Obrazek

Sharp innova

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
snajperzysta1
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2011, 16:12

Post autor: snajperzysta1 »

Moja Innova przed tuningiem wypluła około 10 tyś pestek potem po modernizacjach pękł korpus. Wiórów zadziorów nie miałem, nie piszczała nie stękała i jest bardzo celna do dziś :D
Obrazek
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Post autor: Dieselman »

No to ja już jestem głupi :glupek: jedni mówią tak drudzy tak
Awatar użytkownika
snajperzysta1
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2011, 16:12

Post autor: snajperzysta1 »

Bez wątpienia każda opina jest subiektywna :bobas:
Obrazek
Awatar użytkownika
koruss89
Posty: 214
Rejestracja: 27 kwie 2010, 20:49
Lokalizacja: Łapy

Post autor: koruss89 »

Ja swoja wlasnie kupilem od drozda ipo raz kolejny bym juz nie kupil. Sprzedalem ja na bezowym, po czym od razu pojawila sie na allegro ;)
W dyszkę i do przodu ;))
Kral 02 Wood 4.5 Gamo 9x32
Sharp innova 5.5 Leapers 3-9x32 AO .
Cros357
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

koruss89 pisze:Ja swoja wlasnie kupilem od drozda ipo raz kolejny bym juz nie kupil. Sprzedalem ja na bezowym, po czym od razu pojawila sie na allegro ;)
Taki juz los zabaweczek typu innova ;) Gdyby bylo to troszke masywniejsze, zrobione z wieksza precyzją i z lepszych materialów to byloby to godne uwagi, teraz jest jak jest :maruda:
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Post autor: Dieselman »

Ale kupując tego sharpa biorę to pod uwagę, chce tylko żeby było bezpieczne
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 646
Rejestracja: 15 maja 2010, 19:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Woytek »

drozdzu pisze: Gdyby bylo to troszke masywniejsze, zrobione z wieksza precyzją i z lepszych materialów to byloby to godne uwagi,
i kosztowało by przynajmniej 2 razy tyle... coś za coś.
AA Pro Sport BKL DOT
HW 97k
Crosman 3576
Hatsan 90 custom
Awatar użytkownika
snajperzysta1
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2011, 16:12

Post autor: snajperzysta1 »

Woytek pisze:
drozdzu pisze: Gdyby bylo to troszke masywniejsze, zrobione z wieksza precyzją i z lepszych materialów to byloby to godne uwagi,
i kosztowało by przynajmniej 2 razy tyle... coś za coś.

O to to to :king:

I dlatego właśnie sharp dzięki swojej celności i swojego rodzaju wykonaniem stał się obiektem mojej uwagi :D Jest idealnym materiałem dla domorosłych :PP
Obrazek
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 646
Rejestracja: 15 maja 2010, 19:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Woytek »

snajperzysta1 pisze:Jest idealnym materiałem
Raczej nie jest takim idealnym materiałem. Swego czasu się zastanawiałem nad nią ale jak policzyłem ile razy trzeba się namachać tą wajchą na jednym strzelaniu nawet rekreacyjnym... :zdziwko: to dałem sobie spokój. Takie klepanie przed każdym strzałem raczej szybko zniechęca.

Myślę, że ten filmik (pierwszy z brzegu) po 40s idealnie pokazuję jak wygląda obsługa w terenie :hihi: http://www.youtube.com/watch?v=pU5IVhhB ... re=related

Ale to co komu się podoba to kupuje.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, 20:55 przez Woytek, łącznie zmieniany 1 raz.
AA Pro Sport BKL DOT
HW 97k
Crosman 3576
Hatsan 90 custom
Awatar użytkownika
snajperzysta1
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2011, 16:12

Post autor: snajperzysta1 »

Sam napisałeś że coś za coś :lol:

nie trzeba butli, pompki ale trzeba majtać i odrzutu brak ;)
Mam ją już spory okres czasu i nonstop w użyciu, chwale sobie. Pisząc o materiale miałem na myśli domowych majsterkowiczów :cisza:
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, 20:57 przez snajperzysta1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Dieselman
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2011, 21:34

Post autor: Dieselman »

jedni wolą pamiętać o nabojach i butlach drudzy (np. ja) wolą pomachać łapą tak już jest
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 646
Rejestracja: 15 maja 2010, 19:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Woytek »

A sprężynowcy robią "ciach, pach" i gotowe ;)
AA Pro Sport BKL DOT
HW 97k
Crosman 3576
Hatsan 90 custom
Awatar użytkownika
snajperzysta1
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2011, 16:12

Post autor: snajperzysta1 »

Ale nimi rzuca :) ale co kto lubi
Obrazek
bartas1145
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2013, 0:45

Post autor: bartas1145 »

Witam wszystkich serdecznie jestem nowy na forum.
Mam takie pytanko chce kupić wiatrówkę sharp innova 4,5 mm obojetnie czy model, 1100 lub 1210,
gdzie można ją kupić proszę o pomoc pozdrawiam
Terni
Posty: 31
Rejestracja: 22 mar 2013, 0:40

Post autor: Terni »

Jeszcze parę lat temu było łatwo dostać sharpa innova na targu, bazarze. Teraz się nie spotyka tego sprzętu. Szukać można na Allegro. Duża szansa na znalezienie.

[ Dodano: Sob 02 Lis, 2013 00:47 ]
Sharp Innova, pomijając już materiał z jakiego jest wykonana ta wiatrówka, ma jedną wadę konstrukcyjną nie do usunięcia. Jest nią konstrukcja spustu. Trzpień zaworu opiera się na stalowej płytce z przewierconym otworem i strzał następuje po przesunięciu tej płytki tak, by trzpień wpadł w ten otwór. Zawsze jednak trzpień wpadając w ten otwór trze po jednej stronie i powoduje to wycieranie się kanału w którym porusza się ten trzpień. W konsekwencji z czasem robi się on eliptyczny. Wyciera się do dołu od strony spustu i do góry od strony wnętrza kartusza i powoduje że trzpień coraz bardziej schodzi z osi kartusza i zaczyna zacinać się po strzale w tylnym położeniu. Sprężyna powrotna nie wpycha go z powrotem do wnętrza kartusza, do czego przyczyniają się też opiłki których coraz więcej powstaje na skutek nieosiowej pracy trzpienia. A siły działające na trzpień przy pięciu pompkach są tak duże, że cała wiatrówka aż trzeszczy. Wycieranie się więc kanału w jednym tylko kierunku w takiej konstrukcji jest nieuniknione i to jest błąd konstrukcji tego karabinka.
ODPOWIEDZ