Obrazek

sharp innova 1210

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 226
Rejestracja: 22 sie 2010, 5:24

Post autor: maksik »

songoku177 pisze:Kolego ignaS a crosman 2100 to czasem nie plastik ?? z tego co wiem to karabinek plastikowy z odpustu ważacy 1,5 kilo:D
Dociążysz osadę, założysz lunetę-kloc i będzie 3.5kg ;)

Miałem C2100, w którym co nieco poprawiłem i strzelało się z tego bardzo fajnie. Nigdy nie strzelałem z sharpa, ale jak czytam powyższe wypowiedzi, to wygląda na to że Crosman bije Innove pod każdym względem.
- Spust twardy, ale bez przesady, dało się go nieco 'zmiękczyć',
- jak na zabawkę z odpustu C2100 jest bardzo celny,
- 10 pompek to dobre ćwiczenie, z reguły wystarczało 5-8,
- metalowa szyna,
- po założeniu mini tłumika własnej roboty, bardzo cichy.

W swoim musiałem skrócić lufę i miała coś koło 28cm o ile dobrze pamiętam. Karabinek stracił troche na mocy, ale nadal był celny, tyle że już nie na dystanse jak przed amputacją. Gumowy tłoczek miałem trochę wyrobiony, delikatne moczenie w benzynie i był jak nowy. Bez problemu można do C2100 dorobić drewnianą osadę. Ogólnie miło wspominam i polecam.

Obrazek Obrazek
Five shots one hole
kamryska1
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2018, 12:51

Re: sharp innova 1210

Post autor: kamryska1 »

Chciałbym odświeżyć temat, może ma ktoś do odsprzedania tani sprzęt ?
Awatar użytkownika
Bensa
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 127
Rejestracja: 07 sie 2017, 7:22
Lokalizacja: Lublin

Re: sharp innova 1210

Post autor: Bensa »

Ostatnio znowu wysypało na olx, ale i na beżowym", sharpami. Tyle, że głównie w 5,5.
Ceny z kosmosu. :zdziwko:
Ja zanabyłem też takiego w najsłuszniejszym kalibrze 4,5 (w identyczny zaopatrzyłem kumpla), ale za 150zł/szt. już z lupkami 4x32 i to nie z bazarku.
Sam pykam z tego na strychu na 7 do 10m. 2-3 pompknięcia wystarczają, a wtedy to spust nie za twardy i człowiek się nie omacha. Port ładowania na początku koszmarny, ale z czasem go ogarnąłem.
W pudełku na zapas dwa plasticzane systemy i pompka.
Generalnie za takie pieniądze, na taki dystans, do czystej rekreacji jak znalazł.
Bo w takich pieniądzach to alternatywą są tylko B coś tam. ;) :D
AA S400 + Vortex Crossfire II 6-18x44,
Hammerli 480,
HW40 + Walther 2x20,
SHARP INNOVA 1210 + DOE 6x32 S AO MD.
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl
Komandos669
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2019, 20:24

Re: sharp innova 1210

Post autor: Komandos669 »

Posiadam rowniez sharpa 1210 tiger 4.5 lekko poprawionego w domowych warunkach i uwazam ze opinie sa krzywdzonce na 25m spokojnie mozna celnie strzelac na 3 pompnieciach oczywiscie jak nie ma bocznego wiatru . Ladowanie nie jest super ale po wystrzeleniu paczki srutu robi sie dosc proste trzeba znalesc swoj sposob. Jesli jest zamontowana luneta to laduje sie ciezko ale da sie bez przesadnych trudnosci. Na 5-6 popniec to juz 35-40 metrow strzelanie ale trzeba ja uszczelnic i uszczywnic lufe osemka. Wtedy miescimy sie w rozrzucie 5cm. Oczywiscie to bez tlumnika.:) Ja mam ja juz z 5 lat wystrzelilem z niej nie mniej jak 3000 srutow choc pewnie wiecej nie strzelam z niej sam. I jedyna awaria to zniszczona uszczelka na popychaczu srutu nowa koszt jakies 20 groszy lepiej kupic wiecej bo przesylka droga. Oczywiscie smarowana na biezaco jednak pompowanie powoduje tarcie wiec co jakis czas trzeba. A i jeszcze sto strzalow dla mnie nie stanowilo problemu przy 3 pompkach mozna strzelac bez przerwy przy 5-6 pompka jest troche gorzej ale bez przesady. Strzelanie na 10 pompniec jest juz klopotliwe ale i nie oplacalne bo celnosci nie zwieksza. Wiec jesli chcesz sobie ja poprawic to wiatrowka jest przyjemna i polecam.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4619
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: sharp innova 1210

Post autor: Mamutowicz »

Komandos669.. Ja cię proszę.. zrób cuś z tym twoim tekstem, bo czytanie go jest krzywdzonce dla moich oczu.. ;D
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
ODPOWIEDZ