Obrazek

Sharp innova

Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Niestety nie wiem gdzie kupić :?
Dlatego napisałem, że Angole
Starszy_Pan pisze:mają całkiem pokaźne zapsy magazynowe
niestety same tzw. normale -> śrubki, nakrętki, kołki, uszczelki, sprężynki i mam podejrzenie, że nieryginalne.
Poszukaj u importera : chyba firma S.... z Piaseczna, ja co prawda kupowałem w Nowym Dworze, ale nie podejrzewam, żeby sami Sharpy z Chin ściągali :nie:
Jak nie to spróbuj przez Google np. : "Innova 1210, barrel 4,5 , spare parts"
Albo na stronce producenta wersji Sharpa z Indonezji (co prawda to chyba odpowiednik 1110 z 20" krótką lufą ) :
http://www.cannon-air.com/index.html
W ostateczności Chiny, ale po mojej z nimi korespondencji - wątpię :nie:
http://www.zoscn.com/prod...Name=hot%20sale
A o Umarexie Jagd myślałeś :?:
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Jak napisał tak zrobił. TEST MŁOTKA.

http://nasze-wiatrowki.pl/viewtopic.php?p=20734#20734
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Znów padło na mnie ;) - odświeżam temat.
Chodzi mi po głowie ( albo obok mnie ) przeróbka Sharpika 1210 na wersję 1380, czyli z boczną dźwignią naciągu. Powinno to być dość proste - obrócenie pompki o ok 120 stopni w prawo. Coś mi świta, że ktoś już coś takiego zrobił - nie pamiętacie kto, :?: bo ja mam sklerozę :maruda:
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

No w miarę proste,wiercimy otworek na kanał i obracamy pompkę.ktoś to zrobił w temacie na beżowym forum.
Myslałem żeby se takie coś zapodać w swoim ale w sumie po co,ani lżej(chyba że odrazu wydłużymy dzwignię) nie będzie ani wygodniej (chyba) ani celniej ani mocniej więc odpuściłem :bobas: .
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Trzeba też uszczelnić jakoś stary otwór w pompce, założyć "ósemkę" na lufę. Co do przedłużenia dźwigni - to można, ale niewiele chyba max 10 cm, bo więcej będzie przeszkadzać, ale i tak trzena dorobić nową dźwignię. Kolbę trzeba jakoś skręcić (skleić) i zamocować z przodu - chyba do "ósemki". Szkoda, że nigdzie, oprócz stronki chińskiej, nie ma porządnych fotek 1380, coby popodglądać :maruda:
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

Siemka po dlugiej nieobecnosci ;)
Sprzedałem HW ale razem z nim nie wyzbylem się potrzeby posiadania czegokolwiec co chociaż strzela;)
Nie mam zamiaru znów inwestowac duzych pieniędzy i padło na innnove,
Zalezy mi na dużęj ek i rozwałce, a za ~200zł chyba nic lepszego nie kupie :D

Jednak jeszcze ostatnio na allegro widzialem mod 1210 w drewnie (kal 5,5) za 205zł z przesyłką a dzis nie widze ;( Gdzie najtaniej mozna kupic powyzsze??
pozdrawiam
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
MarYOUsz
Posty: 21
Rejestracja: 07 sty 2009, 21:31
Lokalizacja: Targoszyn/Wrocław

Post autor: MarYOUsz »

Od tego samego licytującego wyrwałem 1210 w 4,5 w tej samej cenie :D Ale nie wiem, czy tak do końca jest się czym cieszyć - sharpik miał rysy na osadzie i polimerze szyny, jakby był już lekko używany... :?
Hatsan 80 STG mod. + PP 3-12x42 AO
Sharp Innova 1210 w drewienku
www.sekur.pl bhp, ppoż, szkolenia
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Witam koledzy po dlugiej przerwie i z góry przepraszam za odkopywanie.
Po dłuzszej eksploatacji,jakies uwagi?Solidna konstrukcja czy zbyt duzo nie zdzierzy?

Pozdrawiam ;)
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Cześć Seba ;)
Masz chyba najdłuższy temat na forum SKS na temat Sharpa. Chłopaki dorabiają metalową komorę i jest na chwilę obecną, ponad 30 chętnych :)
Czyli Sharp grzechu wart :hihi:
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Hmm,na alle z priorytetowo przesylka 1210 w polimerze wychodzi równo 2 paczki..Musze obczaic ten temat na SKS,dzięki ;)
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
koruss89
Posty: 214
Rejestracja: 27 kwie 2010, 20:49
Lokalizacja: Łapy

Post autor: koruss89 »

Witam ,Mam pytanko do Starszego Pana . Jak by mial Pan kupic jeszcze raz Sharpa to jakiego 1210model czy 1110 i dlaczego . Mogly by Pan napisac plusy i minusy obu modeli .Szukalem na roznych forach ale jakos nie jasno jest napisane ,poprostu bez konkretow .

Dziekuje i Pozdrawiam

[ Dodano: Czw 13 Maj, 2010 20:12 ]
Witam.Panowie jak zdjac drewniana (raczke) od pompki bo bedzie zmiana lakieru :D
W dyszkę i do przodu ;))
Kral 02 Wood 4.5 Gamo 9x32
Sharp innova 5.5 Leapers 3-9x32 AO .
Cros357
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Sharp Innova

Post autor: Dieselman »

no dobrze (wiem że to nie ten działa już) ale co sądzicie o sharpie innova, bo przekonuje się na pca



JARO: Szanuj innych i nie troluj w innych działach !!
Ostatnio zmieniony 15 maja 2011, 10:04 przez Dieselman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mirek_C
Posty: 289
Rejestracja: 07 kwie 2009, 19:52
Lokalizacja: Tbg/Snd
Kontakt:

Post autor: Mirek_C »

Akurat na tym karabinku się nie znam ale dostałeś już sporo odpowiedzi na ten temat.
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=792 ... c&start=15
Koledzy radzili Ci poczytać sobie o tym modelu.
Pozdrawiam,
Mirek
I strongly believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger!!
dawid87
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2011, 16:04

Post autor: dawid87 »

a co byś chciał wiedzieć o nim?
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Post autor: Dieselman »

no ajk on tam jest wykonany, czy ta pompka mi się za szybko nie zepsuje, czy ciężko się pompuje itp.
ODPOWIEDZ