do tego momentu, znaliśmy się tylko z forum. Teraz staram się być na większości imprez organizowanych przez tą grupę, bo po pierwsze- świetnie się tam bawię, a po drugie- czuję się tam jak ktoś normalny, a nie niepełnosprawny.
Z Piotrusiem (Unkasem), miałem okazję postrzelać na kilku zawodach FHC, i jest to chyba jedna z ostatnich osób, które pozwoliły by sobie, na jakiekolwiek uchybienia w regulaminie.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2018, 19:42 przez janusz22551, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Re: Piknik Zimowy FHC Wrocław 21.01.18

Post autor: misioooo »

diacon-fox pisze: 28 sty 2018, 0:26 Bo tacy jesteśmy...mili, sympatyczni (poza kamazkiem, on jest CSem), pomagamy sobie nawzajem tworząc swoistego rodzaju strzelecką rodzinę (choć troszkę patologiczną) :)
Dobre!

I pomagamy sobie - wszak wiemy doskonale, że "zimną ręką się źle robi" a zakopanego trupa ciężko się odrzuca i takie tam ;P
ODPOWIEDZ