Obrazek

sharp innova 1110

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bierni.ssj
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2012, 16:47
Lokalizacja: Sląsk

sharp innova 1110

Post autor: bierni.ssj »

witam wszystkich na forum jestem nowy i nie dokonca wiem czy pisze w dobrym dziale ( z góry przepraszam )

od paru tygodni poszukuję dobrej taniej wiatrówki. moją uwagę zwróciły dwa egzemplarze tak jak wyżej sharp innova 1110 i qb 78 . czytełem o tym naprawde mase lecz dlatego założyłem konto by dostać fachowe rady od Was ( za które juz dziękuję) mam troszke pytań
1. która celniejsza qb czy innova ?
2. która bardziej nniezawodna ?
3. do której trzeba wiecej wkładać czasu i piniedzy ?
4. wolicie pompować czy placić za co2 ?
jeśli ktos miał te egzemplarze to prosze o opinie . a i jeszcze jedno do jakiej ceny opłaca sie je kupić ? mam obrane takie do 307 zł z przesyłką .

pozdrawiam Bierni
Sharp Innova 1110 , Slavia 631
Awatar użytkownika
crash85
Posty: 235
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: Chełm

Post autor: crash85 »

wejdz na SKS, tam też znajdziesz paru zapaleńców od QBet i Sharpów

z Qb strzelałem i jakoś mnie nie powaliła niczym,sharpa w rekach nie miałem więc nic o nim nie powiem.
ZORAKI HP-01 ULTRA 5,5 + PROCA NA KAMIENIE
Awatar użytkownika
Franek
Posty: 100
Rejestracja: 08 sie 2012, 18:36

Re: sharp innova 1110

Post autor: Franek »

bierni.ssj pisze: jeśli ktos miał te egzemplarze to prosze o opinie . a i jeszcze jedno do jakiej ceny opłaca sie je kupić ? mam obrane takie do 307 zł z przesyłką .
hejka
miałem QB 78 i byłem zadowolony.Celność jak dla mnie bardzo dobra.Poprawiłem w niej jedynie spust.
Jeśli chodzi o Sharpa Innovę 1110 wood cal 4.5mm,to mam :) Też nie narzekam.Celność równie dobra a do tego dwa razy mocniejsza.Zabezpieczyłem zawór bezpieczeństwa wąskogwintową śrubką,a pod uszczelkę tłoczyska podłożyłem podkładkę z cienkiej gumy.
przy czterech pompkach ma ponad 13J.Dla mnie to wystarczające :)

Sprzęt jest nowy + optyka Kandar 3-9x40 i w dodatku całość na zbyciu w atrakcyjnej cenie :)
więcej info na PW -tutaj nie wypada ;)
H80+Walther 6x42 AO
Awatar użytkownika
bierni.ssj
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2012, 16:47
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: bierni.ssj »

Franek,
napisałem na pw :)
Sharp Innova 1110 , Slavia 631
Awatar użytkownika
Franek
Posty: 100
Rejestracja: 08 sie 2012, 18:36

sharp innova 1110

Post autor: Franek »

bierni.ssj
ależ odpisałem :)
H80+Walther 6x42 AO
ODPOWIEDZ