Obrazek

Sharp innova

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koruss89
Posty: 214
Rejestracja: 27 kwie 2010, 20:49
Lokalizacja: Łapy

Post autor: koruss89 »

Ja powiem tak jak mialem scharpa to co w nim mi sie podobalo to brak odrzutu oraz cichutki no i celny . Wada jest te pompowanie , nie jest ciezko ale szybko sie nudzi . Wykonanie jest dosc kiepskie ;(
W dyszkę i do przodu ;))
Kral 02 Wood 4.5 Gamo 9x32
Sharp innova 5.5 Leapers 3-9x32 AO .
Cros357
Awatar użytkownika
snajperzysta1
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2011, 16:12

Post autor: snajperzysta1 »

Jeśli chodzi o innove i tak jak napisałeś na innym forum potrzebujesz jej do puszkobujstwa to się na pewno nada bo jakimś cudem za te pieniądze ma nie złą lufę -jest dobrym karabinkiem rekreacyjnym. Wiadomo że były egzemplarze wadliwe cóż.. Ja ze swojej spokojnie klepie puszkę z tych 40 metrów o których pisałeś i to nie jest żaden wyczyn dla jej możliwości. Co prawda jej wadą jest blok z tworzywa ale do puszkobicia wystarczą Ci 4 pompki na tych dystansach, i to na pewno nie skróci mu życia. Po wyjęciu z pudełka warto nasmarować tłoczek pompki, co jest możliwe bez rozbiórki - chyba że lubisz. Oczywiście ma przedmuchy ale po wyjęciu tez da się pykać
Obrazek
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Post autor: Dieselman »

a czy nada się taki smar bo mam w garażu http://allegro.pl/lotos-smar-lt-43-lozy ... 29118.html
Awatar użytkownika
koruss89
Posty: 214
Rejestracja: 27 kwie 2010, 20:49
Lokalizacja: Łapy

Post autor: koruss89 »

A co chcesz nim smarowac ??
W dyszkę i do przodu ;))
Kral 02 Wood 4.5 Gamo 9x32
Sharp innova 5.5 Leapers 3-9x32 AO .
Cros357
Awatar użytkownika
snajperzysta1
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2011, 16:12

Post autor: snajperzysta1 »

Nie wiem nie znam się na smarach - ja używam 2-3 krople oleju syntetycznego i nawet zimą się lekko pompuje :king:
Obrazek
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Post autor: Dieselman »

no tłoczek pompki jak radził snajperzysta1
Awatar użytkownika
koruss89
Posty: 214
Rejestracja: 27 kwie 2010, 20:49
Lokalizacja: Łapy

Post autor: koruss89 »

a to sie nie nada najlepszy to jest silkonowy i jak naciagniesz to masz tam mala dziurke w ktora wkraplasz ten olej . Jak cos zle napisalem to prosze o edit
W dyszkę i do przodu ;))
Kral 02 Wood 4.5 Gamo 9x32
Sharp innova 5.5 Leapers 3-9x32 AO .
Cros357
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Post autor: Dieselman »

hmm to do wkraplania się nie nadaje bo ma konsystencję musu ale jakby podgrzać to nie wiem, ale to chodzi o tą dziurkę co srut w nią wchodzi czy jak rączkę się złoży to jeste szczelina
Awatar użytkownika
koruss89
Posty: 214
Rejestracja: 27 kwie 2010, 20:49
Lokalizacja: Łapy

Post autor: koruss89 »

jak odciagniesz raczke naciagu to wyjdzie tloczek i tam jest taka dziurka , nie wiem jak to wytlumaczyc :hm:
W dyszkę i do przodu ;))
Kral 02 Wood 4.5 Gamo 9x32
Sharp innova 5.5 Leapers 3-9x32 AO .
Cros357
Awatar użytkownika
snajperzysta1
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2011, 16:12

Post autor: snajperzysta1 »

Smar sie nie sprawdzi zimą.. ale jak już się upierasz to napewno wtłoczysz go strzykawką. Przez ten otworek po lewo na zdjęciu

Obrazek

Otworzysz ramię pompki to zobaczysz
Obrazek
Awatar użytkownika
koruss89
Posty: 214
Rejestracja: 27 kwie 2010, 20:49
Lokalizacja: Łapy

Post autor: koruss89 »

I o to ta dziurka . Olej silkonowy najlepiej w strzykawkę z igla i wkraplasz
W dyszkę i do przodu ;))
Kral 02 Wood 4.5 Gamo 9x32
Sharp innova 5.5 Leapers 3-9x32 AO .
Cros357
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Post autor: Dieselman »

najwyżej zainwestuje w ten olej silikonowy
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

Nie chce nikogo zrazić ani urazic, ale zajechalem 2 innowy i czuje sie wywolany do tablicy ;)
Moje odczucia są mieszane, bardziej niestety negatywne.

Po pierwsze jest to zabawka, raczej dla kogos kto jest ciekawy jak strzela sie z bez odrzutu.
Typowo chinskie ustrojstwo, kiepska miekka stal, niedokladne wykonanie, drewienko tak miekkie ze można spokojnie rzeźbic paznokciem. Obydwa karabinki ktore kupilem mialy lufe z podlej jakosci gwintem, nie wszystkie nitki gwintu byly ciagle na calej dlugosci lufy, masa zadziorow i sterczacych wiórów.

Przy pompowaniu jęczy i piszczy, wszechobecne luzy. Staralem się dorobic pierscienie slizgowe do tloka, by zminimalizowac luz - oczywiscie okazalo się ze korpus nie jest jednakowej srednicy na calej dlugosci, ani nawet nie jest w przekroju okręgiem :maruda:

Tłok na sucho chodzi z wyraznym oporem i kiepsko spręza bo energia strzalu jest niska, po nasmarowaniu olejem silikonowym sprezanie jest ok, ale powoli pogarsza się za każdą serią pompowań. 200 strzalow przy 6 pompkach i w komorze tloka sachara :/

Obydwa moje karabinki mimo korony lufy puszczaly srut w taki sposob ze jego tor lotu przypominal świderek :zdziwko: Zjawisko nasilalo się w okolicy 4 pompki, mniej lub wiecej i tor lotu byl juz coraz bardziej prosty... Tłumik też zmienial punkt trafienia, zamieniajac tlumiki pomiedzy wiatrowkami tez mialem rozne efekty :?


Zaleta tego tupu konstrukcji jest mozliwosc prawie plynnej regulacji energi, po dorobieniu oringu w tylnej czesci glowicy i zablokowaniu zaworu bezpieczenstwa w tloku przy 10 pompkach mamy ok 30J (kal 5,5) :!: I to przy zerowym odrzucie :)
Jest to jednak inna zabawa niz ze sprezyna i nie koniecznie kazdemu się spodoba ;)



Zrezygnowalem z tego karabinku przez jego kiepskie wykonanie i zbyt wiele zmiennych ktore trzeba by wziąść pod uwagę by celnie strzelac. Osobiscie jesli mialbym za niego dac choćby 250zł dolożylbym i wziol ktoregoś z nowych Hatsanow z nowym spustem. Jakośc wykonania bije na glowe kazdego sharpa.

pozdrawiam
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Post autor: Dieselman »

Jestem sceptyczny co do wszystkich wypowiedzi i dlatego się pytam dlaczego inni się nie skarżą
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Dieselman pisze:Jestem sceptyczny co do wszystkich wypowiedzi i dlatego się pytam dlaczego inni się nie skarżą
Może dlatego, że tego nie kupili :hm:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
ODPOWIEDZ